מחברים נוספים
אבי מימרן
אברהם לביא
אסתי שושן
אפרים גלעד
דודי שוומנפלד
דנה ורון
הרב חיים פוקס
הרב יצחק סולובייציק
הרב מנחם מקובר
הרב פנחס הלוי
הרב שמואל ביסטריצקי
הרב שמעון בן-טוב
הרבנית אסתר טולדנו
ח"כ דב ליפמן
ח"כ יעקב כץ (כצל´ה)
ח"כ ישראל אייכלר
יהודה שלזינגר, ישראל היום
יהודה משי זהב
יוני לוקסנבורג
יוסי שוקרון
יחיאל פליישמן
יעל קליגר
יעקב מרגי
יצחק דרקסלר
ירוחם אסטריכר
ישי לפידות
ליפא שמעלצר
מני צור
נתי טוקר
עו"ד איתמר בן גביר
עו"ד ישראל תעיזי
עו"ד מנחם מושקוביץ
עו"ד צפריר אוסטשינסקי
צבי שמואל ניימן
רון בן ישי, ynet
רחלי איבנבוים
רפאל כהן
שאול חיון
שלום קרומבי
שמואל חיים פפנהיים
מירי שניאורסון

מירי שניאורסון

קואצ'רית, שדרנית ברדיו "קול חי"

 שמן כתית למאור וטיפה של אמונהט' באדר א' תשעו
לא קלה הייתה דרכה של ליאורה לעולם הקדושה. עליות ומורדות פקדו את דרכה המגששת אל אביה שבשמיים. צער ושמחה שימשו בערבוביה. גם כאשר הגיעה אל פסגת שאיפותיה וילדה את ילדתה השמינית, מצאוה השכול והיגון. ארבעים ושמונה שעות בלבד נשמה התינוקת הטהורה * כוחה של אמונה (תרבות)
 הנה זה בא: 'שישים יום של שמחה'ל' בשבט תשעו
"גבירותיי ורבותיי, אנו מסירים שכבת קרח אשר הצטברה על כנפי המטוס. אנא הישארו חגורים במקומותיכם והמתינו בסבלנות. עמכם הסליחה" * מירי שניאורסון בטור משמח לחודש אדר (יהדות)
 תעשי קצת עבודת שורשיםכ"ה בשבט תשעו
סבתא והסבתא של הסבתא וכו', ככה זה כשמחפשים את השורש ממנו הגעת. אך האם עצרת לרגע לחשוב כי באמת אמנם את קשורה לשורש כלשהו, אבל מי באמת אחראי על הדברים הקטנים ומי על החשובים באמת? (בחירות החיים)
 תתחדשי לך!כ"ג בשבט תשעו1
כך הצליחה מירי שניאורסון לצלוח את המשימה הקשה שהונחה לפתחה – לדבר עם נשים שאינן שומרות תורה ומצוות, על המצווה היסודית בחיי הבית היהודי, הטהרה * מעניין איך? (יהדות)
 מהו האידיאל היהודי הנשי?ט"ז בשבט תשעו
הקב"ה ברא את הנשים כך, ששכלן לא ישתלט על אישיותן. כך ששכלן אינו פוגע או מחליש את תוקף האמונה התמימה שבהן, מדוע? מה יש בנשים שפוטר אותן מקיום מצוות שהזמן גרמן ופוטר אותן מהחובה ללמוד תורה? (נשים)
 המחלה ה"היא"י"ד בשבט תשעו
גברים ונשים מתפוצת אשכנז ועיראק, עשויים לשאת את הגן הגורם למחלת הסרטן הנפוצה בקרב נשים ומכונה במחוזותינו בכינוי "סרטן נשים". אל תחששו מפני מה יגידו, זכרו את הציווי "ונשמרתם מאוד לנפשותיכם". לכו לבדיקה שעשויה להציל חיים! (בריאות)
 מדיטציה בשירה; שירתה של האישה עמוקה יותרי' בשבט תשעו
מסתבר שיש שני נוסחים של שירת הים, הנוסח הגברי והנוסח הנשי. לאחר שמשה ובני ישראל שרו את שירת הים לקחה "מרים הנביאה אחות אהרון את התוף בידה, והחלה לשיר * מה ההבדל בין שירת גבר לשירת אישה? (תרבות)
 פרשת בא: 'בואי' תגשי אל תוכן הדבריםה' בשבט תשעו
כאשר אנחנו רוצות להשכיל ולהבין דבר כלשהו אנחנו 'הולכות' ללמוד. הצווי בפרשת 'בא' הציווי הוא 'לבוא'. כאשר אנחנו רוצות לגעת בתוכן, להעביר מסר ולקיים את השליחות שלנו אנחנו צריכות לבוא * מירי שנאורסון והווארט השבועי מפרשת השבוע (יהדות)
 הפספוס של 'שטיסל'ד' בשבט תשעו30
בין ר"מ בישיבה לזמר בחתונה ישנה אופציה נוספת שיוצרי שטיסל התעלמו ממנה. אולי בגלל שהיא לא חד-ממדית ואולי בגלל שהיא עלולה להתפרש כהטפה * מירי שניאורסון בטור ביקורת 'שטיסלית' מעניינת (תרבות)
 שירת הצפרדעים; מה בין אדישות לאכפתיותכ"ז בטבת תשעו
לא סתם זכה דורינו בכינוי דור הצפרדע. אחת התופעות הרווחות בדורנו היא האדישות, הקרירות, חוסר ההתלהבות. בפרשת וארא, אנחנו עם מכות - מכות מצרים. עשר מכות הכה הקב"ה את מצרים. אך הקשה מכולן הייתה מכת צפרדע * למה המכה הזו היא הקשה מכולן?
הכי פופולריים