גזירות ליברמן ירוככו? השר מאיר כהן בריאיוןגזירות ליברמן ירוככו? השר מאיר כהן בריאיוןישי כהן12
המשברים בממשלה; התדרוך נגד בני גנץ; יוקר המחיה; גזירת המעונות; ההסתה של ליברמן והאם החרדים מוזמנים לממשלה? שר הרווחה מאיר כהן בראיון מיוחד לישי כהן (בארץ)
באו להכין משלוח מנות יצירתי ומגווןהשנה השוויגער תשמח במשלוח מנות שלךכיכר בשיתוף רמי לוי
פורים כבר כאן: כולנו אוהבים לקבל משלוח מנות יצירתי אך אנחנו גם אוהבים להכין כזה משלנו שיקצור מחמאות • איך יוצרים משלוח מנות מקורי? • יש לנו רעיון בשבילכם (צרכנות)
זוגות רבים רואים במקום פוטנציאל רווח עצום לעתיד ילדיהםבוא להשקיע בקרקע משלך ב-149,000 ₪כיכר בשיתוף מלכה השקעות
באזור שהולך ומתפתח עשרות זוגות כבר יודעים: העסק המשתלם לחיסכון עתידי הוא להשקיע בקרקע פרטית שרשומה על שמם בטאבו • בואו להשקיע באחת משלך (נדל"ן)
בישראל ניסו להעריך את השפעת המלחמהבישראל ניסו להעריך את השפעת המלחמהכיכר השבת
ד"ר רון מלכא, מנכ"ל משרד הכלכלה והתעשייה, קיים היום הערכת מצב עם בכירי משרדו על מנת להעריך את השפעת המשבר הרוסי-אוקראיני על הכלכלה הישראלית (כלכלה בארץ)
מחיר הדלק מזנק בארץ, שיא של שבע שניםמחיר הדלק מזנק בארץ, שיא של שבע שניםבני סולומון3
בצל המשבר באוקראינה, מחירי הדלק מזנקים ביותר מ-30 אגורות לליטר וחוצות את רף 7 ש"ח לליטר, שיא שלא היה כמותו בישראל מאז שנת 2012 "בשל המתיחות ברוסיה" (ארץ)
מבחן הקנייה הגדול - איפה זול יותר?משווים מחירים: איפה יצא זול הרבה יותר?כיכר בשיתוף רמי לוי
וועד עובדים חילק תווי קניה לעובדיו: כדי לוודא שהם מנצלים את הכסף שלהם למקום הנכון הם עשו אתה אותה קנייה בדיוק בשתי רשתות שיווק - איפה יצא להם יותר זול? (צרכנות)
הבורסה בתל אביב; אילוסטרציההבורסה במוסקבה הפסיקה את המסחררפאל כהן
למרות העיצומים הכלכליים הרבים שהוטלו על רוסיה, פוטין פלש לאוקראינה, והעיצומים עדיין לגדול אף יותר • מטבע הרובל הרוסי כבר החל בצניחה, וירד הבוקר ב-5.77% (כלכלה)
תופתעו לגלות שבמקרים רבים ההחזרה החודשי נחתך בחצי מההחזר הקודםכך תחתכו את ההחזר החודשי שלכם על מכלול ההלוואותכיכר בשיתוף
לקחתם הלוואה לשיפוץ הבית? ועוד הלוואה לפתיחת עסק? והלוואה נוספת בגלל הלחץ בערב החג? יש לכם בנוסף גם החזר נוסף למשכנתא? חב' מאושרים, החברה המובילה בישראל לייעוץ וליווי משכנתאות, תאגד עבורכם את ההלוואות להלוואה אחת שתצמצם את ההחזר החודשי שלכם בעשרות אחוזים (כלכלה)
בנק ישראלבנק ישראל הותיר את הריבית על 0.1%רפאל כהן
בבנק ישראל רומזים כי שינוי המדיניות הכלכלית קרוב, בשל הסיכוי לאינפלציה ומנגד - נתוני הצמיחה, אך בשלב זה הודיעו כי הריבית תישאר על 0.1% - ללא שינוי (כלכלה, חדשות)
כל החלומות שיתגשמו באירוע אחדבני ברק מתרגשת לקראת יריד היין הראשוןכיכר בשיתוף שוקא דחמרא
יריד יין ראשון מסוגו "שוקא דחמרא", מתקיים לראשונה בב"ב • ראש העיר: "הזדמנות אדירה לתמוך בכורמים שומרי שמיטה" • מה מיוחד לכל היקבים ביריד אלו הפתעות יהיו לנו? (צרכנות)
כל הפרויקטים והנכסים אותם רכשה הקבוצה הוכיחו את עצמם כמניבים.קבוצת תצפית נדל"ן מתרחבת לבניה בפריפריהכיכר בשיתוף תצפית
קבוצת תצפית נדל"ן עוסקת ביזמות ואחזקת נדל"ן למגורים, מסחר, תעשייה ולוגיסטיקה נחשבת ל"סוס עולה" בקרב קבוצות הנדל"ן בישראל • מה הסוד ולאן יש להתרחב? (נדל"ן)
חברת הדירוג: זה הדירוג של ישראל באשראיחברת הדירוג: זה הדירוג של ישראל באשראירפאל כהן
חברת דירוג האשראי הבינ"ל התרשמה מהירידה בגירעון ומהחלטת ממשלת בנט-לפיד להותיר את המשק פתוח, אך מזהירה מ"סיכונים גיאו פוליטיים" ומאי העברת תקציב (כלכלה)
סיגריה אלקטרונית - המחיר יזנקליברמן: המס על סיגריות אלקטרוניות - יזנקקובי אטינגר6
שר האוצר אביגדור ליברמן הורה על העלת המס על נוזל לסיגריות אלקטרוניות, ומחירן יזנק ב-243%. "נועד לשקף את הפחת שנוצר בתהליך המילוי" טענו ברשות המיסים (כלכלה)
שר האוצר אביגדור ליברמןבחודש: מחירי פירות וירקות עלו ב-2.1%; הדירות - ב-1.5%רפאל כהן12
שר האוצר ליברמן הציג תוכנית כלכלית חסרה, שרק הציתה את זעם הציבור מול גל עליות המחירים • היום הכעס החברתי מקבל משנה תוקף מהלמ"ס, שמוכיחים: עליית המחירים - מוחשית במיוחד (ארץ)
הגרלות דירות מחיר מטרה צפויות לפני פסחהגרלות דירות מחיר מטרה צפויות לפני פסחרפאל כהן4
30,000 יחידות דיור, המוצעות בהנחות משמעויות לזוגות צעירים, יוגרלו לזכאים בשנה הקרובה, כשבתחילה יפורסמו 10,000 יחידות • התוכנית במקום 'מחיר למשתכן' (כלכלה)
יוקר המחייה בישראלהאם החברות באמת לא ייקרו מחירים? צפובני סולומון
בעקבות הביקורות מהציבור, חברות המזון, הודיעו כי הן לא ייקרו את המחיר לצרכן, כפי שרצו לעשות • אך האם החברות מצאו פתרון לייקר את המחירים בדרך אחרת? צפו (כלכלה)
ליברמן בסבב גזירות נוסף על הציבור החרדיליברמן בסבב גזירות נוסף על הציבור החרדירפאל כהן89
ביטול סבסוד הצהרונים, הארנונה והעברת חוק הגיוס הן רק חלק מהגזירות ששר האוצר אביגדור ליברמן מתכנן להשית על החרדים בקרוב • הדבר בא לצד התוכניות שעשה בעבר (חרדי)
שכר המינימוםאושר: שכר המינימום יעלה - בסכום זעוםרפאל כהן19
השרים אישרו את הצעת שרת הכלכלה ברביבאי, במסגרתה יעלה שכר המינימום ב-600 שקלים, בכמעט ארבע שנים • התנגדות נרחבת למתווה, גם בתוך הקואליציה עצמה (כלכלה)
תצפית נדל"ן בוחנת באופן מקצועי ודקדקני את הפרויקטים בכל היבט.השקעות בנדל"ן כחול לבן - חשבת על זה??כיכר בשיתוף תצפית נדל"ן
שלושה מגדלי ענק בנשר, רצועת חוף מסקרנת להשקעה על חופה של הכנרת, 52 יחידות במבוא מודיעים קניון בשלומי, בנייני מגורים בהרצליה, פתח תקווה, חולון ועוד ועוד (ועוד): לאן שלא נפנה, קשה יהיה לפספס את הנסיקה הגדולה והעקבית של קבוצת "תצפית נדל"ן" (נדל"ן, מקודם)
אילוסטרציהצניחה בבורסה: ירידות שערים חדות; הנפט מזנקבני סולומון
בבורסה נרשמו ירידות שערים בצל החשש מפלישה רוסית לאוקראינה. מחירי הנפט החלו לזנק בשל חשש מקשיי אספקה גלובליים • המספרים, המגמות והתרחישים המלאים (כלכלה)
בנט וליברמןהתוכנית הכלכלית גרועה - אבל אין פגיעה דווקא באברכיםרפאל כהן22
בהצגת התוכנית הכלכלית אמש, נראה היה שהסיוע יהיה רק למשפחות בהן שני ההורים עובדים, מה שלכאורה ייפגע בציבור האברכים, אך לא • זה לא הופך את התוכנית לטובה לחלשים בחברה (כלכלה)
הנשים החרדיות עובדות כמו בחברה הכלליתהנשים החרדיות עובדות כמו בחברה הכלליתרפאל כהן20
בסוף השנה שעברה עמד נתון החרדיות העובדות על 83%, נתון זהה לנשים חילוניות או דתיות בישראל. לעומתן, בקרב הגברים החרדית דווקא נראתה ירידה, של יותר מ-2% (כלכלה)
ראש הממשלה ושר האוצר, הערבמופע ההסתה של בנט ואיווט: 'צמד מבוהל, איבדתם חמלה'רפאל כהן53
תיראו מופתעים: ראש הממשלה ושר האוצר הציגו תוכנית סיוע בעלות 4 מיליארד שקלים, תוך הסתה בחרדים והתעלמות מחלשים • דרעי: אפשר לשדר ב'המתחזים' • גפני: את הנזק כבר גרמתם (כלכלה)
חרדים. אילוסטרציהחגיגת הסתה בקואליציה: עוד נורווגי מצטרףיוני גבאי24
אחרי ליברמן, גם חבר כנסת ממפלגתו של בנט, שנכנס לכנסת במסגרת החוק הנורווגי, מסית נגד החרדים • "רק 48 אחוז עובדים", טען. כך השיבו לו חברי הכנסת החרדים (אנשים ארץ)
תשלום בכרטיס אשראיבגלל האומיקרון: ירידה בשימוש ב'אשראי'בני סולומון
על פי נתוני בדיקות האשראי בישראל, גל האומיקרון הוביל להאטה בהוצאות הישראלים בכרטיסי אשראי בחודש ינואר לעומת חודש דצמבר • שיא ההוצאות באשראי - נובמבר (ארץ)
המחאה על יוקר המחייהבנט וליברמן מנסים לבנות תכנית כלכליתדוד הכהן10
בנט הגיע היום לפגישה ארוכה ודחופה במשרד האוצר, עם השר ליברמן ובכירי משרדו כדי לדון ביוקר המחייה ולנסות להוריד אותו לפני שהמחאה תגדל ותצבור תאוצה (חדשות)

כלכלה

כלכלה בכיכר השבת – כל העדכונים הכי חמים מהשוק הפיננסי בארץ ובעולם. התרחשויות בבורסות עדכוני שוק ההון וכל מה שמעניין בעולם העסקים

כיכר facebook
על הארץ ועל אמזון; מי יותר עשיר?
נחום ברוק
על הארץ ועל אמזון; מי יותר עשיר?
ו' בכסלו תשפב1
התכנית הכלכלית מסוכנת. מאיפה הכסף?
ד"ר הודיה למפרט
התכנית הכלכלית מסוכנת. מאיפה הכסף?
כ"ב בתמוז תשפ5