ליברמן, היום בכנסתאיווט: '2021 - השנה הטובה במאה הנוכחית'רפאל כהן40
בנאום חסר מודעות, הסביר שר האוצר, כי הכל טוב במדינת ישראל והרבעון כמו גם השנה האחרונה הם הטובים ביותר • ליברמן המליץ לקצר את ימי הבידוד - לחמישה ימים (אקטואליה)
קבוצת המזון תנובה נערכת להקמת קו ייצור נוסף של קרטוני חלב במחלבת רחובות בהשקעה של 40 מיליון שקלתנובה מגיבה לביקוש בעקבות הקורונה; קו קרטוני חלב חדשכיכר בשיתוף תנובה1
תנובה נערכת להגדלת תפוקת ייצור החלב: משקיעה 40 מיליון שקלים בהרחבת מערך ייצור החלב בקרטונים במחלבת רחובות שיגדיל את הייצור בכ-20% (צרכנות)
רכבים בחנייהמדינת בירוקרטיה: רבבות שקנו רכב - מחכיםדוד הכהן7
עשרות אלפי ישראלים שהזמינו ורכשו מכונית חדשה היו אמורים לקבלה כבר בתחילת החודש אך נאלצים להמתין • זו הסיבה לעיכוב במשרד האוצר, מחשש לפגיעה בהכנסות (רכב)
תמונה: מרכז עסקים בזמן קורונהאם התחזיות יתממשו; מה יקרה לכלכלה?בני סולומון
זן האומיקרון מממש את התחזיות, לפיהן יהיו בישראל בזמן הקרוב, עשרות אלפי מאומתים, ומאות אלפי אנשים יצטרכו לשהות בבידוד, אז אך בדיוק תתפקד הכלכלה? צפו (חדשות)
איש עסקים ידוע עוכב לחקירהבפעם השנייה: איש עסקים חשוד בהונאהכיכר השבת2
איש עסקים מוכר, המתעסק בעיקר בתחום הנדל"ן, הובא הבוקר לחקירה, בחשד שפעל להסתיר הכנסות ונכסים, על מנת שלא ישלם את החובות האדירים שנתבעו ממנו (חדשות)
"לא לצרוך את העוגיות הללו"'שופרסל': לא לצרוך את העוגיות לפעוטותבני סולומון
בעקבות ריח לא אופייני בעוגיות לפעוטות שבצורת אותיות, חברת שופרסל, קוראת לא לצרוך את המוצר. והחברה פועלת כעת לאסוף את המוצר ממדפי הרשת ברחבי הארץ (חדשות)
ליברמן חתם על הצו לביטול מכס על חמאהליברמן חתם על הצו לביטול מכס על חמאהכיכר השבת10
שר האוצר אביגדור ליברמן, בתיאום עם שר החקלאות עודד פורר, חתם על צו המבטל באופן קבוע את מכס על מוצרי חמאה במטרה למנוע מחסור ולהביא לירידת מחירים (כלכלה)
מחיר הדלק צפוי לרדת במוצ"ש באגורהמחיר הדלק צפוי לרדת במוצ"ש באגורהכיכר השבת3
מחיר הדלק צפוי בתחילת 2022 להישאר כמעט זהה למחיר הקיים כיום. במקום 6.38, מחירו יירד ל-6.37. זאת אחרי הירידה של 24 אגורות לפני מספר שבועות (כלכלה בארץ)
דו"ח העוני. אילוסטרציה, למצולמים אין קשר לכתבהכמיליון ילדים עניים; ביבי: 'הצלנו את ישראל'בני סולומון21
מספר העניים בישראל עומד על 1.9 מיליון • רמת החיים עלתה יחסית לשנים קודמות • בזכות הסיוע הממשלתי בקורונה נמנע משבר חמור יותר • מי העיר הגדולה הענייה ביותר? • (כלכלה)
עסקים פטורים ממע"מ יוכלו לפתוח דגיטליתעסקים פטורים ממע"מ יוכלו לפתוח דגיטליתכיכר השבת
רשות המסים משיקה שירות מקוון חדש לפתיחת תיק עוסק פטור במע"מ ובמס הכנסה בממשק אחד וללא צורך לטרוח בהגעה פיזית למשרדי רשות המיסים כפי שהיה עד כה (כלכלה)
סופרמרקט. תמונת ארכיוןעליית המחירים: 'אסם' תייקר מאות מוצריםקובי אטינגר8
בנוסף לאלפי מוצרים שהתייקרו לאחרונה בישראל. היום נודע, כי חברת אסם צפויה לייקר את הדגנים, חטיפים, קפה, פסטות, פתיתים, אטריות, קוסקוס ורטבים - בכחמישה אחוזים (כלכלה)
"ליברמן מכה בחרדים": הכנסת אישרה את מס החד פעמי"ליברמן מכה בחרדים": הכנסת אישרה את מס החד פעמירפאל כהן11
העלאת המס על כלים חד פעמיים אושרה בקריאה שלישית בכנסת, לאחר נאומי הח"כים החרדים, שתקפו את המהלך שדחף שר האוצר ליברמן. ח"כ ישראל אייכלר טען: "לא ימנע את הזיהום" (פוליטי)
איציק קרומבי באולפן 'כיכר'למה גם החרדים העובדים משתכרים רע?רפאל כהן7
איציק קרומבי, מנכ"ל ביזמקס החוקר תעסוקת חרדים, הגיע לאולפן 'כיכר' לדון למה גם החרדים העובדים משתכרים פחות מהחילונים, ואיך אפשר להתקדם כלכלית ללא מאמץ? (כלכלה)
ליברמן מתנגד לפשרה ב"גזירת המעונות"ליברמן מתנגד לפשרה ב"גזירת המעונות"יוני גבאי16
בעקבות התנגדות השר ליברמן לפשרה שהציע בג"ץ, במסגרתה הוצע דחיית הקיצוץ לארבעה חודשים עד לחופשת פסח, שופטי בג"ץ הודיעו כי הפסיקה תינתן בהקדם (פוליטי)
נמצא בורג. האריזהבורג נמצא באריזת טופי של מותג Yoguetaבני סולומון1
בשל תלונת לקוח על מציאת בורג בסוכרית טופי של המותג Yogueta, החברה הודיעה היום, כי היא תאסוף את המוצר מהמדפים • קניתם את המוצר? צרו קשר עם החברה (חדשות)
קית' פטריק גילהצעיר שבלי כוונה פתח במלחמה נגד עשירי העולםמולי הרשקוביץ19
היה זה היום בו הוכרזה מלחמה חסרת רחמים על הממסד האמריקני • עשרות מיליונרים איבדו את כל כספם - ישירות אל כיסם של צעירים רבים • על וול סטריט, מניות ואיש אחד שעשה את הבלתי ייאמן (מעניין)
פירות וירקות, יבוטל המכס?השר: לבטל מכס על ירקות; חבריו מתנגדיםרפאל כהן
שרי האוצר החקלאות הכינו צו שיבטל את המכס על הפירות והירקות, אבל במפלגות העבודה וכחול לבן יפעלו לטרפד את התוכנית, לפני שלטענתם "תפגע בחקלאי הישראלי" (כלכלה)
אילוסטרציה, למצולמים אין קשר לנאמרעליית מחירים נוספת; הפעם במחיר החשמליוני גבאי2
בצל התייקרות הפחם ובצל אווירת ההתייקרות הכלכלית הגיע גם תורו של החשמל שעשוי להתייקר בכ-5 אחוזים. העליה נחשבת לנמוכה יחסית להערכות שעמדו על 15% (כלכלה)
ועדת המחירים: הגדלת מס על משפחתוניםועדת המחירים: הגדלת מס על משפחתוניםרפאל כהן29
אחרי שורה של מיסים חדשים, ועדת המחירים הגישה הבוקר טיוטת המלצה להטלת מס על המשפחתונים המפוקחים; "ההמלצה גובשה לאחר עבודה מקצועית מעמיקה" (כלכלה)
מחאת ענף התיירות, השבועהוצג המתווה לפיצוי ענף התיירות הקורסרפאל כהן
מענק לעובד בענף שירצה לעזוב, פיצוי למלונות שנפגעו וסיורים בתשלום למורי הדרך: הממשלה הציגה מתווה לענף התיירות, לאחר התבטאויות השרים ליברמן ומיכאלי (כלכלה)
השרה אלהרר עוצרת את חיפושי הגז הטבעיהשרה אלהרר עוצרת את חיפושי הגז הטבעייוני גבאי2
שרת האנרגיה קארין אלהרר הודיעה כי בשנת 2022 "הגז הטבעי יחכה" - ובשנה זו משרדה יקדם אנרגיות מתחדשות והתמקדות בחשמל ירוק ובהתייעלות אנרגטית (פוליטי, בארץ)
הסיבה הנכונה מדוע זה הזמן לסחור במניות17 שנה של ניסיון: בואו לעשות כסף ממניותכיכר בשיתוף דלתא
משבר הקורונה גרם לשבר עולמי. אך דווקא ערכן של המניות עלו • רוצה לעשות כסף טוב? בוא ללמוד באופן מקצועי על מניות ללא צורך בידע מוקדם במסלול מותאם לחרדים (כלכלה)
יזמי נדל"ן רואים התחזקות הולכת וגדלה של בפדיונות של מרכזים שכונתיים וקניונים שכונתיים - פרוייקט שיר בחרישכך הפכו מרכזי המסחר השכונתיים לשוק צומחכיכר בשיתוף רייסדור
בעוד מרכזי הקניות הגדולים סובלים מדעיכה, הפכו מרכזי הקניות השכונתיים לאטרקטיביים במיוחד • יקי רייסנר, בעלים רייסדור הבונה עשרות מרכזי קניות שכונתיים אומר: "המרכזים מספקים לתושבים את השירותים הנחוצים ביותר כמו סופרמרקט, דואר, קופת חולים ובנק והכל ליד הבית בלי לעמוד בפקקים, לכן הם בפוטנציאל צמיחה גבוה" (נדל"ן)
איילת שקד חותמת על האישורבשני יישובים: אושר הקמת ועד מקומי חדשכיכר השבת1
שרת הפנים איילת שקד, אישרה את הקמת הוועד המקומי לשני יישובים - רמת טראמפ שברמת הגולן וביישוב גבעות עדן, הנצמא ליד בית שמש, שם מתגוררים גם חרדים (חדשות, ארץ)
מדובר במהפכה של ממש בעולם הבנקאות ובסטנדרטים חדשים במתן הלוואותהבנק היחיד שמתאים את עצמו אליך >>כיכר בשיתוף פאגי
כולנו צריכים הלוואות בשלבים מסוימים בחיים, אך התנאים, ההחזרים והריביות, מקשים את התהליך ● הכירו את הפתרון של פאגי – "הלוואה עם ריבית עלינו" מותאמת אישית (כלכלה)
התוכנית הכלכלית, הפרק השישיהכבישים, הכושר של החרדים וסופגניות; צפומשה מנס ורפאל כהן5
יש דרך לעצור את הקטל בכבישים ומחיר ההרוגים? • חרדים עושים ספורט ומה עם 'תרבות הגוף'? • דמי חנוכה • ואיך אתם יכולים להרוויח עשרות אלפי שקלים? • התוכנית הכלכלית (TV)

כלכלה

כלכלה בכיכר השבת – כל העדכונים הכי חמים מהשוק הפיננסי בארץ ובעולם. התרחשויות בבורסות עדכוני שוק ההון וכל מה שמעניין בעולם העסקים

כיכר facebook
על הארץ ועל אמזון; מי יותר עשיר?
נחום ברוק
על הארץ ועל אמזון; מי יותר עשיר?
ו' בכסלו תשפב1
התכנית הכלכלית מסוכנת. מאיפה הכסף?
ד"ר הודיה למפרט
התכנית הכלכלית מסוכנת. מאיפה הכסף?
כ"ב בתמוז תשפ5