אנגלה מרקל. סירבה לתפקידאיזה תפקיד הקנצלרית לשעבר סירבה לקחת
י"ז בשבט תשפב | 19.01.22
למרות שמטרות התפקיד קרובות לליבה של הקנצלרית לשעבר של גרמניה, אנגלה מרקל היא החליטה לסרב ולא ליטול את התפקיד המכובד שהוצע לה • "לא אחיה לנצח" (אקטואליה)
שוקי סלומון והרב חיים הורביץגזירת החד פעמי היא מוצדקת? צפו בעימותכיכר השבת36
מדוע הבניינים בבני ברק, ירושלים ובית שמש מוזנחים? הגזירה על החד-פעמי מוצדקת ובכלל, האם החרדים מזניחים את הסביבה? • צפו בעימות בתוכנית האירוח 'שובר מסך' (מוצ"ש)
זה חוקי מאושר ומוסדר, רק השכנים סובליםזה חוקי מאושר ומוסדר, רק השכנים סובליםרפאל כהן ומשה מנס9
"האבק ממלא לי את כל הבית" התלונן תושב שמתגורר בסמוך למגרסת החצץ והמשאיות המסוכנות • מי אחראי לכך, והאם יש פתרון? • פינת הצרחנות - כי לפעמים צריך לצרוח (הכלכלית)
נשיא המדינה הודיע על הקמת פורום אקליםנשיא המדינה הודיע על הקמת פורום אקליםיוני גבאי
הנשיא הרצוג הודיע על היוזמה להקמת פורום אקלים ישראלי, פורום שיהיה בחסות בית הנשיא ויהיה פורום מוביל בדיון על משבר האקלים ותפקידה של המדינה בנושא (חדשות)
הרב מירוויס נואםהתחזית הפסימית של הרב משינויי האקליםיוסי נכטיגל3
רבה הראשי של בריטניה, הגאון רבי אפרים מירוויס, נאם בכנס איכות הסביבה שערכו הקהילות היהודיות, ואמר כי "אף אחד לא חי על אי, אף אחד לא יכול לטעון 'זה לא קשור אלי'" (עולם)
הרב נורדמן עם השרה גילה גמליאלאיכות הסביבה // הרב בן ציון נורדמןהרב בן ציון נורדמן3
ישנו סולם ערכים שעל פיו צריכים למדוד ולתת את היחס הנכון לכל דבר ועניין. ומי שמעמיד את איכות הסביבה ושמירת הטבע לפני הערך של כבוד האדם - הרי הוא חוטא למטרה (מאמרים)
אילוסטרציהאיך הכי מומלץ להדביר נמלים בג'ל או ריסוס?כיכר בשיתוף המדביר שמציל
נמלים עלולות להוות מטרד לא נעים כדאי לקחת בחשבון את העובדה שאם בעיית נמלים לא מטופלת באופן מידי, הן עלולות להתרבות, ובקצב מהיר, כך שהמצב יחמיר (בית, מקודם)
באיזו מדינה הכי כדאי ורצוי לגדל את הילדיםבאיזו מדינה הכי כדאי ורצוי לגדל את הילדיםמישאל לוי3
במחקר מקיף וגדול נבדקו מספר פרמטרים, היכולים לגלות לנו באיזו מדינה הכי כאי לכם לגדל את הילדים. במדינות הממוקמות במקומות הראשונים, הילדים זוכים לתנאים מפליגים (חינוך)
אסדת לוויתןלמרות איומים: הנישוב הסתיים ללא הרעלהדניאל הרץ
אתמול הופעל סופית מאגר הגז לוויתן באמצעות תהליך ה"נישוב". פעילי איכות הסביבה טענו כי הוא יגרום לזיהום חמור אך המדדים נותרו בסופו של דבר ללא כל שינוי (בארץ)
מדוע כדאי להפסיק להשתמש במגבונים להסרת איפורמדוע כדאי להפסיק להשתמש במגבונים להסרת איפורמאמע9
נשים רבות אוהבות להשתמש במגבונים להסרת איפור כי הם פשוט נוחים. הבעיה היא שהם נוראיים לסביבה. כל כך גרועים, שאם אכפת לכן אפילו מעט מאמא אדמה, תרצו להפטר מהם ממש ברגע זה (יופי)
מבצע חביות של שריפת חמץ הסתכם בצורה מופתיתעיריית בית שמש מסכמת את מבצע פסח בהצלחה יתרהכיכר בשיתוף עירית בית שמש10
במסגרת המבצע תוגברו משאיות האשפה, ומשמרות עובדי האגף הוכפלו, כדי לעמוד בעומס האשפה שמושלכת קודם החג. בנוסף תוגברו משאיות המנוף לפינוי גרוטאות ואשפה חריגה שנוכחותם הורגשה באופן בולט בערב החג (חדשות מקומיות, שיווקי)
יש דרך אחת נכונה להשתמש במגבות נייריש דרך אחת נכונה להשתמש במגבות ניירכיכר השבת1
את רוב הדברים בחיים אנו מבצעים על הצד הטוב ביותר. אך דבר אחד, ככל הנראה, נעלם מבינתנו. לא יודעים איך לייבש כראוי את ידינו בשירותים ציבוריים. כן, זה הזמן לגחך, ולהזדהות. הנה הפתרון (בית וסטייל)
חלק מהממצאים שנתפסוציוד צבאי עצום נמצא בתוך בית בקצריןכיכר השבת3
חבלני משטרת ישראל תפסה הבוקר בקצרין שברמת הגולן, כמויות עצומות של ציוד צה"לי הכולל תחמושות, ביגוד, הנעלה החשוד נקנס כספית, ועוכב לחקירה (חדשות, בארץ)
גלולות משחת שיניים: שיפור איכות הסביבה ואיכות החיים במוצר אחדגלולות משחת שיניים: שיפור איכות הסביבה ואיכות החיים במוצר אחדכיכר השבת
אנו משתמשים במשחת שיניים מדי יום. אם כן, למה שלא ננצל את ההזדמנות להשתמש במוצר שגם שומר על כדור הארץ? הכירו את משחת השיניים המגיעה בצורת כדורים, לבינתיים רק בארה"ב (בריאות)
חדש על המדף: בקבוק עם מנגנון ניקוי עצמיחדש על המדף: בקבוק עם מנגנון ניקוי עצמיכיכר השבת
חשוב לצרוך כ-2 ליטרים של מים מדי יום. קל לומר, קשה לעשות. הלגימה מבקבוק המים שלנו היא לא הבעיה, כמובן, אלא החלק של הניקוי שמקשה עלינו. הנה הפתרון: בקבוק שמתנקה בעצמו (בריאות)
העישון מזיק לבריאות, ולא רק: 5 דרכים בהן הוא הורס לכם את החייםהעישון מזיק לבריאות, ולא רק: 5 דרכים בהן הוא הורס לכם את החייםכיכר השבת1
כל מעשן מצוי יעיד כי הדחף לסיגריה צץ לרוב כאשר הוא כועס או לחוץ. מעבר לסכנות הבריאותיות הרבות הנלוות לעישון, מחקרים הראו כי גמילה מלאה תשפר את איכות חייכם באופן משמעותי. הנה בדיוק איך (MEN)
מסעדות בעיר אוסטיןעיר אסרה על מסעדות להשליך שאריות לפחיוחנן בלייך3
בעיר אוסטין שבמדינת טקסס בארצות הברית, החליטה העירייה כי בעלי מסעדות יצטרכו לתרום את השאריות לנזקקים, לבעלי חיים או להעבירן תהליכים אקולוגיים (מעניין)
נחל הזוויתן. ארכיוןכך משרד הבריאות יילחם במחלת העכברתכיכר השבת
שטחי המרעה של הבקר יוסדרו, המעיינות יגודרו ומים יוזרמו לנחלים - אלו חלק מהצעדים שינקטו הרשויות בישראל כדי להילחם במחלת העכברת שהדביקה עשרות חולים (בריאות)
נחל היהודיההמחלה המתפשטת: 27 נדבקו ב"עכברת"; אלו התסמיניםקובי רוזן
במשרד הבריאות מעריכים כי מאות מהמטיילים בחופש בנחלי רמת הגולן, יצטרכו להיבדק שלא חלו ב'עכברת' • עד כה אותרו כבר 27 בני אדם שחלו במחלה • כך תזהו אם נדבקתם ב'עכברת' (בריאות)
תלמידי סאטמר בקעמפ. אילוסטרציהתלונות על קעמפ סאטמר: "ריחות של ביוב"יוחנן בלייך4
מחנה הקיץ 'רב טוב' לתלמידי סאטמר בסמוך למנהטן, מצוי בימים אלו תחת ניטור ממשלתי לאחר ששכנים מעידים על צחנה בלתי-נסבלת • "באנו לברר, גירשו אותנו" (בעולם)
אילוסטרציהחוק השקיות הגיע לאוסטרליה - התגובה?יוחנן בלייך4
באוסטרליה התחילו רשתות השיווק לחייב כ-10 סנט לשקית ניילון, כדי לקדם את הגנת הסביבה, והלקוחות זועמים • כמחצית מעובדי הצרכניות דיווחו על אלימות כלפיהם (בעולם)
לשמור על הסביבה. אילוסטרציהחשבון נפש: לא הגיע הזמן לשמור על הסביבה?אסף מגידו2
מתי נזכה ללכת ברחובות נקיים מעטיפות חטיפים ובדלי סיגריות? האם הניקיון לפסח מתחיל ונגמר בלפנות הכול מהבית וללכלך את הרחוב? אם אנחנו בעצמנו לא שומרים על הסביבה, גם הילדים שלנו לא ישמרו. הגיע הזמן לשנות דפוס חשיבה (דעה, שיווקי)
מכון טיהור שפכים שורק. מטהר כמעט 100,000 מ"ק שפכים ליוםאיך תוכלו ברגע לא להרוס את הסביבה?kikar.co.il בשיתוף מבט"י1
מה הקשר בין מגבונים לחים לייצור חשמל? איך אפשר לטהר מי ביוב ושפכים עבור השקייה בחקלאות? ואיך כל אחד יכול כבר היום לבצע שינוי קטן כדי להפחית את זיהום הסביבה והעלאת איכות החיים? (בריאות, שיווקי)
מלך מבקש: תשמרו על איכות הסביבה • צפומלך מבקש: תשמרו על איכות הסביבה • צפוכיכר השבת88
"אולי תדבר על זה שחרדים מלכלכים פארקים ותקרא להם להפסיק את זה?!", התבקש מלך זילברשלג ונענה לאתגר להסביר את חשיבות השמירה על איכות הסביבה • צפו (בארץ)
החל מ-2018 אין כניסה לירושלים ברכב דיזלהחל מ-2018 אין כניסה לירושלים ברכב דיזלדניאל הרץ2
מרכז העיר וחלקים נוספים בהדרגה ייסגרו לכניסה עם רכבי דיזל ישנים שגורמים לזיהום אוויר קשה. יירכשו אוטובוסים חשמליים שיסייעו בשמירה על איכות הסביבה בעיר (תחבורה)
מעבר לגז טבעי. משרד האנרגיה. אילוסטרציההחסכון המצטבר משימוש בגז טבעי: 43.8 מילארד ש"חkikar.co.il בשיתוף משרד האנרגיה

עוד כתבות

איכות הסביבה

בריאות באתר כיכר השבת - מאמרים וחדשות בתחום הבריאות למשפחה כולה. בריאות הילד, בריאות האישה, טיפים ומחקרים חדשים שישאירו אתכם בריאים .

כיכר facebook