מחברים נוספים
אבי לוין
אורי מקלב
איתן כבל
אלי אדלר
אליעזר שולמן
אשר גולד
ברוך שובקס
ד"ר אורי וייס
הדף היומי
הרב אליהו קאופמן
הרב בועז נקי
הרב בן ציון נורדמן
הרב דוד בלוך
הרב יעקב בצלאל חרר
הרב יצחק דוד גרוסמן
הרב ישראל-מאיר לאו
הרב מנחם מקובר
הרב מרדכי-דוד נויגרשל
הרב שלמה עמאר
הרב שמעון בן-טוב
חיים ולדר
חיים קליגר
יעל קליגר
יעקב איזק
יערית אלבז
ישראל קליין
מודי סטילמן
מיכאל מלכיאלי
נתן שקרצ'י
עו"ד אריאל רוט
עו"ד דודי הלפר
עו"ד מרדכי ציבין
עו"ד משה-יצחק אוסדיטשר
עקיבא ויספלד
רבקה שורץ, עו"ד
רועי לחמנוביץ'
שאול חיון
שלהבת חסדיאל
שמוליק אברהם
שמעון קידר
מירי שניאורסון

מירי שניאורסון

קואצ'רית, שדרנית ברדיו "קול חי"

 אהבת ישראל: הגשמת רצונו של בניה שראל הי"דג' באייר תשעו
ביום הזיכרון הזה, יצאה יעל בפניה ברשת החברתית והציעה שהיא עצמה תעבור בבתי ספר חילונים, עם מסר ברור ומרכזי, הגשמת רצונו של בניה שראל הי"ד ליצור גשר וקירוב לבבות בעם, ותוך שעות ספורות קיבלה 150 פניות (יום הזיכרון)
 פרשנות: 'אני בחרתי לאהוב'כ"ד בניסן תשעו
הבחירות שלנו מקבלות משמעות כל יום מחדש, יש בחירות שיכולות להיות אצל האחת ההפך מהשניה אפילו שהן עוסקות באותו נושא בחירה לכשעצמו. בעצם לבחירות שלנו יש את הפרשנות האישית שלנו (משפחה)
 רוצה להוכיח? קודם את עצמך..כ' בניסן תשעו
לעתים אני מוצאת את עצמי נלהבת לדבר מצווה עד כדי כך, שאני לא מבחינה שאני פוגעת במישהי אחרת. היצר עצמו מלהיב את האדם לדבר מצווה ומבעיר בו אש, אש זרה! מזו התחושה הזרה הזו? (שביעי של פסח)
 דנה שוורצמן; 'אני בוחרת לא להתיפייף'י"ז בניסן תשעו
דנה שוורצמן היא אמא לשבעה ילדים, שחקנית, בימאית, סופרת וסטנדאפיסטית מצליחה. היא בוחרת להראות לקהל שלה את העולם כפי שהוא, בלי להתיפייף ועל אף כל הניסיונות והאתגרים היא מנסה לבחור להיות בשמחה, אבל, תמיד * הבחירה שלי: שאלון אישי ואביבי במיוחד עם דנה שוורצמן (מדור חדש)
 היי, גם את מנהיגה!ט' בניסן תשעו
מה חיפשו חמש-עשרה סטודנטיות בביתה של מירי שניאורסון * מה הייתה השאלה האחרונה שנשאלה על ידן ומה גילתה כאשר סידרה את הסלון אחרי לכתן * איך זה קשור לרבי מליובאוויטש שיום הולדתו חל השבוע ומהי מנהיגות נשית בעולם החרדי?(תרבות)
 אל תהיי פולנייה!י"ד באדר ב' תשעו
כשמעוזי קו בר לב נפלו בזה אחר זה והעם בישראל ספג אבדות קשות מאוד, הרבי מליובאוויטש עמד על כסאו ורקד. רקד ועודד את שירת מארש הניצחון של נפוליאון ■ לשמחה מה זו עושה ומה סיפרה לי שמחה שראתה זאת במו עיניה? ואיך, איך אפשר לצוות את הלב להיות שמח? איך אפשר לוותר על ה"נימוסים" הפולניים ולהדליק את הלב באור של שמחה? ■ פורים שמח!
 הכל שווה כדי להתקרבל' באדר א' תשעו
היה קשה לראות עליה את העובדה שטלטלה רצינית מעיפה את חייה לתהומות אפלים. במבט שטחי לא היה ניתן להבחין בדבר. אך לאחר כמה משפטים כבר יכולתי להבין מה עובר עליה. במילים פשוטות, מדודות ושקטות תיארה לי גנסיה את האירוע שטלטל את עולמה בימים האחרונים (תרבות)
 רב מעיר לאישה על צניעות? זו חובתוכ"ג באדר א' תשעו
תפקידו של רב קהילה, יישוב, עיר או מדינה, הוא תפקיד אחראי ומוגדר בהלכה. מירי שניאורסון, תושבת כפר חב"ד בעצמה, מתקשה להבין את הביקורת שהוטחה ברבו של הכפר בסיפור על פאות ומטפחות (תרבות)
 רצף שמח: מסתבר שכל העניינים קשורים זה בזהט"ז באדר א' תשעו
זה אף פעם לא עובר, חרדת הקהל. הפחד הזה שתופס אותך כאשר את עומדת לפני אנשים. פחד שגדל ככל שמספר האנשים גדל. כלל לא משנה כמה פעמים עמדתי לפני קהל, אני תמיד חוששת ופוחדת * מה גורם לנו לחשוש ואיך רצף של שמחה עוזר לנו לצאת מזה? (תרבות)
 שמן כתית למאור וטיפה של אמונהט' באדר א' תשעו
לא קלה הייתה דרכה של ליאורה לעולם הקדושה. עליות ומורדות פקדו את דרכה המגששת אל אביה שבשמיים. צער ושמחה שימשו בערבוביה. גם כאשר הגיעה אל פסגת שאיפותיה וילדה את ילדתה השמינית, מצאוה השכול והיגון. ארבעים ושמונה שעות בלבד נשמה התינוקת הטהורה * כוחה של אמונה (תרבות)
הכי פופולריים