מחברים נוספים
אבי לוין
אוריין רייס
אלי ג'אן
אלי הלמן
אלי ישי
אלי שפירא
אריה יואלי
דודי שוומנפלד
דני קושמרו
הרב דוד בלוך
הרב יוסף זריצקי
הרב יצחק קוסובסקי
הרב יצחק שקופ
ח"כ יעקב כץ (כצל´ה)
יוסי שוקרון
יוסף חיים בולטון
יחיאל פליישמן
יידל ורדיגר
יעקב וידר
יעקב מרגי
יערית אלבז
יצחק דרקסלר
יצחק פינדרוס
ישי כהן
ישעיה (שי) הורוויץ
ליפא שמעלצר
מיכאל נכטיילר
מיכאל קקון
מנחם טוקר
מני צור
מרדכי פלדשטיין
משה פרידמן
עו"ד ישראל תעיזי
עו"ד צפריר אוסטשינסקי
עו"ד רוני פאלוך
שי גפן
שלומי זייבלד
שלמה קוק
שמעון ברייטקופף
שני קינן
רפאל כהן

רפאל כהן

הכתב הפוליטי והכלכלי של כיכר השבת

סקר חדש: גם עוד סבב בחירות יותיר אותנו במשבר הפוליטיסקר חדש: גם עוד סבב בחירות יותיר אותנו במשבר הפוליטיכ"ו באייר תשפב17
הקואליציה המקרטעת אמנם ממשיכה לתפקד ללא רוב, אבל במערכת הפוליטית כבר נערכים לסבב חדש וליציאה נוספת אל הקלפיות • לפיד מגיע ל-20, בנט עם 6 בלבד כמו גם בן גביר (פוליטי מדיני)
גנץ משיב לפלסטינים: טענות שקר גס ובוטהגנץ משיב לפלסטינים: טענות שקר גס ובוטהכ"ה באייר תשפב1
התובע הכללי ברמאללה פרסם דו"ח לפיו העיתונאית המפורסמת מאל ג'זירה נהרגה דווקא מירי של צלף צה"ל; שר הביטחון בני גנץ הגיב בזעם ודחה את הטענות (חדשות בארץ)
רה"מ בנט, רה"מ החליפי לפיד ושר האוצר ליברמן. יש הבדל בין סחטנות אחת לאחרת?בנט, לפיד וליברמן שכחו מהי "סחיטה"? הנה תזכורתכ"ה באייר תשפב3
בנט, לפיד וליברמן טענו לא אחת כי ש"ס ויהדות התורה "סוחטות" את רה"מ דאז נתניהו, אז למה פתאום, עם רע"מ וזועבי, הם שכחו את המושג? • 'כיכר' כאן עם התזכורת (מגזין)
מתן כהנאעתירה לבג"ץ: שינוי בחירת רבני העיר - פסולכ"ה באייר תשפב1
אחת מפעולותיו האחרונות של מתן כהנא כשר הייתה שינוי בחירת רבני הערים, וכעת גופים נוספים עותרים לערכאה המשפטית העליונה: "עיוורון מוחלט לצורכי הדתיים" (יהדות)
ליברמן והמקל בישיבת הסיעהחניקת עולם התורה והישיבות: הגזירות החדשות של ליברמןכ"ד באייר תשפב29
פותח את קמפיין הבחירות? ליברמן מתכוון לפגוע בלומדי התורה גם בתקציב הקרוב, שקטנים הסיכויים שיעבור • קיצוץ שליש מתקציבי הישיבות, שינוי בתקצוב רשתות החינוך החרדיות ומניעת סבסוד (ארץ)
גפני במליאה, היוםגפני הציג את המפה: "כולנו מיכאל ביטון!"כ"ד באייר תשפב8
יו"ר יהדות התורה התייחס להחלטתו של ח"כ מיכאל ביטון מכחול לבן לא לשתף פעולה עם הקואליציה עד שתתוקן הרפורמה בתחבורה הציבורית - שעתידה לפגוע בכיס החרדי: "פוגעים בחלשים" (פוליטי)
שרון לוין באולפן 'כיכר'החתונות בפתח: איך תחסכו בעלויות? • צפוכ"ג באייר תשפב1
רגע לפני שבועות, וכשאולמות וגני האירועים נערכים לשמחות רבות, בקרב משפחות רבות ישנה דאגה מהקשיים הכלכליים שיכולים להיווצר • נציגת "פעמונים" עושה לכם סדר (ארץ, TV)
ליברמן היום בישיבת סיעהאיווט ממשיך להסית: "ביבי מעדיף חרדים"כ"ב באייר תשפב56
הטלטלות בקואליציה לא מזיזות את שר האוצר מהאג'נדה שלו - "החרדים אשמים", וגם היום בפתח ישיבת סיעתו הוא בחר לתקוף את ראש האופוזיציה נתניהו - דרך החרדים • צפו (ארץ)
גדעון סער"ניצחנו!" • החוק נגד ביבי נתניהו קרס סופיתכ"ב באייר תשפב19
אחד מחוקי הדגל של יו"ר תקווה חדשה נקבר, לאחר שחלף המועד הנדרש להמשך חקיקתו בהיעדר 61 לקואליציה • הח"כ מהליכוד חגג: "ניצחנו! חוק ארדואני ואנטי דמוקרטי" (חדשות)
זועבי בסיום הפגישה עם לפידזועבי חוזרת לקואליציה, הליכוד במתקפה: 'קיבלה מיליונים'כ"א באייר תשפב50
לאחר פגישתה של חברת הכנסת זועבי עם שר החוץ לפיד בהשתתפות ראשי רשויות מהמגזר הערבי החליטה חברת הכנסת ג'ידא רינוואי זועבי ממרצ להישאר בקואליציה למרות הודעת העזיבה (פוליטי)
הכי פופולריים