הביטקוין נחתך בלמעלה מ-10% תוך יממההביטקוין נחתך בלמעלה מ-10% תוך יממהבני סולומון
המטבע המוביל בשוק מטבעות הקריפטו - מטבע הביטקוין, משלים ירידה של כ-11 אחוזים ביממה האחרונה. הירידה מצטרפת לירידות במהלך כל השבוע והחודש האחרון (חדשות)
בנייה חדשה בישראל בשנת 2021זו ההצעה החדשה לבלימת מחירי הדירותרפאל כהן11
למרות פרפורי הגסיסה של הממשלה הנוכחית, היום פורסם תזכיר חוק המציע תיקונים בחוק המכר, הקשור לדרך בה קונים דירות • הערכה: מאות אלפי שקלים יכולים להיחסך (כלכלה)
דירות חדשות בישראלמדוע אנו מוכנים לשלם יקר על דירות? • צפומישאל לוי5
בפעם הראשונה בהיסטוריה הישראלית, משכנתה של זוג ממוצע עומד על מעל מיליון שקלים, איך זה ייתכן? מדוע זה קרה? מי האחראי על העליות ועוד • צפו במשחקי הכיס (ארץ)
אין לנו רצון לנקר עיניים או לשנות משהו בחיינוהטיפ ששוה מיליונים - זוכה יחידה ב- 40 מיליון ₪כיכר בשיתוף מפעל הפיס
בהגרלת הלוטו שהתקיימה ביום שלישי ה-19/4/2022 זכתה זוכה יחידה בפרס הראשון במסלול הדאבל לוטו על סך 40 מיליון ₪. שבוע לאחר ההגרלה, הגיעה הזוכה לבית מפעל הפיס, בליווי בני משפחת, על מנת לפדות את כספי הזכייה (בארץ)
שר האוצר ליברמןהמדינה לבג"ץ: גזירת המעונות נדחית בשנהרפאל כהן12
אחרי ששר האוצר ליברמן נכנע לאולטימטום של ח"כ ניר אורבך מימינה ודחה את תחילת ביטול הסבסוד לאברכים, כעת המדינה הודיעה זאת לבג"ץ כעמדתה הרשמית (כלכלה, בארץ)
הריקול בשטראוס הורחב לכלל הממתקיםהריקול בשטראוס הורחב לכלל הממתקיםכיכר השבת2
אחרי שהתגלו ליקויים בממתקים שונים של חברת 'שטראוס', ואחרי שהוכרז ריקול על עשרות מוצרים, כעת החליטו בחברה על ריקול לכלל המוצרים במפעל הממתקים בנוף הגליל (ארץ)
מהלילה בחצות: מחיר הדלק יוזל בחצי שקלמהלילה בחצות: מחיר הדלק יוזל בחצי שקלדניאל הרץ1
לצד הזינוק במחירי הנפט והדלק ברחבי העולם, ואחרי שיאים של שנים רבות במחירי הדלק בישראל, החל מהלילה בחצות יוזל מחיר הדלק בחצי שקל, זאת בשל הורדת מס הבלו (כלכלה)
אמיר ירון, נגיד בנק ישראלבנק ישראל: הריבית תעלה בשיעור של 0.25בני סולומון
הוועדה המוניטרית של בנק ישראל, הודיעה היום, כי החליטה להעלות את הריבית ב-0.25 אחוזים, לרמה של 0.35% • ההחלטה תשפיע על המשכנתאות והלוואות האזרחים (בארץ)
מותג העיצוב הבריטי 'ארא' עיצב את טרקליני הפנים בג'רוזלם אסטייטסמותג העיצוב הבריטי 'ארא' עיצב את טרקליני הפנים בג'רוזלם אסטייטסכיכר בשיתוף ג'רוזלם אסטייטס
השלב האחרון; עשרות מיליוני שקלים יושקעו בשדרוג חוויות מגורי היוקרה • "לקחנו את גולת כותרת מגורי היוקרה בירושלים, לרמה בינלאומית" • ירושלים במלא הדרה (עיצוב)
בהרצאה לכלכה נכונה לאנשים שרוצים עתיד יציביציאת מצרים הפרטית ל'לכלכלה נבונה'כיכר בשיתוף מסילה1
הארגון שנוסד בכלל מגמ"ח • איך הוחלט לעזור למשפחות עם התקציב ומה הדרכים לעזרה בפועל? • מה החזון של הארגון ומה זה "ערכת זוזים" • כל הפרטים לעתיד כלכלי יציב (צרכנות)
אפשרות לזכות בפרסים שוויםמשחק הטריוויה האינטראקטיבי של 'שרייבר'כיכר בשיתוף שרייבר
כולנו מתאבזרים בהלבשה לקראת חג הפסח הקרב, למה לא להרוויח על הדרך? • קונים, משחקים בקו התוכן ויכולים לזכות בפרסים שווים • אל תפספסו את המשחק של העונה (צרכנות)
לפי כל ההקפדות. יין שאינו מבושלנערכים לחג עם מיץ ענבים ש"אינו מבושל"כיכר בשיתוף קדם1
כמי ששותף מידי שבת למיליוני ברכת "פרי הגפן" קדם מספקת מענה לכל צרכני מיץ הענבים בעולם • המקפידים על "אינו מבושל" מקבלים את הפתרון האולטימטיבי גם לפסח (צרכנות)
מחר: מחיר הדלק יעלה שוב ב-39 אג' לליטרמחר: מחיר הדלק יעלה שוב ב-39 אג' לליטרכיכר השבת2
בלילה שבין חמישי לשישי, מחיר הדלק יעלה ב-39 אגורות ויעמוד על 7.44 שקל לליטר! זהו החודש השלישי ברציפות של עלייה דרמטית במחיר הדלק שמצטרף לגל ההתייקרויות (בארץ)
הדרך הבטוחה לעולם ההיטק עבור בן תורההמסלול היחיד שמבטיח לך עבודה בהייטקכיכר בשיתוף מפתחים
מחפש מקור פרנסה מכובד? הנה לך התחייבות לעבודה בחברות הייטק מהשורה הראשונה • מלגות קיום לתלמידים • למי זה מתאים? לכל מי שרוצה עבודה מוכבדת (הייטק)
מתנות עם ערך מוסףהלהיט של החג: מארזי קונספט יצירתייםכיכר בשיתוף גיל גרופ
בעבר, מתנות החגים התאפיינו בקערת ליל הסדר שלא תמיד התאימה • כיום נראה שנמצא הפתרון המושלם: מארזי מתנה המשלבים ייחודיות ואמירה אישית • כך נראה הקונספט (עיצוב)
הרשת הכי נוחה לקניה לחגהסקר שבדק איפה אתם עורכים את הקניות?כיכר בשיתוף רמי לוי
לקראת חג הפסח הקרב ובא בתכנית 'המבחן של המדינה' יצאו לבדוק באיזה רשת שיווק מתכננים רוב האנשים לערוך את הקניות לחג • התוצאות יפתיעו גם אתכם (צרכנות, פסח)
הדלק צפוי להתייקר בכ-40 אגורות נוספותהדלק צפוי להתייקר בכ-40 אגורות נוספותרפאל כהן4
אחרי שכבר חצה את רף שבעת השקלים, שיעור ליטר 95 אוקטן בשירות עצמי יגיע כבר ל-7.45 שקלים מסוף השבוע הבא • בסה"כ זו עלייה של 16.7% (!) מתחילת השנה (כלכלה)
מה יש לשמאי מס' 1 בישראל לומר על מחירי הנדל"ןמה יש לשמאי מס' 1 בישראל לומר על מחירי הנדל"ןכיכר בשיתוף ג'רוזלם אסטייטס
'ירון ספקטור שמאים' בביקור בפרויקט ג'רוזלם אסטייטס היוקרתי בירושלים: כשחזיתי שהמחירים ב2021 יעלו ב10% חשבו שאני מגזים, בסוף הם עלו ב12% (נדל"ן)
מנכ"ל השיכון: "מי שהבטיח 'ירידה' - שקרן"מנכ"ל השיכון: "מי שהבטיח 'ירידה' - שקרן"רפאל כהן5
האינפלציה בישראל ממשיכה לטפס, ומחיר הדירה זינק ב-13% בשנה. אם חשבתם שבקרוב האור יגיע, עם התחלות הבנייה, איש המקצוע של אלקין מודה שהוא עוד רחוק (כלכלה)
מחירי הדיור מזנקים ב-13%, והכל מתייקרמחירי הדיור מזנקים ב-13%, והכל מתייקררפאל כהן3
הלשכה המרכזית לסטטיסטיקה פרסמה נתונים מהם עולה כי מדד המחירים לצרכן עלה ב-0.7% בחודש האחרון; מחירי הדירות בעלייה של 13% לעומת השנה שעברה (כלכלה, ארץ)
הדוקטור חזי גור מזרחי באולפן 'כיכר'קארפור תביא לירידת מחירים? • צפו בריאיוןרפאל כהן
ענקית המרכולים הצרפתית תגיע לישראל בחודשים הקרובים, אך לפי מנכ"ל המכון לחקר הקמעונאות בישראל, נחווה ירידה במחירים - לצורך עלייה: "המבחן - בעוד שנתיים" ('הכלכלית')
בשרהמכס על ייבוא בשר, נקניק ושמן זית - יבוטלמישאל לוי1
במשרדי הממשלה מנסים להילחם ביוקר המחייה הבלתי נתפס במדינת ישראל. על פי הודעה משותפת, המכס על יבוא בשר בקר טרי, נקניקים, ומוצרי בשר נוספים - ושמן זית יבוטל (ארץ)
אילון מאסק, העשיר בעולםהאיש העשיר בעולם הזמין את פוטין ל...קרביוסי נכטיגל14
איל ההון, בעלי טסלה, שהתערב כבר לפני כשבוע לטובתה של אוקראינה, צייץ היום בחשבונו הפופולרי בטוויטר, כי הוא מזמין את נשיא רוסיה לקרב יחיד • זה הפרס שהבטיח למנצח (ארץ)
עומדים לקבל דחף חשוב. מר רונלד לאודרנערכים למציאת עבודה לעולים החדשיםכיכר בשיתוף לואדר
נשיא הקונגרס היהודי העולמי רונלד לאודר אמר בעת הבשורה: "העלייה הצפויה לישראל תשמש דחיפה דרמטית לציונות, לנגב והגליל, ואנחנו כאן כדי לתמוך ולסייע" (עבודה)
האם צפוי מחסור בביצים לקראת חג הפסח?האם צפוי מחסור בביצים לקראת חג הפסח?שאול כהנא1
בשורות טובות לקראת החג: שר החקלאות עודד פורר סיכם עם עמיתו הספרדי על פתיחת ייבוא ביצים מארצו, זאת במקביל לייבוא ביצים מפולין ובולגריה, שעתיד למנוע חוסר (כלכלה)
נשיא רוסיה פוטיןבלי קולה והמבורגר; המחיר שרוסיה משלמתציקי ברנדוין15
הסנקציות סוגרות על רוסיה, אבל כל זה לא מטריד את פוטין, שנראה כי שואף לחזור לימי ברית המועצות - טריטוריאלית וכלכלית; המחיר שהרוסים משלמים עבור שיגעון פוטין (עולם)

כלכלה

כלכלה בכיכר השבת – כל העדכונים הכי חמים מהשוק הפיננסי בארץ ובעולם. התרחשויות בבורסות עדכוני שוק ההון וכל מה שמעניין בעולם העסקים

כיכר facebook
על הארץ ועל אמזון; מי יותר עשיר?
נחום ברוק
על הארץ ועל אמזון; מי יותר עשיר?
ו' בכסלו תשפב1
התכנית הכלכלית מסוכנת. מאיפה הכסף?
ד"ר הודיה למפרט
התכנית הכלכלית מסוכנת. מאיפה הכסף?
כ"ב בתמוז תשפ5