שיבושים באינטרנט ובסלולר של 'פרטנר'שיבושים באינטרנט ובסלולר של 'פרטנר'
כ"ג בסיון תשפב | 22.06.22
בעקבות תקלה של ספק התקשורת הבינלאומי 'מד נאוטילוס' מנויים רבים של חברת פרטנר מתלוננים על תקלות חמורות בגלישה כמו גם בהוצאה וקבלת שיחות. התקלה נבדקת (ארץ)
"השאלות הללו משקפות את התפתחות המהירה של תחום הדיגיטל בציבור החרדי"מותר לעשות 'לייק' לפוסט שהועלה בשבת?כיכר בשיתוף גיל דיגיטל
תחום הדיגיטל המתפתח במגזר החרדי מעורר שאלות הלכתיות מעניינות: האם קיים 'בוט' שומר שבת? האם מותר לענות אמן דרך הזום? ועוד (דיגיטל)
אייפוןרבים חיכו להכרזה הזו של מארק צוקרברגרבני סולומון
מנכ"ל אפליקציית המסרים הפופולארית 'וואטסאפ', מארק צוקרברג, הכריז היום על חידוש שרבים ציפו לו: בקרוב החברה תאפשר מעבר חלק של היישומון בין אייפון לאנדרואיד (חדשות)
בקושי הספיק לנחות וטעה: הפדיחה של בנטבקושי הספיק לנחות וטעה: הפדיחה של בנטבני סולומון29
ראש הממשלה, נפתלי בנט נחת היום לביקור ראשון מסוגו באיחוד האמירויות, וכבר בתחילת הביקור טעה; הגולשים חגגו על הטעות: "תבינו אותו הדובר שלו בדיוק התפטר" (חדשות)
העדכון החדש בוואטסאפ עלול להרגיז אתכםהעדכון החדש בוואטסאפ עלול להרגיז אתכםבני סולומון
עדכון חדש שהושק היום ברחבי העולם ליישומון המסרים הפופולרי וואטסאפ, הולך לגרום לכולנו להרבה יותר 'חפירות', עם זאת, הוא צפוי להקל משמעותית על מנהלי קבוצות (רשת)

עוד כתבות

דיגיטל

חדשות טכנולוגיה בכיכר השבת - מדור דיגיטל מביא לכם את החדשות העדכניות ביותר מעולם הטכנולוגיה. גאדג´טים, מכשירים חדשים, אפליקציות, מדריכים מפורטים ועוד.

כיכר facebook