מחברים נוספים
אוהד שקד-מנדלבוים
אורי מקלב
איתמר טעפ
אסתי שושן
אריה יואלי
בני הראל
דוד רוזנטל
דוד שעיו
דניאל שבקס
הדף היומי
הרב אהרון לוי
הרב אליהו קאופמן
הרב יעקב בלוי
הרב ישראל-מאיר לאו
הרב מנחם בומבך
הרב שמואל ביסטריצקי
הרצל קוסאשוילי
זאבי רוזנברג
ידידיה מאיר
יואל שטיין
יוסף ויצמן, עו"ד
יניב מאירי
יעקב איזק
יעקב מרגי
יעקב ריבלין
יצחק דרקסלר
ישי לפידות
מני צור
מרדכי פלדשטיין
משה מנס
מתי גולן
מתי הורוביץ
נחמן וייס
עו"ד ישראל תעיזי
עוז סגן
צוריאל קריספל
רבקה לוי
רו"ח יעקב בלנגה
שימי סגל
שמוליק אברהם
מירי שניאורסון

מירי שניאורסון

קואצ'רית, שדרנית ברדיו "קול חי"

 נשים: היו באותו הנס?כ"ז בכסלו תשעו
מה משותף לפורים, פסח וחנוכה? מה עושות נשים ועגלות בעזרת הנשים מידי יום מימי החנוכה? ומה עשו "נשות הכותל" עם חנוכייה ביד וקצף על השפתיים? * מירי שנאורסון בטור נשי ומיוחד לימי האור (דעות)
 למה כדאי לחיות בהווה?ח' בתשרי תשעו1
כולנו רוצות להחתם לחיים טובים ומאושרים, לשכוח את כל מה שהיה מעיק ולראות את הטוב. מירי שניאורסון לא רוצה לחיות בעבר, לא רוצה לחפור על העתיד. היא רוצה לחיות בהווה ועל הדרך לעזור להביא מזור לנשים שנפגעו בעבר, סובלניות בהווה ומייחלות לעתיד * לחיים טובים יותר
 ערב טוב קיסריה, כבר אמרנו?י' באלול תשעה19
הן עמדו שם נרגשות, שמחות ומריעות וקיבלו על עצמן קבלות טובות לקראת השנה החדשה הבאה עלינו לטובה. הן באו מכל החוגים, מכל העדות ומכל הארץ כדי לקבל על עצמן עול מלכות שמים * מירי שניאורסון בטור ביקורת מעניין על מה שהיה בקיסריה (דעות)
 נס לא קרה לנו?ו' באייר תשעה1
מדינת ישראל מדירה את החרדים מטקסי הדלקת המשואות ולא בכדי. מה יעשה חרדי שנפלה בחלקו "הזכות" הגדולה להדליק משואה בערב יום העצמאות? מירי שניאורסון בטור מסכם על השקפה, חרדים וניסים
 אנחנו, הנשים הקטנותי"ד בניסן תשעה
עבודות ההכנה הרבות שנדרשות דורשות מאתנו לרדת ממרומי האולימפוס ולחזור לפרטים הקטנים. גם נשים קרייריסטיות, עובדות, משכילות ויזמיות, חוזרות לעסוק בפרטים הקטנים. יש מטרה מכוונת לכל העבודות וההכנות האלו. בסופו של דבר הן מביאות אותנו להתקרב מחדש אל ה' (פסח תשע"ה)
 מירי שניאורסון בוחרת בין טוב לטוב יותרכ"ו באדר תשעה
הבחירות בחיינו אינן מסתכמות רק בין טוב לרע, הן בהרבה יותר מורכבות. מירי בחרה לעזוב את עולם השווק ולוותר על עולם העסקים, לבחור בחירה שונה, מאתגרת וטובה יותר (בחירות מהחיים)
 מה שאבא היה אומרכ"ד באדר תשעה
די ברור לי שאימא השתכנעה. לא רק שהיא השתכנעה שעליה ללכת ולבחור כי זו חובתו של כל יהודי הנמנה על החרדים לדבר ה', אלא שהיא אף הסכימה לצאת איתי לאחר מכן למבצע "חב"ד הולכת לקלפי". מירי שניאורסון בטור על בחירות וזיכרונות (בחירות 2015)
 נשים, צאו להצביעו' באדר תשעה4
מירי שניאורסון קוראת לכל הנשים לתת את קולן ביום הבחירות ולא להשאירו בבית. אך למי בדיוק היא ממליצה להצביע? טור אישי (אקטואליה, בחירות 2015)
"האישה החרדית" - יש חיה כזאת"האישה החרדית" - יש חיה כזאתד' באדר ב' תשעד20
אז מי זו האישה החרדית? אותה דמות כפופה מאחוריה משתרכת שיירת ילדים מנוזלים והיא מלהטטת בזריזות ודייקנות של טייס קרב, זו שלא מצליחה לעצור ולשאול את עצמה: למה?
הכי פופולריים