שערי מט"ח:4.20  $3.63  

באנו לעזור

מים וסבון לא באמת מנקים את שאריות הבשרבאנו לעזורשוטפים את קרש החיתוך בסבון כלים? זו סכנהמדוע אסור לשטוף את קרש החיתוך בסבון כלים רגיל ומהי הדרך הבטוחה באמת? באנו לעזור (מדריך, אוכל)
ביצת עין כמו בבית קפהבאנו לעזורצפו: איך להפוך ביצת עין כמו מקצועניםולהוסיף לה קרום עדין שירגיש כאילו יצאתם לבראנץ' מפנק בבית קפה - רק תוסיפו ירקות חתוכים היטב, גבינות טובות ולחמניית בריוש רכה (מתכונים, אוכל)
באנו לעזוראחת ולתמיד: איך חותכים נכון אננס? צפוועוד 8 דרכים נכונות לחתוך פירות וירקח מאתגרים. מדריך וידאו חובה לחובבי מטבח מתחילים ומתקדמים. באנו לעזור (מדריך, אוכל)
להחזיק כוס יין בלי לפגוע בטעםבאנו לעזורזו הדרך הנכונה להחזיק כוס יין בלי לפגוע בטעםבין אם אתם לוגמים יין אדום, לבן או מבעבע, כדאי שתדעו: אחיזה לא נכונה בכוס עלולה לפגוע בטעם ובמרקם של היין ולחמם אותו. באנו לעזור (מדריך, אוכל)
באנו לעזור:באנו לעזור: איך מפלטים תפוז? מדריך מצולםובמילים אחרות, איך מפרידים את בשר התפוז - או כל פרי הדר אחר - גם מהקליפה החיצונית העבה וגם מהקרום הלבן שבפנים?
לשמור על לימונים טריים, צהובים ויפיםבאנו לעזוראיך לשמור על לימונים טריים לזמן ארוך יותרקניתם לימונים צהובים ויפים, אך אינכם צריכים את כולם באופן מידי. איך שומרים על הלימונים טריים לזמן ארוך יותר? הנה דרך קלה במיוחד. באנו לעזור (אוכל)
לא תפסיקו ללכת למסעדה האהובה, אך לפחות תהיו חכמיםבאנו לעזור5 דברים שמכניסים לתפריט כדי שתבזבזו יותרברוב המקרים, שום דבר לא יכול לגרום לכם להפסיק לבקר במסעדה האהובה עליכם, אך לפחות תעשו את זה בחכמה ותדעו לזהות 5 מכשולים נפוצים בתפריט. באנו לעזור (אוכל)
באנו לעזורסוף סוף, יש דרך לחתוך בצל בלי עיניים זולגותולא, לא נדרשים גאדג'טים מתוחכמים. רק הבצל שלכם, ומקפיא. באנו לעזור: איך לחתוך בצל בלי שהעיניים יהפכו למעיין נובע, שורף ומציק (באנו לעזור, אוכל)
כותש שום. כך משתמשים בו נכוןבאנו לעזוריש דרך טובה הרבה יותר להשתמש בכותש שוםמסתבר שעד היום לגמרי טעינו. לקלף ואז לכתוש? מיותר לחלוטין. אז איך משתמשים נכון בכותש שום בלי לבזבז זמן יקר? באנו לעזור (חדשות האוכל)
לחתוך בצל בלי דמעות? זה אפשריבאנו לעזורבאנו לעזור: 5 דרכים לחתוך בצל בלי לבכותאם כל מפגש ביניכם לבצל הופך אתכם לשלולית, הגיע הזמן לשנות את השיטה. תומאס סקוט מהסיינטפיק אמריקן מציע 5 טיפים לחתוך בצל עם מינימום חשיפה לחומרים המגרים שגורמים לדמעות (מדריך, אוכל)
בלנדר. זה לא רק 'זרוק והפעל', יש עוד כמה חוקים חשוביםבאנו לעזור6 טעויות מביכות שאתם עושים עם הבלנדרבלנדר הוא אחד מכלי המטבח הפופולריים ביותר שמרחף עליו מעין הסכם לא כתוב שהחוק היחיד בשימוש בבלנדר הוא פשוט לדחוף הכל פנימה ולהפעיל. אז זהו, שלא. הנה 6 טעויות מביכות שאתם עושים עם הבלנדר • באנו לעזור
כך שומרים על עגבניות טריות ועסיסיותבאנו לעזור2 כללים בסיסיים לשמירה על טריות העגבניותאין דבר אומלל יותר מעגבנייה תפלה ולא טריה. הנה 2 כללים בסיסיים וסופר קלים שישמרו על העגבניות טריות ועסיסיות. הכל תלוי באופן האחסון ובטמפרטורה הנכונה. באנו לעזור (מדריך, אוכל)
ביצה עלומה. ארוחת בוקר בסטיילאיך לשלוק 12 ביצים בבת אחת? צפו"ביצה עלומה" היא ביצה עם מרקם חמאתי ויציב מבחוץ ותוך נוזלי טעים מבפנים, ומוסיפה הרבה סטייל לאירוח • אז איך שולקים 12 ביצים בבת אחת? צפו בטריק. ויש גם מתכון (אוכל)
מדריך: איך להתכונן לאירוח 20 אישמדריך: איך להתכונן לאירוח 20 אישהמשפחה מתאספת אצלכם לערב חגיגי? כך תערכו נכון ותארחו בקלות 20 איש עם תפריט מגוון שמתאים לכולם. והנה כלל שחשוב לאמץ: מה שאפשר מכינים גם יומיים מראש (אוכל)
כיכר אוכל
המומלצים