גל שישי בפתח? ישנה עלייה באחוז הנדבקיםגל שישי בפתח? ישנה עלייה באחוז הנדבקיםדוד הכהן
אמש, לראשונה מזה חודשיים, מקדם ההדבקה עבר את ה-1. הבוקר משרד הבריאות מפרסם את נתוני הקורונה המעודכנים, לפיהם ישנה עלייה נוספת במקדם ההדבקה (חדשות בארץ)
גל שישי? מספר הנדבקים בקורונה שוב עולהגל שישי? מספר הנדבקים בקורונה שוב עולהכיכר השבת2
ראש הממשלה, נפתלי בנט, יקיים מחר התייעצות עם שר הבריאות, ניצן הורוביץ, ובכירי משרדו, נוכח העלייה בשיעורי ההדבקה בישראל ובעוד מדינות ברחבי העולם (עדכוני קורונה)
הקורונה בעולם: שוב עלייה בגלי ההדבקההקורונה בעולם: שוב עלייה בגלי ההדבקהכיכר השבת1
בעולם וגם בישראל בוחנים בחשש את מגמת העלייה בתחלואת הקורונה. ההערכות שהסיבה לכך הוא הוריאנט החדש BA.2 שנחשב למדבק אפילו יותר מהאומיקרון (קורונה)
חשש בישראל: גל חדש של הקורונה בדרךחשש בישראל: גל חדש של הקורונה בדרךכיכר השבת13
עלייה במקדם ההדבקה מעורר חשש במשרד הבריאות כי אנו ניצבים בפני גל נוסף של נגיף הקורונה. על פי הדיווחים, מקדם ההדבקה עלה בימים האחרונים מ-0.65 ל-0.85 (קורונה)
נמשכת הירידה במספר המאומתים והקשיםנמשכת הירידה במספר המאומתים והקשיםכיכר השבת
4,082 מאומתים חדשים בלבד אתמול, מתוך 43,268 נבדקים לגילוי הנגיף אתמול. 9.43% מאומתים. נמשכת גם הירידה העקבית במספר החולים הקשים בבתי החולים (עדכון קורונה)
נמשכת הירידה במספר המאומתים והקשיםנמשכת הירידה במספר המאומתים והקשיםכיכר השבת
6,571 מאומתים חדשים אתמול, מתוך 60,600 נבדקים לגילוי הנגיף אתמול. אחוז המאומתים עומד על 10.84%. הירידה נמשכת גם במספר החולים הקשים ובמספר הנפטרים (קורונה)
משרד הבריאות: נמשכת הירידה בתחלואהמשרד הבריאות: נמשכת הירידה בתחלואהכיכר השבת1
מגמת הירידה הכללית במספר המאומתים נמשכת כבר שבוע רביעי ברציפות - מספר המאומתים השבוע עומד על כ-15 אלף בממוצע ליום. מזה כשבוע וחצי, ירידה בחולים הקשים (קורונה)
בית חולים בזמן קורונה. ארכיוןמספר הנפטרים מהנגיף חצה את ה-10,000דוד הכהן1
שיא שלילי עצוב: במשרד הבריאות מעדכנים הבוקר, כי מספר הנפטרים מנגיף קורונה, חצה היום את רף ה-10 אלף בני אדם • אתמול התגלו כ-13,000 מאומתים חדשים • הנתונים (בארץ)
17,658 מאומתים,  החולים הקשים בירידה17,658 מאומתים, החולים הקשים בירידהכיכר השבת
אתמול נמצאו 17,658 מאומתים חדשים לנגיף הקורונה. מקדם ההדבקה אף הוא בירידה, אם כי אחוז המאומתים עדיין גבוה ועומד על 30.2%. מספר החולים הקשים ירד (קורונה)
"התמונה האחרונה של אמא"  • תיעוד עצוב"התמונה האחרונה של אמא" • תיעוד עצובארי טננבוים6
הצלם דוד כהן מקפיד להיכנס מדי פעם למחלקות הקורונה ולתעד עבורנו תמונות שמזכירות לנו שגם היום יש מי שנלחמים על החיים • זיכרון אחרון ממחלקת הקורונה (תמונות)
מספר הנפטרים מהנגיף מתקרב ל-10,000מספר הנפטרים מהנגיף מתקרב ל-10,000כיכר השבת2
משרד הבריאות עדכן את מספר הנפטרים מנגיף הקורונה וסיבוכיו והוסיף עוד 130 שנפטרו בשבועות האחרונים, בכך מגיע מספר הנפטרים מאז פרוץ המגפה ל-9,971 (קורונה)
נפתלי בנטבנט הודיע על ביטול הגבלות: "הגל נשבר"דוד הכהן8
בדיון שנערך עם בכירי משרד הבריאות, אמר ראש הממשלה בנט, כי מבחינתו הגל הזה נשבר וצריך להיערך לשחרור ההגבלות בקרוב • בנט דרש להיערך לקראת הגל הבא (בארץ)
מחלימי קורונה שחוסנו הופכים למוגנים יותרמחלימי קורונה שחוסנו הופכים למוגנים יותרדוד הכהן1
במחקר שערכה 'כללית', בשיתוף אוניברסיטת בן גוריון, עולה תמונה ברורה: אדם שנדבק בקורונה ולאחר מכן חוסן, כפי שממליץ משרד הבריאות, הופך משמעותית למוגן יותר (בריאות)
הפגנה נגד תו ירוק, השבועמסתמן: הסרת כל המגבלות תוך שבוע וחצייוני גבאי9
בצל הירידה בתחלואה, ראש הממשלה בנט יוזם להסיר את כל מגבלות הקורונה, תוך קצת פחות משבועיים • רוב ההגבלות - תוסרנה, אך תהיינה הגבלות שתשארנה עדיין בתוקף (חדשות)
חולה הקורונה שלא מחלים כבר יותר משנהחולה הקורונה שלא מחלים כבר יותר משנהכיכר השבת2
אזרח טורקי בשם מוזאפר קייאסן חולה בקורונה כבר יותר מ-14 חודשים. הוא נמצא חיובי לראשונה ב-19 לדצמבר 2020 ומאז נמצא חיובי בלא פחות מ-78 בדיקות אנטיגן (חדשות קורונה)
אילוסטרציהבחודש האחרון נפטרו יותר מ-580 מקורונהכיכר השבת
אומיקרון קטלני: 581 חיוביים לקורונה נפטרו בישראל מתחילת החודש. בשבוע האחרון נפטרו 296 בני אדם מקורונה, יותר מ-40 בני אדם כל יום. רובם לא מחוסנים או לא בתוקף (בארץ)
המנעול הינו יחידה עצמאית, אשר אינה דורש חיווט או התקנה מיוחדת וניתן לשימוש בקלותחדש:מנעולים חכמים לתרופות באמבולנסיםכיכר בשיתוף איחוד הצלה
ארגון איחוד הצלה התקין על כספות התרופות באמבולנסים מנעולים חכמים מיוחדים, שפותחו על ידי חברת פלאפון בשיתוף עם סטארקום, על מנת למנוע גניבת(חדשות בריאות)
מחלקת קורונה413 ישראלים נפטרו מקורונה בתשעה ימיםדוד הכהן2
כ-37 אלף נדבקו אתמול בנגיף, כך שבגל ה-5 נדבקו כמעט שני מיליון ישראלים. בבתי החולים מאושפזים 1,123 חולים קשים, מתוכם 274 מונשמים • תמונת מצב בתיה"ח (חדשות)
הציבור מעריך: רוב ההורים מרמים באנטיגןהציבור מעריך: רוב ההורים מרמים באנטיגןדוד הכהן8
המתווה שמבטל את הצורך בבידודים לילדים מחייב את ההורים לבדוק את ילדיהם פעמיים בשבוע, אבל כ-70% מהנשאלים בסקר חדש טוענים: לפחות רבע לא מבצעים אותן (בריאת)
רשמי: אלו תופעות לוואי של החיסון השלישירשמי: אלו תופעות לוואי של החיסון השלישידוד הכהן4
יותר מחצי שנה אחרי שהחלו לתת חיסון שלישי לכלל האוכלוסייה • היום פורסם באופן רשמי תופעות הלוואי מהן ייתכן כי חלק מהמחוסנים ב'בוסטר' עשויים לסבול (חדשות)
הגל החמישי בעיצומו: 28.16 אחוז מאומתיםהגל החמישי בעיצומו: 28.16 אחוז מאומתיםכיכר השבת1
52,600 מאומתים חדשים אותרו אתמול, מתוך 186,816 נבדקים לגילוי הנגיף אתמול. אחוז המאומתים עדיין גבוה עם - 28.16% מאומתים. מספר החולים הקשים ירד מעט (בארץ)
התו הירוקהחל מחצות: התו הירוק המעודכן נכנס לתוקף • כל הפרטיםמישאל לוי2
השימוש בפיקוח טכנולוגי יוארך במספר ימים • החל מהלילה בחצות: התרופפות משמעותית בהגבלות התו הירוק ובבדיקות הקורונה ליוצאים מהארץ • היכן תדרשו ממחר להציג את התו? כל הפרטים (ארץ)
מעל 1,200 חולים קשה עם קורונה בישראלמעל 1,200 חולים קשה עם קורונה בישראלכיכר השבת1
גל האומיקרון מכה ובבתי החולים מאושפזים כעת יותר מ-1,200 חולים במצב קשה, כשמתוכם, 270 חולים הם מונשמים. ביממה האחרונה אובחנו מעל 37 אלף חולים (ארץ)
טיפול בחולה קורונה בביה"ח זיו בצפתיותר מ-9,000 מתים מקורונה מפרוץ המגיפהדוד הכהן5
מחדל הגל החמישי: כ-100 ישראלים נפטרו ביממה האחרונה • בבתי החולים ישנם 1,096 המאושפזים במצב קשה • עד כה נדבקו יותר משלושה מיליון, רובם ב'גל האומיקרון' (חדשות)
לוויה בזמן קורונה. ארכיוןמזעזע: "בתי הקירור של הנפטרים מפוצצים"דוד הכהן19
לצד יוקר המחייה ועליות המחירים המטורפות בישראל, נגיף קורונה כאן ומתברר שהוא לא רק מדבק אלא שהוא הורג מאות אנשים - בשבוע • חברה קדישא: "המקררים מלאים" (חדשות)
בדיקות קורונה1,085 חולים במצב קשה; 260 - מונשמיםכיכר השבת2
60,329 מאומתים חדשים לנגיף הקורונה התגלו אתמול (שלישי) מתוך 230,715 נבדקים לגילוי הנגיף; 435,189 חולים פעילים בישראל, מתוכם 1,085 חולים במצב קשה (ארץ)

קורונה - כל המידע בכיכר השבת

קורונה - כל המידע והעדכונים על התפשטות הנגיף בישראל ובעולם, ההתמודדות, המניעה ודרכי הטיפול

כיכר facebook
למה? מי ששומר על ההנחיות נדבק / דעה
בתיה שגב
למה? מי ששומר על ההנחיות נדבק / דעה
י"א בתשרי תשפא34
"לסגור בתי הכנסת" / ח"כ בצלאל סמוטריץ'
ח"כ בצלאל סמוטריץ'
"לסגור בתי הכנסת" / ח"כ בצלאל סמוטריץ'
ה' בתשרי תשפא21