אילוסטרציהצמחונים מעשנים - בריאים יותר מאוכלי בשר
ב' בסיון תשפא | 13.05.21
מדענים באוניברסיטת גלאזגו בממלכה המאוחדת בדקו למעלה מ-175,000 מבוגרים, וגילו כי עדיף לכם לבחור בתזונה מבוססת צמחים גם אם מלווה בעישון וצריכת אלכוהול (בריאות)
אילוסטרציה'99.9%': פותח תרסיס שקוטל קורונה באףיוסי נכטיגל4
חברת SaNOtize פיתחה ספריי שמרססים לתוך האף - האיבר שדרכו הנגיפים נכנסים לגוף; לפי בדיקות מעבדה, הספריי מצליח לקטול את הנגיף - ברמת יעילות של 99.9% (בריאות)
אילוסטרציה'אסם' מתחדשת עם שיפור תזונתי ביותר מ- 300 ממוצריה המוביליםכיכר בשיתוף אסם2
במהלך השיפור התזונתי הושקעו כ-30 מיליוני שקלים ו- 50,000 שעות מחקר ופיתוח • המהלך התזונתי יתבצע ב- 3 רמות אשר יפורטו בהרחבה בכתבה שלפניכם (עולם הבריאות)
בכירי מאוחדת  אצל הגרמ"ש קלייןמאות פניות למוקד ההלכתי-רפואי בשיתוף מאוחדתכיכר בשיתוף מאוחדת
בכירי מאוחדת במגזר החרדי ביקרו אצל הגרמ"ש קליין וקבלו את ברכתו על שיתוף הפעולה • יו"ר מוקד ה.ר.ב. הרב ישראל פינחס טירנואר הודה להנהלת מאוחדת על השת"פ המתמשך לאורך השנים (בארץ, מקודם)
אילוסטרציה"אבא, האם יהיה לי ילד?"כיכר בשיתוף פוע"ה
שש שנים לאחת מקבוצות התמיכה המיוחדות שקיימות בעולם • קבוצת תמיכה שעליה כנראה עדיין לא שמעתם • אחת לחודש קבוצת נשים נפגשת לדבר על החיים המיוחדים שלהן (צדקה)
רוצים לחיות יותר? לכו להופעה של הזמר האהוב עליכםרוצים לחיות יותר? לכו להופעה של הזמר האהוב עליכםכיכר השבת4
ובכן, על פי מחקר מהיכל הספורט הענק בלונדון, "O2" ומדען התנהגותי אשר מרצה באוניברסיטת גולדסמית', השתתפות בקונצרט יכולה לעזור לכם לחיות עוד. לא סתם, אלא בכמעט עשור (בריאות)
שמאליים? בואו ותגלו איך זה משפיע על הבריאות שלכםשמאליים? בואו ותגלו איך זה משפיע על הבריאות שלכםכיכר השבת1
שמאליים מרוויחים בממוצע 10% פחות, נשללים מהשתתפות במחקרים ובכלל, ראיתם פעם שמאלי גוזר דף עם זוג מספריים? לא כיף, אך יותר מזה, לשמאליות יש אפקט על הבריאות. באיזה אופן? (בריאות)
הקץ לשמועות: מוצרים להלבנת שיניים באמת מזיקים?הקץ לשמועות: מוצרים להלבנת שיניים באמת מזיקים?כיכר השבת
בימינו, זה עניין די פשוט וקל לקבל חיוך לבן ובוהק, הודות למוצרי הלבנת שיניים הנמכרים ללא מרשם, אך מחקר חדש אומר שהם עלולים לפגוע בשכבות העבות של השיניים ולא רק החיצוניות (בריאות)
'הפעוט בירך את המוהל': ניסי הלידה - נחשפים'הפעוט בירך את המוהל': ניסי הלידה - נחשפיםיוחנן בלייך וחנני ברייטקופף4
ד"ר ברוך מסינג, מנהל מערך אולטראסאונד במעייני הישועה ונכדו של בעל ה'מקור ברוך', הוא עד לניסים רבים; חלקם מושמעים כאן לראשונה • ותחיינה את הילדים (כיכר TV פסח)
רופא שיניים: אלו 6 הלבנות השיניים הטובות ביותררופא שיניים: אלו 6 הלבנות השיניים הטובות ביותרכיכר השבת1
כולנו רוצים שיניים צחורות ונקיות למראה, אך הדרך להשגת המטרה הזו, לא תמיד סוגה בשושנים. ד"ר בריאן קנטור, רופא שיניים, מספר מהן 6 הלבנות השיניים המומלצות להשגת חיוך של מיליון דולר (בריאות)
אילוסטרציהניתוח להסרת משקפיים? 5 דברים שחשוב לדעתכיכר בשיתוף Care laser
הרצון לא להיות משועבד למשקפיים או עדשות מגע הפך את ניתוחי הלייזר להסרת משקפיים לאחד הפופולאריים בישראל, אך לפני שנגשים, חשוב לדעת כמה דברים (רפואה, שווקי)
השר אלקין באירוע 'חנוכה' בעמותת 'שמעיה'מהפכת הנגשת אתרי המורשת לבעלי מוגבלויותכיכר בשיתוף שמעיה
אגף המורשת במשרד לענייני ירושלים שוקד בימים אלו על מהלך רוחבי שבמסגרתו יונגשו כלל אתרי המורשת בישראל לאוכלוסיות הזקוקות לכך • השר אלקין, שבישר על המהלך באירוע של ארגון 'שמעיה' ציין: "הרבה עבודה לפנינו, אבל עצם העבודה על זה מסמלת משהו חדש במדינת ישראל" (בריאות, שיווקי)
ריח רע מהפה. אילוסטרציההאם אתם סובלים מריח רע מהפה?kikar.co.il בשיתוף קולגייט
כולנו סובלים מדי פעם מריח רע מהפה. בחלק מהמקרים, מדובר במשהו שניתן לפתור באמצעות צחצוח שיניים, שטיפת פה ואף לעיסת מסטיק. אך לעיתים, מדובר בבעיה כרונית שדורשת התייחסות (בריאות, שיווקי)

עולם הבריאות

בריאות באתר כיכר השבת - מאמרים וחדשות בתחום הבריאות למשפחה כולה. בריאות הילד, בריאות האישה, טיפים ומחקרים חדשים שישאירו אתכם בריאים .

כיכר facebook