אילוסטרציההאמת נחשפת: מי הם האנשים שמצביעים למועמדים לא חרדים? צפוכיכר בשיתוף הציונות הדתית61
עצוב, מקומם, אבל אסור להתעלם: כך נראית התופעה במסגרתה יותר ויותר חרדים מעדיפים לתמוך במועמדים לא חרדים במקום במועמדים משלנו (חרדים, מקודם)
ליאון מזמין אתכם לסדרת מופעים - בחינםליאון מזמין אתכם לסדרת מופעים - בחינםבשיתוף עיריית ירושלים1
סדרת המופעים "פסח LIVE ירושלים" תהיה זמינה לצפייה חינם בשידור חי לאורך ימי חול המועד • ליאון: "רואה זכות עצומה במתן שמחת חג אמיתית למשפחות בישראל" (חרדים)
קורס הכנה ללידה • גם לבעל וגם ליולדת !קורס הכנה ללידה • גם לבעל וגם ליולדת !כיכר בשיתוף מעיני הישועה
כל מה שרצית לשאול ולדעת על תכנון הלידה שלך וכל מה שמסביב בהשתתפות סגל המומחים וצוות המילדות שלנו כולל 3 מפגשים לבעלים עם רב המרכז הרפואי (יולדות, מקודם)
אילוסטרציהעשרות אתרים פתוחים חינם בחול המועדכיכר בשיתוף פועלים
בנק הפועלים חוגג 100 שנה ופותח כמידי שנה, עשרות אתרים לכולם לטיול ובילוי • סיורים מודרכים בכל הארץ בשיתוף עמותת "אשכולות" • הירשמו מראש ותיהנו! (פסח, מקודם)
אילוסטרציהמקבל סירובים מהבנק? כך נתקן לך את זהכיכר בשיתוף פיקס קרדיט
מה זה חיווי אשראי אדום? למה אני מקבל סירובים מהבנק? איך אפשר להעלות את דירוג האשראי שלי? האם שייך למחוק נתוני אשראי מהמאגר של בנק ישראל? יש מי שיעזור לך! (בנקאות)
"דבריו של גפני ממחישים תפיסה של יחס פסול לכלל החוזרים בתשובה""דבריו של גפני ממחישים תפיסה של יחס פסול לכלל החוזרים בתשובה"כיכר בשיתוף הציונות הדתית45
עו"ד איתמר בן גביר מגיב בחריפות לדברים שאמר נגדו ח"כ משה גפני בביקור בישיבת חברון היום. "לא זוהי דרכו של הציבור החרדי, שרובו ככולו מחבק את החוזרים בתשובה, ונוהג כלפיהם באהבת ישראל מובהקת" (חרדים)
צפו: הג׳ינגל המקפיץ של 'יהדות התורה'צפו: הג׳ינגל המקפיץ של 'יהדות התורה'כיכר בשיתוף יהדות התורה71
הג׳ינגל המקפיץ של 'יהדות התורה' לקראת הבחירות לכנסת המתקרבות ובאות, בביצועם של הזמרים מנדי וייס ורולי דיקמן - ׳זו גדולתנו וזו גאוותנו, קודם כל חרדים׳! (חדשות חרדים)
מכתב ההתחייבות של סמוטריץ' לציבור החרדימכתב ההתחייבות של סמוטריץ' לציבור החרדיכיכר בשיתוף 'הציונות הדתית'90
שבוע וחצי לבחירות: על רקע הקמפיין הנגטיבי נגדו מפרסם ח"כ בצלאל סמוטריץ מסמך מפורט בו הוא מתחייב לשמור מכל משמר על עולם התורה ולהילחם נגד כל הניסיונות להצר את צעדי הציבור החרדי ולפגוע בסטטוס קוו. המסמך המלא – בפנים (חרדים)
אילוסטרציהבראש שקט: הלוואה. בריבית טובה מהבנק.כיכר בשיתוף max
הלוואה זולה יותר מהלוואה בבנק • מקבלים את הכסף לחשבון תוך 3 ימי עסקים • הלוואה חוץ בנקאית שלא מכבידה על מסגרת העו"ש בבנק • עד 60 תשלומים (צרכנות, מקודם)
אילוסטרציהבראש שקט: הלוואה, בריבית טובה מהבנק,כיכר בשיתוף max
הלוואה זולה יותר מהלוואה בבנק • מקבלים את הכסף לחשבון תוך 3 ימי עסקים • הלוואה חוץ בנקאית שלא מכבידה על מסגרת העו"ש בבנק • עד 60 תשלומים (צרכנות, מקודם)
אילוסטרציהקניות בראש שקט: הלוואה בריבית טובה מהבנקכיכר בשיתוף max
הלוואה זולה יותר מהלוואה בבנק • מקבלים את הכסף לחשבון תוך 3 ימי עסקים • הלוואה חוץ בנקאית שלא מכבידה על מסגרת העו"ש בבנק • עד 60 תשלומים (צרכנות, מקודם)
אילוסטרציהקניות בראש שקט: הלוואה בריבית טובה מהבנקכיכר בשיתוף max
הלוואה זולה יותר מהלוואה בבנק • מקבלים את הכסף לחשבון תוך 3 ימי עסקים • הלוואה חוץ בנקאית שלא מכבידה על מסגרת העו"ש בבנק • עד 60 תשלומים (צרכנות, מקודם)
הדמיהמחפשים פלטפורמה אידיאלית ומקום מנצח לעסק שלכם?כיכר בשיתוף רם ישראל
נצלו את הזדמנות • 'השדרה' תהפוך מהר מאוד ל'גאולה' של רמת בית שמש >>
אילוסטרציהעד 100% מימון: מלגות לחרדים בבר אילןכיכר בשיתוף בר אילן
הסגרים מאחורינו, חוזרים למסלול לימודים פרונטאליים באוניברסיטת בר אילן בקמפוס נפרד וסבסוד בשכר הלימוד לזכאים • הדרך לתואר רצופה התחלות טובות (לימודים מקודם)
אילוסטרציהבוגרות סמינר בחברות הייטק: גם את יכולה!כיכר בשיתוף עזריאלי תמורה
בוגרות 'תמורה' מועסקות עם סיום לימודיהן בחברות היי טק מהמובילות בארץ לצד משרדי ממשלה, בניהם: אינטל, מובילאי, התעשיה האווירית, ועוד - זו גם ההזדמנות שלך (תואר, מקודם)
אילוסטרציההיזם החרדי שהפך למעצמת נדל"ן ארציתכיכר בשיתוף רייסדור יזמות
רייסדור יזמות מציעה לכם לקחת חלק באחד מפרויקטי הדיור המתקדמים • סטנדרט בנייה איכותי ללא פשרות, עיצוב מודרני עם שירות אדיב יעניקו לכם, למשפחתכם שקט נפשי (מקודם)
עכשיו ב- VOD החדש; כך תרחיבו את הידע שלכםעכשיו ב- VOD החדש; כך תרחיבו את הידע שלכםכיכר השבת
להיות הכי חכם? הכנסו עכשיו למתחם הצפייה החדש של כיכר השבת וצפו בתוכנית "5 דברים שלא ידעתם" בשלל נושאים, בינהם- מדע, היסטוריה, תחבורה ושלל תכנים מרתקים (VOD)
חדש! מילקי בתוספת טופ קרם בטעמי שוקולד נוגט וקרם אגוזיםחדש! מילקי בתוספת טופ קרם בטעמי שוקולד נוגט וקרם אגוזיםבשיתוף שטראוס1
מחלבת שטראוס משיקה סדרה חדשה למעדן האהוב בישראל: הסדרה כוללת שני טעמים מעולים: מילקי עם טופ קרם בטעם שוקולד ונוגט, ומילקי עם טופ קרם אגוזים (למקרה שפספסתם)
אילוסטרציהמרכז מסחרי להשקעה עם כוח קנייה אדיר !כיכר בשיתוף רם ישראל
21,000 מ"ר של שטחי מסחר! כוח קנייה אדיר של עשרות אלפי משפחות חדשות בנקודה המרכזית בין כל שכונות רמת בית שמש. מיקום מושלם להשקעה עם רווחים (נדל"ן, מקודם)
Review / Roy Neuberger / Holding OnReview / Roy Neuberger / Holding Onכיכר השבת
When a friend recently gave me a copy of Roy Neuberger's newest offering, "Hold On", I surprised myself by reading through it in one sitting
אילוסטרציהמתחביב למקצוע: זה הזמן להירשם ללימודי אומנותכיכר בשיתוף אומן בצלאל
"לימודי אומנות ברמה גבוהה לציבור החרדי" - זה המוטו של אומן בצלאל • ועכשיו בהטבה: 200 ש"ח הנחה בדמי הרישום לנרשמות עד עד ר"ח כסלו ומלגת קיום (לימודים, מקודם)
אילוסטרציהמדוע חשוב ללמוד היסטוריהכיכר השבת
אילוסטרציהמגיפת הקורונה כמאיצת תהליכי עומק במגזרכיכר בשיתוף צריך עיון
אילוסטרציהאחוזה פרטית היסטורית - לחוות רגעי אושר עם משפחתךכיכר בשיתוף ג'רוזלם אסטייטס
אכלוס דירות היוקרה בפרויקט המגורים ההיסטורי ג'רוזלם אסטייטס במתחם שנלר החל זו ההזדמנות שלך לרכוש דירה בפרוייקט שלב ב' ליד 4 בנינים שכבר הושלמו (נדל"ן, מקודם)
אילוסטרציהלימודי קורונה עם ההקלות בכל מחלקות ההנדסה - ימי רישום וירטואליכיכר בשיתוף סמי שמעון
SCE מזמינה אתכם ואתכן להתרשם מהמכללה ומהמחלקות האקדמיות השונות המציעות תואר ראשון ושני בהנדסה, בשני הקמפוסים: אשדוד ובאר שבע לימודי קורונה (לימודים, מקודם)
מצמרר: הילד שנקרע בין זהותו היהודית לזהותו המוסלמיתמצמרר: הילד שנקרע בין זהותו היהודית לזהותו המוסלמיתכיכר בשיתוף להבה2
צפו בסרטון עוצר נשימה, הפותח צוהר עבור הציבור לעולמו של ילד יהודי, שנולד להורים מתבוללים, ונקרע בין זהותו היהודית לזהותו המוסלמית, בהפקה של ארגון להב"ה (בארץ)

למקרה שפספסתם‎

כיכר facebook