10,785 מאומתים חדשים לנגיף הקורונה10,785 מאומתים חדשים לנגיף הקורונה
כ"ג בסיון תשפב | 22.06.22
35.26 אחוזים מאומתים לנגיף הקורונה אתמול. מקדם ההדבקה עומד על 1.28, כשמספר החולים הקשים ממשיך לטפס ועומד כבר על 190 חולים, רובם מהשבוע האחרון (ארץ)
מספר המאומתים לנגיף הקורונה מטפס עודמספר המאומתים לנגיף הקורונה מטפס עודכיכר השבת2
מספר החולים בנגיף הקורונה ממשיך לטפס באופן דרמטי, 10,692 מאומתים חדשים אתמול, מתוך 38,803 נבדקים - 27.55% מאומתים. מקדם ההדבקה עומד על 1.3 (קורונה)
שיא של חודשיים וחצי: יותר מ-10,000 חוליםשיא של חודשיים וחצי: יותר מ-10,000 חוליםמישאל לוי3
על פי משרד הבריאות, נכון להבוקר (שני) נמצאו 10,202 מאומתים חדשים מתוך 26,192 נבדקים לגילוי נגיף הקורונה. 38.95% מאומתים • מקדם ההדבקה עומד על 1.32 (קורונה)
בקבוקוני חיסונים נגד קורונהבקרוב: חיסוני קורונה - גם לבני חצי שנהדוד הכהן2
כל חברי הוועדה המייעצת למנהל התרופות בארה"ב המליצו על מתן החיסונים לפעוטות, וההליך צפוי להתחיל בקרוב, אחרי שהבית הלבן הודיע שיקבל את החלטת המנהלים (בריאות)
מהיום במאוחדת: מנת החיסון השלישי לילדיםמאוחדת: קרוב ל-90% מהחולים בגל הנוכחי - לא מחוסניםכיכר בשיתוף מאוחדת1
קופת חולים מאוחדת מדווחת על עליה חדה במספר המאומתים לקורונה, ובמקביל גם על עליה בהיענות לחיסונים. מספר המאומתים ברמה הלאומית עומד על 7,300 חולים ביום, כאשר הצפי הוא להכפלה במספר החולים מדי 8 ימים (קורונה)
מתוך כמאה אלף חולים בלאומית שנדבקו מאז דצמבר 2021, עת הופיע זן האומיקרון בישראל,  11% מהם נדבקו כבר בעברעליה חדה בשיעור ההדבקות החוזרות בקורונהכיכר בשיתוף לאומית
מכון המחקר של לאומית בראשותו של ד"ר אריאל ישראל, בחן את שיעור ההדבקות החוזרות מאז הופעת גל האומיקרון (חדשות הבריאות)
מנת החיסון נגד קורונה של פייזרמשרד הבריאות אישר 'בוסטר' גם לבני 5-11דוד הכהן1
הצוות לטיפול במגיפות הכריע כי גם ילדים קטנים, שעד עתה יכולים היו לקבל רק שתי מנות, יקבלו גם את המנה השלישית, זאת ברקע הגעת גל הקורונה השישי לישראל (בריאות, בארץ)
תסמיני הקורונה נמשכים במשך כשנה וחציתסמיני הקורונה נמשכים במשך כשנה וחציכיכר השבת1
על פי מחקר שפורסם, רוב האנשים שדיווחו על תסמיני פוסט-קורונה, ממשיכים לדווח על אותם תסמינים גם שנה וחצי לאחר החלמתם מהמחלה. 5-10% מהחולים סובלים (קורונה)
פרויקטור הקורונה: בקרוב יבוטלו הבידודיםפרויקטור הקורונה: בקרוב יבוטלו הבידודיםכיכר השבת2
פרויקטור הקורונה פרופ' סלמאן זרקא, העריך בתדרוך של משרד הבריאות כי כבר לקראת סוף חודש יוני יבוטלו הבידודים גם למאומתי הקורונה, המגבלה האחרונה שנותרה (קורונה)
בשורה משמחת לטסים: חסל סדר המסיכותבשורה משמחת לטסים: חסל סדר המסיכותכיכר השבת
לאחר שנתיים של בהם השמים היו סגורים זמן רב ועטיית מסכות במהלך הטיסה, שר הבריאות הכריע: חובת עטיית מסכה בטיסות בינלאומיות תסתיים ב-23.5.22 (עדכון קורונה)
בדיקות ה-PCR בנתב"ג הוארכו ב-10 ימיםבדיקות ה-PCR בנתב"ג הוארכו ב-10 ימיםכיכר השבת2
ועדת החוקה אישרה את הרחבת הפטור מבדיקות קורונה לפני הכניסה לישראל גם לאזרחים שאינם מתגוררים בישראל באופן קבוע, בינתיים הוארכו הבדיקות בנתב"ג בעשרה ימים (קורונה)
התחלואה נמשכת עם ירידה בחולים הקשיםהתחלואה נמשכת עם ירידה בחולים הקשיםכיכר השבת
2,330 מאומתים חדשים אתמול מתוך 42,826 נבדקים לגילוי הנגיף, אך מספר החולים הקשים עומד על 177, המשך מגמת הירידה בתחלואה הקשה. נפטר אחד בלבד השבוע (קורונה)
משרד הבריאות: "אין שינוי בווראינט החדש"משרד הבריאות: "אין שינוי בווראינט החדש"כיכר השבת1
מערכת הבריאות ממשיכים לעקוב אחר התפשטות ווראינט הקורונה החדש ה-BA4, אך בינתים לא רואים שינוי משמעותי בנתונים, מבחינת רמת ההדבקה או האשפוזים (עדכון קורונה)
מטוסים בנתב"ג. אילוסטרציה"אחרי הקורונה": לאן אנשים בוחרים לטוס?ארי טננבוים4
כמה נדבקים חדשים יש ביום מהקורונה ומדוע פחות אנשים נבדקים? • וגם: אחרי פתיחת השמיים, מהו היעד המבוקש ביותר לחופשה ומהו המקום הנחשב זול ביותר? (עדכון קורונה)
ראשי זק"א ת"א נפגשו עם ראשי ערים מרכזיות בגוש דןראשי זק"א ת"א נפגשו עם ראשי ערים מרכזיות בגוש דןכיכר בשיתוף זק"א ת"א
לקראת חג הפסח הבעל"ט, נפגשו ראשי זק"א תל אביב עם ראשי ערים המשמשים בערים המרכזיות של הפעילות, והביעו את ברכתם לחג (בריאות)
10,664 מאומתים, ירידה גם בחולים הקשים10,664 מאומתים, ירידה גם בחולים הקשיםכיכר השבת
10,664 מאומתים חדשים אתמול, מתוך 59,638 נבדקים לגילוי הנגיף - 17.88% מאומתים. נמשכת מגמת הירידה במספר החולים הקשים לצד ירידה במקדם ההדבקה (קורונה)
שוב ירידה בתחלואה: אלו הנתונים המלאיםשוב ירידה בתחלואה: אלו הנתונים המלאיםמישאל לוי
משרד הבריאות מפרסם הבוקר את עדכון נתוני הקורונה היומי על פיו עולה כי ישנם 7,338 נדבקים בנגיף הקורונה המהווים 22.78 אחוזים מבין כל הנבדקים לגילוי הנגיף (חדשות קורונה)
עובד מד"א במחלקת הקורונה של ביה"ח שערי צדקמקדם ההדבקה ומספר הנדבקים - בירידהדוד הכהן
משרד הבריאות מוסר כי 12,093 אומתו אתמול כחיוביים לקורונה, ובבתי החולים יש עדיין 265 חולים המאושפזים במצב קשה. אחוז הבדיקות החיוביות עומד על 17% (בארץ, חדשות)
שוב עלייה במאומתים: 15 אלף נדבקו בנגיףשוב עלייה במאומתים: 15 אלף נדבקו בנגיףכיכר השבת
15,596 מאומתים חדשים אתמול מתוך 70,641 נבדקים לגילוי הנגיף - 22.08% מאומתים. מדובר שוב בעלייה משמעותית גם במספר הנדבקים היומי וגם באחוז המאומתים (עדכון קורונה)
שוב ירידה במספר המאומתים ובחולים קשיםשוב ירידה במספר המאומתים ובחולים קשיםכיכר השבת
אתמול נמצאו 12,003 מאומתים חדשים, מתוך 66,986 נבדקים. 17.92% מאומתים. מדובר בירידה משמעותית במספר המאומתים לאחר 4 ימים של עלייה (עדכוני קורונה)
דוגמי קורונה בירושליםמקדם ההדבקה עלה - ביום העשירי ברציפותדוד הכהן1
13,603 ישראלים נדבקו אתמול בקורונה, אבל המקדם כבר מגיע ל-1.42, ומראה שהמגיפה במגמת התפשטות משמעותית. שיעור הבדיקות החיוביות עמד על 19% (בריאות)
עלייה דרמטית במספר הנדבקים החדשיםעלייה דרמטית במספר הנדבקים החדשיםכיכר השבת3
14,460 בני אדם אובחנו אתמול כמאומתים, זאת לעומת 12,929 נדבקים חדשים יממה לפני כן. מקדם ההדבקה ממשיך אף הוא לעלות, ועומד כעת כבר על 1.33 (קורונה)
זינוק מדאיג מאד: 12,869 מאומתים חדשיםזינוק מדאיג מאד: 12,869 מאומתים חדשיםכיכר השבת
משרד הבריאות מדווח על 12,869 מאומתים חדשים אתמול מתוך 62,852 נבדקים לגילוי הנגיף אתמול - 20.48% מאומתים. מספר החולים הקשים עדיין נמצא בירידה (קורונה)
שוב עלייה משמעותית במספר המאומתיםשוב עלייה משמעותית במספר המאומתיםכיכר השבת1
מספר המאומתים ביממה הקודמת עבר את העשרת אלפים, שוב עלייה משמעותית במיוחד במספרים ובאחוזי המאומתים. במשרד הבריאות מודאגים וחוששים ממסיבות הפורים (בארץ)
גל שישי בפתח? ישנה עלייה באחוז הנדבקיםגל שישי בפתח? ישנה עלייה באחוז הנדבקיםדוד הכהן
אמש, לראשונה מזה חודשיים, מקדם ההדבקה עבר את ה-1. הבוקר משרד הבריאות מפרסם את נתוני הקורונה המעודכנים, לפיהם ישנה עלייה נוספת במקדם ההדבקה (חדשות בארץ)
גל שישי? מספר הנדבקים בקורונה שוב עולהגל שישי? מספר הנדבקים בקורונה שוב עולהכיכר השבת2
ראש הממשלה, נפתלי בנט, יקיים מחר התייעצות עם שר הבריאות, ניצן הורוביץ, ובכירי משרדו, נוכח העלייה בשיעורי ההדבקה בישראל ובעוד מדינות ברחבי העולם (עדכוני קורונה)

עוד כתבות

קורונה - כל המידע בכיכר השבת

קורונה - כל המידע והעדכונים על התפשטות הנגיף בישראל ובעולם, ההתמודדות, המניעה ודרכי הטיפול

כיכר facebook
למה? מי ששומר על ההנחיות נדבק / דעה
בתיה שגב
למה? מי ששומר על ההנחיות נדבק / דעה
י"א בתשרי תשפא34
"לסגור בתי הכנסת" / ח"כ בצלאל סמוטריץ'
ח"כ בצלאל סמוטריץ'
"לסגור בתי הכנסת" / ח"כ בצלאל סמוטריץ'
ה' בתשרי תשפא21