שערי מט"ח:4.20  $3.63  
מוצא"ש, י"ז בחשוון תשפ"ב   23.10.21 חדשות חרדים

פלא היוגורט של דנונה

צריכת היוגורטים בישראל גדלה בהתמדהלקראת החגים דנונה משיקה מוצר חגיגי בסדרת דנונה WOW :יוגורט עם שכבת קרם בטעם שטרודל תפוחיםלקראת תקופת החגים המתקרבת, מצטרף לסדרת דנונה WOW טעם חדש וחגיגי במיוחד במהדורה מוגבלת - יוגורט עם שכבת קרם בטעם שטרודל תפוחים ()
די לשמר את פעילות החיידקים מומלץ להקפיד על צריכה יומית של מזון פרוביוטיחדש משטראוס:יוגורט אקטיביה פרי עם מנגו וצ'יהשטראוס מרחיבה את סדרת התוספות המזינות של אקטיביה, ומשיקה יוגורט טעים במיוחד: אקטיביה עם מנגו וצ'יה. המוצר החדש מצטרף למוצרים הנוספים בסדרת אקטיביה פרי – אקטיביה עם תות וצ'יה ואקטיביה עם שבולת שועל ושזיף (פלא היוגורט)
צריכה מאוזנת וטעימה של חלבון, סידן וחיידקים ידידותיים בלי לחשוב פעמייםחדש מדנונה של שטראוס:יוגורט לייט אנד פרי בטעם אלפחורס עם 0% שומן וללא תוספת סוכרדנונה מבית שטראוס מרעננת את סדרת לייט אנד פרי עם מוצר חדש וטעים במיוחד: דנונה לייט אנד פרי בטעם אלפחורס – עוגיית סנדוויץ עם מילוי ריבת חלב בציפוי קוקוס (פלא היוגורט)
אילוסטרציהפלא שמפתיע בכל פעם מחדשדנונה וואוו! יוגורט במרקם עשיר וקרמי עם שכבות בטעמים מפנקים במיוחד (דנונה, מקודם)
יתרון תזונתי גדול בפירות הוא הויטמינים והמינרלים שהם מכיליםתזונה נכונה לקראת ט"ו בשבטט"ו בשבט מתקרב ואיתו המנהג המסורתי של אכילת פירות מכל טוב הארץ. עלינו להקפיד על צריכה מאוזנת המשלבת את היתרונות התזונתיים שעושים טוב לגוף שלנו ובצורה מדודה (בריאות)
יוגורט מהווה מקור לפרוביוטיקה – תרבית חיידקים שמשפיעה לטובה על הגוף והפלורה של המעייםעונג בכפית: מה הופך את היוגורט למאכל נעלה?אולי חשבתם שמדובר בעוד מוצר חלב, אך היוגורט התגלה ממש בטעות, ואז גם התברר שמדובר במעדן עם סגולות בריאותיות. מסיוע למערכת העיכול ועד למניעת ריח פה: כל הסיבות להכניס יוגורט לתפריט היומי (אוכל, מקודם)
החיידקים הפרוביוטים שנמצאים ביוגורט עוזרים לפעולת מערכת העיכולסיפורו של היוגורט - סקירה היסטוריתהעדויות הראשונות לקיומו של היוגורט עלו כבר לפני זמן רב באזור הבלקן, כשההנחה הרווחת היא שהיוגורט נוצר שם לגמרי במקרה (אוכל, מקודם)
יוגורט הוא ללא ספק אחד המוצרים המפתיעים בכל הנוגע לשילוב בין טעם, ערך תזונתי ונגישותאחת ולתמיד: מתי כדאי לאכול יוגורט?לארוחת בוקר, ערב או סתם נשנוש במהלך היום. היוגורט גם מכיל סידן וחלבון וגם תורם לתחושת שובע. מתי ואיך הכי מומלץ לאכול אותו? (אוכל, מקודם)
פרוביוטיקה זמינה אפשר למצוא למשל ביוגורט פרויביוטי או למשל בירקות כבושים במלחהחיידק הזה יסייע לחיזוק ההגנה הטבעיתמערכת החיסון ממוקמת בתוך המעי שלנו, מה שאומר שלחיידקי המעי יש הרבה מאוד כוח והשפעה. זה מה שאתם צריכים להוסיף לתפריט היומי כדי לתגבר את החיידקים הטובים בגוף שלכם (אוכל, מקודם)
רכיבים פרה ביוטיים מותססים ע"י חיידקי המעי באופן סלקטיבי באופן התורם לבריאותנו.פרה ביוטיקה: מה זה ולמה זה כל כך טוב לנו?כולם כבר שמעו על הפרוביוטיקה ועל יתרונותיה, אבל מה היא הפרה - ביוטיקה ואיך הרכיבים שלנו תורמים לנו? (אוכל, מקודם)
עם המודעות הגוברת לאורח חיים בריא ותזונה נכונה, קטגוריית היוגורט חווה התפתחות משמעותיתרגעים של פלא עם יוגורט דנונה של שטראוסיוגורט הוא עולם שלם של ערכים תזונתיים - פלא בגביע אחד! את הפלא הזה, שהפך לאהוב במיוחד על כל שכבות האוכלוסייה, מובילה דנונה עם מוצרים ייחודיים ופיתוחים חדשניים (אוכל, מקודם)
כיכר אוכל
המומלצים