באנה, יצאה לחופשיבת ה-7, 'המצייצת מחאלב', חולצה מההרסאלי רוטמן2
מאות אלפי גולשים העוקבים אחר ציוציה מעוררי הרחמים של הילדה הסורית שהיתה נצורה בתוך העיר חאלב המופצצת, נרגעו לשמע הידיעה כי באנה חולצה מהמקום (העולם הערבי)
חאלב: הפסקת אש בוערת וקטלנית במיוחדחאלב: הפסקת אש בוערת וקטלנית במיוחדמשה פריגן1
הפסקת אש ים תיכונית: פיצוצים מסתוריים, שריפת אוטובוסים, מצור על כפרים שיעים והשמדת תחמושת מסתורית • הכל על הפסקת האש בחאלב שעדיין בוערת ובגדול (העולם הערבי)
החיילים הירדנים בזירת האירועכוחות הביטחון בירדן חיסלו ארבעה מחבליםמשה פריגן
כוחות הביטחון בירדן חיסלו את ארבעת המחבלים שהתבצרו במצודה צלבנית עתיקה. תשעה בני אדם נהרגו ויותר משלושים נפצעו. בין ההרוגים - תיירת מקנדה (העולם הערבי)
5 הרוגים ו-14 בני ערובה בפיגוע רצחני בירדן5 הרוגים ו-14 בני ערובה בפיגוע רצחני בירדןמשה פריגן2
חמושים נעו בארבע מכוניות בעיר כרך שבירדן וירו מטווח קרוב לעבר אזרחים ושוטרים. בזירה ישנן 5 גופות, פצועים רבים ו-14 בני ערובה - חלקם עובדי סיוע ותיירים (העולם הערבי)
הפגישה המרגשתחשב שאחיו מת ומצא אותו חי • צפו בווידאומשה פריגן15
לאחר 4 שנים, במהלכם נלחמו שני האחים, בנפרד, בחאלב, היה ברור לכל אחד מהם כי אחיו נהרג בתוך הקרבות. כך הם הגיבו כשנפגשו וגילו ששניהם חיים • צפו (העולם הערבי)
דיווח: לראשונה תייצא ישראל את 'כיפת ברזל' למדינה מוסלמיתדיווח: לראשונה תייצא ישראל את 'כיפת ברזל' למדינה מוסלמיתמשה פריגן
לאחר ביקורו הרשמי של נתניהו, כיפת ברזל ראשונה למדינה מוסלמית. אזרבייג'אן הודיעה כי חתמה עם ישראל על הסכמים ביטחוניים ביניהם אספקת מערכות כיפת ברזל (העולם הערבי)
רכב המחבל, לאחר החיסולמצלמות האבטחה נפרצו, הסרטונים נמחקואלי רוטמן3
מי שהוביל את מבצע החיסול של מהנדס המל"טים מהחמאס, דאג הפעם "לנקות" גם את מצלמות האבטחה באזור ולשתול בהם סרטונים לא קשורים. לקח מחיסול מבחוח? (עולם ערבי)
מוחמד א-זואירי מטיס רחפןמי אתה איש המז"לטים של חמאס / פרופילמשה פריגן1
מהנדס תעופה שעלה מתוניסיה והוברח במנהרות של חמאס ממצרים לרצועת עזה על מנת לסייע בבניית מערך המזל"טים של ארגון הטרור. פרופיל לאיש הטרור שחוסל בתוניס (בעולם)
הפיגוע הבוקרהטרור מכה בטורקיה: 14 הרוגים ועשרות פצועיםמשה פריגן1
14 הרוגים ועשרות פצועים חלקם אנוש בפיגוע כנגד יחידה צבאית מובחרת של הצבא הטורקי לאחר שמכונית תופת נצמדה לאוטובוס שהוביל את עשרות החיילים (העולם הערבי)
מלך מרוקו בבית הכנסתמלך מרוקו חנך שוב את בית הכנסת העתיקמשה פריגן32
במעמד מלך מרוקו נחנך מחדש בית הכנסת העתיק "צלאת אטדגי" ששופץ באדיבות המלך. האירוע בהשתתפות ראשי הקהילה שודר בטלוויזיה המרוקאית. צפו (העולם הערבי)
ארכיוןהסיכום השבועי: מה עבר על העולם הערבימשה פריגן
הוצאות להורג בסוריה בנפילת חלאב, לבנון מברכת את אסד, בחריין וקטאר מזדהים עם המורדים בחלאב, פיגועים בתורכיה וברש"פ - עונש מאסר למתחרה של אבו מאזן (העולם הערבי)
כרזת האבל של חמאס"ננקום במוסד": מהנדס התעופה של חמאס חוסל בתוניסיהמשה פריגן7
המהנדס מוחמד א-זווארי, מדען תעופה בכיר המקורב לחמאס, חוסל בתוניסיה. גורמים זרים דיווחו כי המוסד אחראי לחיסול. טרם ההתנקשות, נפגש המדען עם עיתונאית מהונגריה לראיון (חדשות,עולם)
בשאר אסד דווקא כינה את מה שקרה בחאלב "פרק מפואר בהיסטוריה"זוועות אסד: התמונות שמחרידות את העולםמשה פריגן19
אסד אמר כי "תושבי סוריה רשמו פרק מפואר בהיסטוריה של סוריה" לאחר כיבוש חאלב, אולם התמונות שמגיעות מהעיר שטופת הדם מצליחות לזעזע את העולם. צפו בתיעוד (בעולם)
הנציג האיראני בעזה נעצר בידי חמאסהנציג האיראני בעזה נעצר בידי חמאסמשה פריגן
השאם סאלם, מזכ"ל המיליציה השיעית בעזה, נעצר בידי חמאס כהמשך להידרדרות בין חמאס עזה ואיראן שהחל עם התבטאויות של הארגון נגד משטרו של אסד (העולם הערבי)
יוזמה חברתית: יהודים למען חאלביוזמה חברתית: יהודים למען חאלבמשה פריגן3
בשבוע האחרון העולם התעורר למול הזוועות בחאלב, ברשתות החברתיות קמה יוזמה של - "יהודים למען חאלב", האומרת: האדישות הורגת, אך לא מאוחר להתעורר ממנה (העולם הערבי)
חאלבהחל פינוי התושבים והמורדים בסוריהכיכר השבת1
עם החתימה על הסכם הפסקת האש בסוריה בתיווך הרוסים והטורקים החל פינוי המורדים והתושבים מהעיר המופגזת. החולים, פונו תחילה ויועברו לטיפול רפואי (העולם הערבי)
בשאר אסדאסד: טראמפ הוא שותף טבעי ללחימה בטרורכיכר השבת
אסד הודיע כי הנשיא האמריקני הנבחר דונלד טראמפ יהיה שותף טבעי שלו למלחמה בטרור. אסד סבור כי ניצוצות ההתקרבות בין ממשל טראמפ לרוסים יסייעו לו במלחמתו במורדים (העולם הערבי)
אחרי הסערה: טבח המוני של הצבא בחאלבאחרי הסערה: טבח המוני של הצבא בחאלבמשה פריגן1
הדי הפיצוצים והיריות בעיר חלאב הסתיימו אך החליפו אותן זעקות שבר. הצבא הסורי טובח בחלאב. עדי ראיה: מאות ילדים נשרפו ונטבחו במהלך היממה האחרונה (העולם הערבי)
הטרוריסט שחוסלבכיר דאעש בסיני נהרג בתקיפהכיכר השבת3
דאעש פרסם כי בכיר הארגון בסיני עבד אל-אילה קישטה נהרג בתקיפה במקביל פרסם הארגון כי חייל האוויר הישראלי ביצע תקיפות בחצי האי סיני (העולם הערבי)
ארכיוןאובמה - הדיפלומט ששימן את ציר הרשע / פרשנותמשה פריגן1
הנשיא האמריקני ברק אובמה שקיבל את פרס נובל לשלום, עשה בשנות כהונתו את המהפך הדרמטי בטרור העולמי. אובמה לא הבין שחבירה לרע לא תהפוך אותו לטוב. פרשנות (העולם הערבי)
אישה וילדים בסמטאות חאלב. ארכיוןדיווחים: צבא סוריה ביצע הוצאות להורג אכזריותכיכר השבת
המורדים בסוריה וארגונים לזכויות אדם טוענים כי הצבא הסורי מבצע הוצאות המוניות להורג של נשים וילדים לטענת המורדים גם חיזבאללה מעורב ברצח ההמוני (העולם הערבי)
'מתנת' הפרידה למזכיר ההגנה: פיגוע בבסיס נאט"ו'מתנת' הפרידה למזכיר ההגנה: פיגוע בבסיס נאט"ומשה פריגן
"מתנת" פרידה למזכיר ההגנה האמריקאי באפגניסטן - פיגוע תופת בוצע בבסיס נאט"ו, בו נהרגו ארבעה חיילים אמריקאים ונפצעו עשרות. בתגובה, הרגו האמריקאים מנהיג טאליבן מקומי ועשרות מחייליו (חדשות)
המחבל שביצע את הפיגועמצרים חשפה: זה המחבל שהתפוצץ בקתדרלהמשה פריגן3
כיומיים לאחר הפיגוע בקתדרלת סנט מרקו בעבסייה שבמצרים, מסרו גורמי בטחון הפנים כי מבצע הפיגוע הוא איש דאעש. במקביל, נמשכים חילופי האשמות במצרים (חדשות)
הנשיא המצרי ביקר בכנסיה שנפגעה בפיגועהנשיא המצרי ביקר בכנסיה שנפגעה בפיגועמשה פריגן
יממה לאחר הפיגוע במצרים ביקר היום הנשיא א-סיסי את ראש העדה הקופטית במצרים ומסר לו את תנחומיו. חקירה נפתחה ולעיתונים יש כבר אשמים - האחים המוסלמים (העולם הערבי)
הממשל האמריקאי נפרד מהמזרח התיכוןהממשל האמריקאי נפרד מהמזרח התיכוןמשה פריגן
בדרך לטקס מסירת ה"אדיר" נחת לפתע מזכיר ההגנה האמריקאי קרטר בפאתי מוסול לנאום קצר ועיטור חיילים כורדים מצטיינים מהפשמרגה. בישראל הוא נפגש עם שר הביטחון ליברמן וישתתף בטקס מסירת האדיר"(העולם הערבי)
רגע הפיצוץחמאס חשף פרטים על פיגוע המנהרות הראשוןמשה פריגן
12 שנה אחרי פיגוע המנהרות הראשון - "געש הזעם של אל קאסם" בו קרס מוצב ונהרגו 5 חיילים, גדודי עזאדין אל קאסם מפרסמים סרטון מהאירוע ופרטים חדשים (העולם הערבי)

העולם הערבי

חדשות ואקטואליה מרחבי העולם הערבי. עדכונים, ידיעות חמות וחדשות - על כל מה שקורה בעולם הערבי - בכיכר השבת, האתר המוביל במגזר החרדי

כיכר facebook
הכי פופולריים