ירידה בביטקויןהביטקוין איבד כ-60 אחוזים מאז הגיע לשיאו
י"א באייר תשפב | 12.05.22
כיכר השבת
המטבע המוביל בשוק מטבעות הקריפטו - מטבע הביטקוין, ממשיך לרשום היום ירידות משמעותיות וערכו ירד בכמעט תשעה אחוזים • בשבוע האחרון איבד כ-26% מערכו (כלכלה)
מטבע ה'את'ריום'אבדו מטבעות בשווי 120 מיליארד דולרבני סולומון3
גם אם הצלחתם להניב תשואה יפה ובשוק המטבעות הדיגיטליים - הרווח אינו בטוח לחלוטין: לאחרונה איבדה חברת 'פיירבלוקס' מטבעות בשווי של כ-250 מיליון שקלים (כלכלה)
הביטקוין שובר שיא חדש; "זו רק ההתחלה"הביטקוין שובר שיא חדש; "זו רק ההתחלה"רפאל כהן1
הביטקוין הגיע לשיא של 23 אלף דולרים, ובארה"ב משוכנעים: זו רק ההתחלה • בכיר מעריך, ברקע הצלחת המטבע בשל הקורונה כי הביטקוין יגיע לשווי של 400,000 דולרים (כלכלה)
הביטקוין חצה את קו ה-9,000 דולר למטבעהביטקוין חצה את קו ה-9,000 דולר למטבעכיכר השבת
המטבע הדיגיטלי המוביל ממשיך לשבור שיאים וערכו עומד על 9023 דולר למטבע אחד של ביטקוין. מדובר בעלייה של 3% שממשיכה רצף של עליות בערכו של המטבע (מטבע חוץ)
סוחר אלמוני הפך 55 מיליון ל283 מיליון דולרסוחר אלמוני הפך 55 מיליון ל283 מיליון דולרכיכר השבת4
סוחר מטבעות ווירטואליות הצליח להפוך תוך חודשים ספורים 55 מיליון דולר ל-283 מיליון דולר כשזהותו לא ידועה. שווי המטבעות הווירטואליות שעלה, מדאיג את המדינות (כלכלה)
הביטקוין קרס הלילה וערכו ירד ב-400 דולרהביטקוין קרס הלילה וערכו ירד ב-400 דולרכיכר השבת
המטבע הווירטואלי ירד הלילה באופן חד בערכו לאחר חודשיים של עליות רצופות שהעלו את ערכו מאד. האם מדובר בהתרסקות או רק במימוש רווחים? מחלוקת (מטבע חוץ)
שני מגשי הפיצה שעלו לבסוף כ-21.8 מיליון דולרשני מגשי הפיצה שעלו לבסוף כ-21.8 מיליון דולרכיכר השבת1
לפני שבע שנים רכש מתכנת אמריקאי שני מגשי פיצה באמצעות עשרת אלפים ביטקוין שערכם היום הוא 21.8 מיליון דולר. על המטבע הווירטואלי שערכו קופץ לאחרונה (כלכלה)
האירו בשפל הגדול בכל הזמנים: 4.06 שקלהאירו בשפל הגדול בכל הזמנים: 4.06 שקלדניאל הרץ1
המצב הפוליטי המעורער באיטליה בשל משאל העם שצפוי להתקיים שם והחשש שכלכלתה תיפגע משמעותית מביאה לפגיעה באירו ולירידתו לרמה הנמוכה מאז ומעולם (כלכלה)
האם הרובל עומד להביס את הדולר?האם הרובל עומד להביס את הדולר?שושי מילר
המערב מאיים על רוסיה בבידוד, אבל בקרמלין לא נבהלים: רוסיה הודיעה על עסקת נפט בהיקף ענק עם איראן שתשבור את הגמוניית הדולר בכלכלה ותגרום למפנה דרמטי (כלכלה)
אושר: פיקוח מוגבר על הצ'יינג'יםאושר: פיקוח מוגבר על הצ'יינג'יםישי כהן
ועדת החוקה של הכנסת אישרה צו חדש לאיסור הלבנת הון ומימון טרור. הצו קובע נהלים חדשים לנותני שירותי מטבע - צ'יינג'ים, באשר לחובת זיהוי לקוחות ורישום פעולות (כלכלה)
אלגו טרייד: כך יראה העתיד בבורסהאלגו טרייד: כך יראה העתיד בבורסהכיכר השבת5
הוא מזהה עיסקאות, וסורק עבורכם הזדמנויות למסחר ואף מוציא אותן לפועל בו-זמנית. נשמע לכם מדע בדיוני? החדשות הטובות כאן: מערכת המסחר של העתיד כבר כאן (מט"ח)
גאוני: התוכנה שמשקיעה בשבילכםגאוני: התוכנה שמשקיעה בשבילכםכיכר השבת1
המסחר בבורסה הופך לחכם. במקום צבא של אנליסטים המנסה לאתר את ההשקעה החכמה, קבלו את אלגו-טריידינג, פיתוח מדהים המזהה מגמות עוד בטרם החלו, ומביא תוצאות (כלכלה)
שווה יותר. הדולר (צילום: פלאש90)ה'משולחים' מרוצים: שער הדולר לשיאשי בלומברג
חשש מהאטה גלובלית ומשבר פיננסי בגוש היורו דוחפים את שער הדולר לשיא של שנה וחצי. בנק ישראל וה'משולחים' מרוצים, יהדות אירופה פחות (כלכלה)
מנכ"ל FXCM: "הציבור החרדי עובד"דוד כהן
מנכ"ל חברת ההשקעות הגדולה דיבר עם שורת עיתונאים חרדיים והתייחס לנתוני הלמ"ס. וגם: איך מתמודדים עם נוכלים בתחום? צפו בוידאו (בארץ)
יש אנשים שעושים כסף. גם אתם יכוליםחיים גריידינגר20
13 שנה מובילה חברת "פינוטק" בתחום המסחר במט"ח והשקעות במגזר החרדי. השבוע, הלכנו לשמוע למי מתאים להיכנס לתחום. וידאו (בכיכר)
לא על הדולר לבדוכיכר השבת10
לא חייבים להשקיע דווקא בדולר. שלשה מומחים למט"ח מציעים להשקיע בארבעה מטבעות חילופיים
קונה דולרים. סטנלי פישר. צילום: פלאש 90בנק ישראל שוקל לקנות שוב דולריםכיכר השבת3
לאחר הצניחה בשער הדולר: בנק ישראל שוקל לבצע בימים מסוימים ולפי הצורך רכישות של מאות מיליוני דולר בשוק.

עוד כתבות

מטבע חוץ

מטבע חוץ ובפרט דולר משמש במגזר החרדי כמטבע מרכזי, בגמ"חים ובתרומות. קבלו את עדכון שער הדולר, מט"ח, שערי חליפין ועוד בערוץ הכלכלה של כיכר השבת

כיכר facebook