מחברים נוספים
אבי בנטוב
אברהם לביא
אליאסף יוסף
אליעזר שולמן
בני רבינוביץ
ד"ר אורי וייס
דוד חכם
דודי זילברשלג
הרב דוד-מאיר דרוקמן
הרב טוביה פריינד
הרב יצחק שקופ
הרב מרדכי-דוד נויגרשל
הרב עמיהוד סלומון
הרב ראובן זכאים
הרב שלמה עמאר
ח"כ יעקב ליצמן
חיים ולדר
חיים כהן
יאיר בר
יאיר לפיד
יהודה שלזינגר, ישראל היום
יהונתן יוסף
יוסי דייטש
יערית אלבז
יצחק נחשוני
יצחק פינדרוס
ירוחם אסטריכר
ליפא שמעלצר
מודי סטילמן
מיכאל נכטיילר
נחמן וייס
עו"ד אלי מאור
פייני סוקניק - גולדשמידט
צבי יחזקאלי
רותם ליבנת
שאול חיון
שלהבת חסדיאל
שלומי זייבלד
שלמה קוק
שמעון קידר
מירי שניאורסון

מירי שניאורסון

קואצ'רית, שדרנית ברדיו "קול חי"

עיצוב פנים והום סטיילינגהאישה שעומדת מאחורי צילומי ה"לפני ואחרי"י"ט בתמוז תשעו
רבקי גרשוביץ מעצבת פנים והום סטיילינג בראיון אישי עם מירי שניאורסון - על הרגעים המכוננים בחייה, ממה היא מתרחקת, ומה היא הייתה בגלגול הקודם? (שיחת נשים)
 שיח נשי: הכירו את רבקי גרשוביץ מעצבת פנים והום סטיילינגי"ט בתמוז תשעו8
כאישה המשיחה לרעותה, רבקי גרשוביץ 'בשיח נשי' עם מירי שניאורסון עונה לשאלון מאמע - על הרגעים המכוננים בחייה, ממה היא מתרחקת, ומה היא היתה בגלגול הקודם? (שיחת נשים)
 מיתוס: 'חרדית בת 30 נראית כבת 90'כ"ד באייר תשעו
תודה לאמנון לוי שבזכותו ראינו את פניה של האישה החרדית באור חדש ובהיר. חייבת להודות שכאשר ראיתי את הפרומו של התכנית לפני שבוע, נבהלתי ודאגתי לשמה הטוב של האישה החרדית. כטיבם של ספוילרים המקצינים את הרגעים הדרמטיים כדי למשוך את לב הצופה (דעות)
 ל"ג בעומר 'ברעש' גדולי"ז באייר תשעו
ארבע עשורים חלפו מאז ביקש הרבי שלא יהיה ילד שלא יכיר ויאמר את הפסוק ״שמע ישראל ה׳ אלוקינו ה׳ אחד״. ושכל אחת מאיתנו תדאג שילדי ישראל ישתתפו בתהלוכות ל״ג בעומר ב״רעש״ גדול לע״נ של ר׳ שמעון בר יוחאי. בשנת תש״מ (1980) התקיימה התהלוכה הראשונה ב׳כיכר מלכי ישראל׳ (צפו)
 אהבת ישראל: הגשמת רצונו של בניה שראל הי"דג' באייר תשעו
ביום הזיכרון הזה, יצאה יעל בפניה ברשת החברתית והציעה שהיא עצמה תעבור בבתי ספר חילונים, עם מסר ברור ומרכזי, הגשמת רצונו של בניה שראל הי"ד ליצור גשר וקירוב לבבות בעם, ותוך שעות ספורות קיבלה 150 פניות (יום הזיכרון)
 פרשנות: 'אני בחרתי לאהוב'כ"ד בניסן תשעו
הבחירות שלנו מקבלות משמעות כל יום מחדש, יש בחירות שיכולות להיות אצל האחת ההפך מהשניה אפילו שהן עוסקות באותו נושא בחירה לכשעצמו. בעצם לבחירות שלנו יש את הפרשנות האישית שלנו (משפחה)
 רוצה להוכיח? קודם את עצמך..כ' בניסן תשעו
לעתים אני מוצאת את עצמי נלהבת לדבר מצווה עד כדי כך, שאני לא מבחינה שאני פוגעת במישהי אחרת. היצר עצמו מלהיב את האדם לדבר מצווה ומבעיר בו אש, אש זרה! מזו התחושה הזרה הזו? (שביעי של פסח)
 דנה שוורצמן; 'אני בוחרת לא להתיפייף'י"ז בניסן תשעו
דנה שוורצמן היא אמא לשבעה ילדים, שחקנית, בימאית, סופרת וסטנדאפיסטית מצליחה. היא בוחרת להראות לקהל שלה את העולם כפי שהוא, בלי להתיפייף ועל אף כל הניסיונות והאתגרים היא מנסה לבחור להיות בשמחה, אבל, תמיד * הבחירה שלי: שאלון אישי ואביבי במיוחד עם דנה שוורצמן (מדור חדש)
 היי, גם את מנהיגה!ט' בניסן תשעו
מה חיפשו חמש-עשרה סטודנטיות בביתה של מירי שניאורסון * מה הייתה השאלה האחרונה שנשאלה על ידן ומה גילתה כאשר סידרה את הסלון אחרי לכתן * איך זה קשור לרבי מליובאוויטש שיום הולדתו חל השבוע ומהי מנהיגות נשית בעולם החרדי?(תרבות)
 אל תהיי פולנייה!י"ד באדר ב' תשעו
כשמעוזי קו בר לב נפלו בזה אחר זה והעם בישראל ספג אבדות קשות מאוד, הרבי מליובאוויטש עמד על כסאו ורקד. רקד ועודד את שירת מארש הניצחון של נפוליאון ■ לשמחה מה זו עושה ומה סיפרה לי שמחה שראתה זאת במו עיניה? ואיך, איך אפשר לצוות את הלב להיות שמח? איך אפשר לוותר על ה"נימוסים" הפולניים ולהדליק את הלב באור של שמחה? ■ פורים שמח!
הכי פופולריים