בשורה משמחת לטסים: חסל סדר המסיכותבשורה משמחת לטסים: חסל סדר המסיכות
ט"ז באייר תשפב | 17.05.22
לאחר שנתיים של בהם השמים היו סגורים זמן רב ועטיית מסכות במהלך הטיסה, שר הבריאות הכריע: חובת עטיית מסכה בטיסות בינלאומיות תסתיים ב-23.5.22 (עדכון קורונה)
בדיקות ה-PCR בנתב"ג הוארכו ב-10 ימיםבדיקות ה-PCR בנתב"ג הוארכו ב-10 ימיםכיכר השבת2
ועדת החוקה אישרה את הרחבת הפטור מבדיקות קורונה לפני הכניסה לישראל גם לאזרחים שאינם מתגוררים בישראל באופן קבוע, בינתיים הוארכו הבדיקות בנתב"ג בעשרה ימים (קורונה)
התחלואה נמשכת עם ירידה בחולים הקשיםהתחלואה נמשכת עם ירידה בחולים הקשיםכיכר השבת
2,330 מאומתים חדשים אתמול מתוך 42,826 נבדקים לגילוי הנגיף, אך מספר החולים הקשים עומד על 177, המשך מגמת הירידה בתחלואה הקשה. נפטר אחד בלבד השבוע (קורונה)
משרד הבריאות: "אין שינוי בווראינט החדש"משרד הבריאות: "אין שינוי בווראינט החדש"כיכר השבת1
מערכת הבריאות ממשיכים לעקוב אחר התפשטות ווראינט הקורונה החדש ה-BA4, אך בינתים לא רואים שינוי משמעותי בנתונים, מבחינת רמת ההדבקה או האשפוזים (עדכון קורונה)
מטוסים בנתב"ג. אילוסטרציה"אחרי הקורונה": לאן אנשים בוחרים לטוס?ארי טננבוים4
כמה נדבקים חדשים יש ביום מהקורונה ומדוע פחות אנשים נבדקים? • וגם: אחרי פתיחת השמיים, מהו היעד המבוקש ביותר לחופשה ומהו המקום הנחשב זול ביותר? (עדכון קורונה)
ראשי זק"א ת"א נפגשו עם ראשי ערים מרכזיות בגוש דןראשי זק"א ת"א נפגשו עם ראשי ערים מרכזיות בגוש דןכיכר בשיתוף זק"א ת"א
לקראת חג הפסח הבעל"ט, נפגשו ראשי זק"א תל אביב עם ראשי ערים המשמשים בערים המרכזיות של הפעילות, והביעו את ברכתם לחג (בריאות)
10,664 מאומתים, ירידה גם בחולים הקשים10,664 מאומתים, ירידה גם בחולים הקשיםכיכר השבת
10,664 מאומתים חדשים אתמול, מתוך 59,638 נבדקים לגילוי הנגיף - 17.88% מאומתים. נמשכת מגמת הירידה במספר החולים הקשים לצד ירידה במקדם ההדבקה (קורונה)
שוב ירידה בתחלואה: אלו הנתונים המלאיםשוב ירידה בתחלואה: אלו הנתונים המלאיםמישאל לוי
משרד הבריאות מפרסם הבוקר את עדכון נתוני הקורונה היומי על פיו עולה כי ישנם 7,338 נדבקים בנגיף הקורונה המהווים 22.78 אחוזים מבין כל הנבדקים לגילוי הנגיף (חדשות קורונה)
עובד מד"א במחלקת הקורונה של ביה"ח שערי צדקמקדם ההדבקה ומספר הנדבקים - בירידהדוד הכהן
משרד הבריאות מוסר כי 12,093 אומתו אתמול כחיוביים לקורונה, ובבתי החולים יש עדיין 265 חולים המאושפזים במצב קשה. אחוז הבדיקות החיוביות עומד על 17% (בארץ, חדשות)
שוב עלייה במאומתים: 15 אלף נדבקו בנגיףשוב עלייה במאומתים: 15 אלף נדבקו בנגיףכיכר השבת
15,596 מאומתים חדשים אתמול מתוך 70,641 נבדקים לגילוי הנגיף - 22.08% מאומתים. מדובר שוב בעלייה משמעותית גם במספר הנדבקים היומי וגם באחוז המאומתים (עדכון קורונה)
שוב ירידה במספר המאומתים ובחולים קשיםשוב ירידה במספר המאומתים ובחולים קשיםכיכר השבת
אתמול נמצאו 12,003 מאומתים חדשים, מתוך 66,986 נבדקים. 17.92% מאומתים. מדובר בירידה משמעותית במספר המאומתים לאחר 4 ימים של עלייה (עדכוני קורונה)
דוגמי קורונה בירושליםמקדם ההדבקה עלה - ביום העשירי ברציפותדוד הכהן1
13,603 ישראלים נדבקו אתמול בקורונה, אבל המקדם כבר מגיע ל-1.42, ומראה שהמגיפה במגמת התפשטות משמעותית. שיעור הבדיקות החיוביות עמד על 19% (בריאות)
עלייה דרמטית במספר הנדבקים החדשיםעלייה דרמטית במספר הנדבקים החדשיםכיכר השבת3
14,460 בני אדם אובחנו אתמול כמאומתים, זאת לעומת 12,929 נדבקים חדשים יממה לפני כן. מקדם ההדבקה ממשיך אף הוא לעלות, ועומד כעת כבר על 1.33 (קורונה)
זינוק מדאיג מאד: 12,869 מאומתים חדשיםזינוק מדאיג מאד: 12,869 מאומתים חדשיםכיכר השבת
משרד הבריאות מדווח על 12,869 מאומתים חדשים אתמול מתוך 62,852 נבדקים לגילוי הנגיף אתמול - 20.48% מאומתים. מספר החולים הקשים עדיין נמצא בירידה (קורונה)
שוב עלייה משמעותית במספר המאומתיםשוב עלייה משמעותית במספר המאומתיםכיכר השבת1
מספר המאומתים ביממה הקודמת עבר את העשרת אלפים, שוב עלייה משמעותית במיוחד במספרים ובאחוזי המאומתים. במשרד הבריאות מודאגים וחוששים ממסיבות הפורים (בארץ)
גל שישי בפתח? ישנה עלייה באחוז הנדבקיםגל שישי בפתח? ישנה עלייה באחוז הנדבקיםדוד הכהן
אמש, לראשונה מזה חודשיים, מקדם ההדבקה עבר את ה-1. הבוקר משרד הבריאות מפרסם את נתוני הקורונה המעודכנים, לפיהם ישנה עלייה נוספת במקדם ההדבקה (חדשות בארץ)
גל שישי? מספר הנדבקים בקורונה שוב עולהגל שישי? מספר הנדבקים בקורונה שוב עולהכיכר השבת2
ראש הממשלה, נפתלי בנט, יקיים מחר התייעצות עם שר הבריאות, ניצן הורוביץ, ובכירי משרדו, נוכח העלייה בשיעורי ההדבקה בישראל ובעוד מדינות ברחבי העולם (עדכוני קורונה)
הקורונה בעולם: שוב עלייה בגלי ההדבקההקורונה בעולם: שוב עלייה בגלי ההדבקהכיכר השבת1
בעולם וגם בישראל בוחנים בחשש את מגמת העלייה בתחלואת הקורונה. ההערכות שהסיבה לכך הוא הוריאנט החדש BA.2 שנחשב למדבק אפילו יותר מהאומיקרון (קורונה)
חשש בישראל: גל חדש של הקורונה בדרךחשש בישראל: גל חדש של הקורונה בדרךכיכר השבת13
עלייה במקדם ההדבקה מעורר חשש במשרד הבריאות כי אנו ניצבים בפני גל נוסף של נגיף הקורונה. על פי הדיווחים, מקדם ההדבקה עלה בימים האחרונים מ-0.65 ל-0.85 (קורונה)
נמשכת הירידה במספר המאומתים והקשיםנמשכת הירידה במספר המאומתים והקשיםכיכר השבת
4,082 מאומתים חדשים בלבד אתמול, מתוך 43,268 נבדקים לגילוי הנגיף אתמול. 9.43% מאומתים. נמשכת גם הירידה העקבית במספר החולים הקשים בבתי החולים (עדכון קורונה)
נמשכת הירידה במספר המאומתים והקשיםנמשכת הירידה במספר המאומתים והקשיםכיכר השבת
6,571 מאומתים חדשים אתמול, מתוך 60,600 נבדקים לגילוי הנגיף אתמול. אחוז המאומתים עומד על 10.84%. הירידה נמשכת גם במספר החולים הקשים ובמספר הנפטרים (קורונה)
משרד הבריאות: נמשכת הירידה בתחלואהמשרד הבריאות: נמשכת הירידה בתחלואהכיכר השבת1
מגמת הירידה הכללית במספר המאומתים נמשכת כבר שבוע רביעי ברציפות - מספר המאומתים השבוע עומד על כ-15 אלף בממוצע ליום. מזה כשבוע וחצי, ירידה בחולים הקשים (קורונה)
אילוסטרציהתותחי מכירות? כיכר השבת מחפש אתכםכיכר השבת
דרישות התפקיד: ראייה מסחרית ויכולות ניהול משא ומתן. יכולת ביטוי ותקשורת בין אישית גבוהה.ייצוגיות ויחסי אנוש מצוינים. ניסיון בתחום המכירות חובה. סודיות מובטחת (שיווק)
בית חולים בזמן קורונה. ארכיוןמספר הנפטרים מהנגיף חצה את ה-10,000דוד הכהן1
שיא שלילי עצוב: במשרד הבריאות מעדכנים הבוקר, כי מספר הנפטרים מנגיף קורונה, חצה היום את רף ה-10 אלף בני אדם • אתמול התגלו כ-13,000 מאומתים חדשים • הנתונים (בארץ)
17,658 מאומתים,  החולים הקשים בירידה17,658 מאומתים, החולים הקשים בירידהכיכר השבת
אתמול נמצאו 17,658 מאומתים חדשים לנגיף הקורונה. מקדם ההדבקה אף הוא בירידה, אם כי אחוז המאומתים עדיין גבוה ועומד על 30.2%. מספר החולים הקשים ירד (קורונה)
"התמונה האחרונה של אמא"  • תיעוד עצוב"התמונה האחרונה של אמא" • תיעוד עצובארי טננבוים6
הצלם דוד כהן מקפיד להיכנס מדי פעם למחלקות הקורונה ולתעד עבורנו תמונות שמזכירות לנו שגם היום יש מי שנלחמים על החיים • זיכרון אחרון ממחלקת הקורונה (תמונות)

קורונה - כל המידע בכיכר השבת

קורונה - כל המידע והעדכונים על התפשטות הנגיף בישראל ובעולם, ההתמודדות, המניעה ודרכי הטיפול

כיכר facebook
למה? מי ששומר על ההנחיות נדבק / דעה
בתיה שגב
למה? מי ששומר על ההנחיות נדבק / דעה
י"א בתשרי תשפא34
"לסגור בתי הכנסת" / ח"כ בצלאל סמוטריץ'
ח"כ בצלאל סמוטריץ'
"לסגור בתי הכנסת" / ח"כ בצלאל סמוטריץ'
ה' בתשרי תשפא21