שערי מט"ח:4.20  $3.63  

באנו לעזור

לברק על מצע פרוסות תפוחי אדמהעונג שבתמהדגים לקינוח: 6 מתכונים מעולים לשבתלחמניות כוסמין, סלט תפוחי אדמה עם טוויסט, דג לברק מבריק, סיר בשר קלאסי, קינוח מנצח וסלט לסעודה שלישית
הולכים למסעדה? אל תרגיזו את המלצריםהולכים למסעדה? אל תרגיזו את המלצריםמכירים את המסעדות עם התאורה המושלמת לצילום תמונות אוכל? יודעים איזה יין בדיוק כדאי להזמין? לפני כל זה, כדאי שתשימו לב למה שמכעיס את המלצרים שמשרתים אתכם (אוכל, באנו לעזור)
8 דברים שצריכים לצאת מהמקרר שלכם עכשיובאנו לעזור8 דברים שצריכים לצאת מהמקרר שלכם עכשיופתחו את המקרר, קראו את הכתבה שורה אחר שורה וגלו: האם יש במקרר שלכם דברים שממש לא צריכים להיות שם?
תפריט לסעודה הראשונה ולסעודה מפסקתמהדגים ועד הקרעפלךתפריט לסעודה הראשונה ולסעודה מפסקתמה אוכלים בסעודה הראשונה ובסעודה מפסקת שלפני יום כיפור? השפית מורן פינטו עם תפריט ומתכונים
תפריט לראש השנהבאנו לעזורמה תגישו בראש השנה? הנה תפריט מעולהגם אם לא תכינו את כל המנות, לפחות תקבלו השראה לסלטים, מנות פתיחה, עיקריות וקינוחים לסעודות ראש השנה
איך חוצים אפרסק או שזיף? ממש לא על ה"פס"טריק משנה חייםאיך חוצים אפרסק או שזיף? ממש לא על ה"פס"לא בא לכם לחטוף שפריץ לפרצוף? הכתבה הזו בשבילכם: טכניקה חכמה יותר לחיתוך של אפרסקים ושזיפים בשלים
שיטה קלה להפרדת חלמונים מחלבוניםשיטה קלה להפרדת חלמונים מחלבוניםעבור אופים מתחילים, הפרדת חלמונים מחלמונים יכולה להיות תהליך מבולגן ומסובך. בפעם הבאה שתמצאו את עצמכם במצב הזה, הנה טריק פשוט לייעול התהליך (אוכל, באנו לעזור)
איך לחסוך בקניות לחג? 4 טיפים שיעזרו לכםבאנו לעזוראיך לחסוך בקניות לחג? 4 טיפים שיעזרו לכם"הנחות", "מבצעים" ומוצרים ב"מהדורה מוגבלת לחג" יארבו לכם בכל מקום בשבוע הקרוב. איך לא נופלים למלכודת? 4 טיפים למניעת הפתעות כואבות ברגע התשלום (צרכנות)
איך לקרר בקבוק יין במהירות עם קרח ומלחטריק מעולה לקירור מהיר של בקבוק ייןהאורחים כבר בדלת ושכחתם לקרר את היין? קבלו טריק שיעזור לכם להפוך את הבקבוק לקר וצונן תוך פחות משעה
איך לעבוד עם בצק עליםבאנו לעזורלגזור ולשמור: 3 כללי חובה לעבודה עם בצק עליםהמתכון כולל עבודה עם בצק עלים קנוי? אלה שלושה כללים קריטיים שמוכרחים לשמור עליהם כדי לקבל מאפה מוצלח
יתכן שעד היום חיממתם מזון במיקרוגל לא נכוןבאנו לעזוריתכן שעד היום חיממתם מזון במיקרוגל לא נכוןאתם רוצים להתנחם בשאריות פסטה שנחות לכם במקרר. אבל חימומן במיקרוגל די מאתגר. תמיד הפה שלכם נתקל בחלקי מקרוני קרים, או נכווה מגבינה בוערת. הנה הפתרון (אוכל, באנו לעזור)
אבוקדו. אף אחד כבר לא יעבוד עלינו!באנו לעזורשיקום מי שמכיר את הטריק הזה לבחירת אבוקדובחרתם בקפידה אבוקדו עם קליפה כהה וגבשושית, לא רכים במיוחד, אבל אז הגעתם הביתה וגיליתם שנפלתם? לא עוד
תכל'ס, כמה זמן ביצים קשות מחזיקות?תכל'ס, כמה זמן ביצים קשות מחזיקות?בביצים שאינן מבושלות, זה פשוט וקל. יש תאריך שמוטבע עליהן ונותן לנו את התשובה לשאלה: עד מתי נוכל ליהנות מהן. אך מה הדין לגבי ביצים קשות? ובכן, זה תלוי באחסון (אוכל, באנו לעזור)
שימו לב: אתם מסננים את הפסטה שלכם לא נכון - כך תתקנו זאתבאנו לעזורשימו לב: אתם מסננים את הפסטה שלכם לא נכון - כך תתקנו זאתבסרטון שעלה לרשת החברתית "טיקטוק" וסחף אחריו המונים, משתמשת יצירתית מדגימה את "טריק חייה", לדבריה, שבאמצעותו היא מסננת פסטה בצורה לא שגרתית (אוכל, באנו לעזור)
איך מחזיקים כוס יין? מדריךאחת ולתמיד: זו הדרך הנכונה להחזיק כוס ייןבקרוב נחזור לארח ולהתארח - אמן - וזה בדיוק הזמן לדעת כיצד יש לאחוז בכוס יין ומהן הסיבות לאחיזה באופן הזה דווקא
שפית: הכלי היחיד שצריך להחליף כל שנהשפית: הכלי היחיד שצריך להחליף כל שנהמחבת איכותית או תבניות רב פעמיות יכולות להחזיק מעמד לנצח, אך יש כלים שזקוקים להחלפה בתדירות גבוהה. לפני שאתם מסתערים על ארונות המטבח, התחילו בקטן (אוכל, באנו לעזור)
תפריט מושלם לראש השנה וטיפים חשוביםראש השנה תשפ"א - 2020תפריט מושלם לראש השנה וטיפים חשוביםהשנה ניאלץ לעבור את החג במתכונת שונה. מה כדאי לבשל? מה הדרך הטובה ביותר לאחסן את המנות שהוכנו מראש? ואילו סידורים מומלץ לא לשכוח? מורן פינטו עושה סדר (אוכל)
איך לקלף רימון ולשמור על ידיים ושיש נקייםבאנו לעזוראיך לקלף רימון ולשמור על ידיים ושיש נקייםבכל שנה אנו דוחים את קילופו עד הרגע האחרון, כשכבר אין בידנו ברירה. הפרדת גרעיני הרימון משאר חלקי הפנים המיותרים שבו, היא משימה מייגעת. ובכן, אנשים, לא עוד (אוכל, באנו לעזור)
צפו: כיצד לקלף ביצה קשה במינימום מאמץבאנו לעזורצפו: כיצד לקלף ביצה קשה במינימום מאמץמשתמשים רבים מעלים לרחבי הרשת החברתית, "טיקטוק", סרטונים עם טיפים שמקלים על החיים. את הטריק לקילוף ביצה ניסינו בבית והתוצאה מצחיקה ומדהימה בו זמנית (אוכל)
צולים תפו"א בעל האש? חובה לעשות זאת כךבאנו לשדרגצולים תפו"א בעל האש? חובה לעשות זאת כךתפודים על המנגל סוגרים את פינת התוספת לבשרים שאנו אוכלים בעל האש. יש רק בעיה אחת בהכנתם: תוכן הפנים שלהם לא מתבשל וקליפותיהם נשרפות. הנה הפתרון לבעיה (אוכל, באנו לעזור)
כיכר אוכל
המומלצים