"למען אחי ורעי": היארצייט ה-27 לקרליבך"למען אחי ורעי": היארצייט ה-27 לקרליבךאופיר סובול1
היום, ט"ז במרחשוון, אנו מציינים 27 שנים לפטירתו של ״הרבי המרקד״ - הרב שלמה בן הרב נפתלי קרליבך ז״ל. המנצח והמעבד אופיר סובול, בטור מיוחד לזכרו וביצוע של אברימי רוט (חזנות)
נתנאל הרשטיק והמקהלה: "אנא עבדא"נתנאל הרשטיק והמקהלה: "אנא עבדא"יאיר טוקר
חזן בית הכנסת המפטון, נתנאל הרשטיק ומקהלת בית הכנסת בניצוחו של יצחק חיימוב מבצעים את "אנא עבדא" יצירתו של דוד קוסוביצקי (חזנות)
בנימין נויפלד לכבוד רחל אמנו: "רחל מבכה"בנימין נויפלד לכבוד רחל אמנו: "רחל מבכה"יאיר טוקר3
לכבוד הילולת רחל אמנו, החזן בנימין נויפלד מבצע את השיר ״רחל מבכה״ בלחנה של ר. פרנסי שגם אחראית על הליווי המוזיקלי (חזנות)
הד"ר למשפטים שהפך למנצח  / טור לזכרוהד"ר למשפטים שהפך למנצח / טור לזכרואופיר סובול1
ביום ראשון, נציין 26 שנים לפטירתו של הפסנתרן והמעבד - ד"ר חנן בן אלפרד וינטרניץ ז"ל. המעבד אופיר סובול שהכיר אותו אישית, בטור מיוחד לזכרו והיצירה האחרונה שלו (חזנות)
"בצאת ישראל": חיים אליעזר הרשטיק מרגש"בצאת ישראל": חיים אליעזר הרשטיק מרגשאופיר סובול1
בחודש שעבר ציינו את יום השנה לפטירתם של שניים: החזן, המלחין והמנצח – ר' פיני (פנחס) ספקטור, שהלך לעולמו בצ'רנוביץ לפני 70 שנה והחזן בנימין אונגר, שהלך לעולמו בתל-אביב לפני 38 שנה. אופיר סובול בטורו השבועי (חזנות)
לייזר ברוק מבצע "שים שלום" בגרסת הלדינולייזר ברוק מבצע "שים שלום" בגרסת הלדינוכיכר השבת1
חזן הבית של 'כיכר השבת', לייזר ברוק, בפרק נוסף מתפילות השבת שלו בנוסח חזני שירתי והפעם "שים שלום" המשולב בלחן הלדינו האהוב "אברהם אבינו" (חזנות)
לייזר ברוק בפינתו "לכבוד שבת קודש": "ראש חודש חשוון"לייזר ברוק בפינתו "לכבוד שבת קודש": "ראש חודש חשוון"כיכר השבת4
החזן והיוצר לייזר ברוק בביצוע לפינתו "לכבוד שבת קודש" והפעם קטע מברכת החודש שנאמר השבת כשהוא מצמיד את המילים ללחן האלמוותי של יוסי גרין "קול ברמה" (חזנות)
ממציא ה-"אין להשמיע בשבתות ובחגים!"ממציא ה-"אין להשמיע בשבתות ובחגים!"אופיר סובול4
המעבד והמנצח אופיר סובול בטורו השבועי והפעם לזכרו של המלחין האגדי לבית גור, ר' יענקל'ה תלמוד שבשבוע שעבר חל היארצייט שלו. צפו בביצוע היצירה "יהי רצון" (חזנות)
החזן הראשי של סידני ו'קולות מן השמים': אבינו מלכנוהחזן הראשי של סידני ו'קולות מן השמים': אבינו מלכנויאיר טוקר
החזן שמעון פרקש מלווה במקהלת 'קולות מן השמיים' בניצוחו של רפי ביטון מבצעים את "אבינו מלכנו" בלחן של מקס ינובסקי ובלחן המסורתי בביצוע ווקאלי ייחודי (חזנות)
"השיר היהודי" / נתנאל הרשטיק מבצע באידיש"השיר היהודי" / נתנאל הרשטיק מבצע באידישאופיר סובול2
הימים הנוראים הם הימים החשובים והמשמעותיים ביותר ליהודי באשר הוא. וכעת, בתפר שבין ראש השנה לשמחת תורה, זהו הזמן המתאים ביותר ליהנות מ"דאס אידישע ליעד" - השיר היהודי, שנכתב בדיוק על ימים אלה (חזנות)
נתנאל הרשטיק והמקהלה בקטע מההלל: "הללו"נתנאל הרשטיק והמקהלה בקטע מההלל: "הללו"יאיר טוקר
החזן נתנאל הרשטיק ומקהלת בית הכנסת שלו 'המפטון' מבצעים ביחד קטע מתוך ההלל לחג הסוכות "הללו". ניצוח: יצחק חיימוב (חזנות)
חיים אדלר מבצע את הלחן האגדי בן ה-100חיים אדלר מבצע את הלחן האגדי בן ה-100אופיר סובול7
מחרתו של יוה"כ הוא יום שמחת כהן, יום בו עושה הכהן הגדול סעודה גדולה שיצא בשלום מן הקודש, והוא גם יום שמחה של כל ישראל, שזכו ליום של כפרה. אופיר סובול בטורו (טור אישי)
נתנאל אילובצקי, מוסקבהאילובצקי והמקהלה מתכוננים ליו"כ • תיעודכיכר השבת3
מִי יִחְיֶה וּמִי יָמוּת, מִי בְקִצּוֹ וּמִי לֹא בְקִצּוֹ, מִי בַמַּיִם וּמִי בָאֵשׁ. החזן נתנאל אילובצקי, ערך חזרות עם מקהלת בית הכנסת הגדול במוסקבה בנשיאות הגר"פ גולדשמידט • צפו בתיעוד (חרדים)
אופיר סובול בטור מיוחד לזכרו של אביו ז"לאופיר סובול בטור מיוחד לזכרו של אביו ז"לאופיר סובול5
3 שנים בהן אני עדיין ממתין לאות, לסימן כלשהו, להתרשמותו/סיפוקו/הערותיו, על כל שעשינו מאז לכתו. המנצח והמעבד אופיר סובול בטור מיוחד ליארצייט (חזנות)
נתנאל הרשטיק ומקהלתו: טיהר ר' ישמעאלנתנאל הרשטיק ומקהלתו: טיהר ר' ישמעאליאיר טוקר1
חזן בית הכנסת המפטון, נתנאל הרשטיק ומקהלת בית הכנסת בניצוחו של יצחק חיימוב, מבצעים לזכרו של ד"ר מרדכי סובול ז"ל, את היצירה של זבולון קוורטין ליום כיפור בעיבודו (חזנות)
הלל בויארהנוסח החסידי; החזן הלל בויאר בריאיוןמשה מנס2
לקראת תפילות הימים הנוראים, 'כיכר השבת' בפרויקט מיוחד עם חזנים על נוסחי התפילה • בפרק הרביעי: החזן הלל בויאר • נוסח התפילה החסידי וקטע תפילה מרגש • צפו (חסידים)
אופיר סובול: הבטחתי למשה שטרן ולכן אקייםאופיר סובול: הבטחתי למשה שטרן ולכן אקייםאופיר סובול4
המנצח והמעבד אופיר סובול מציג את יצירתו של החזן הנודע והאהוב משה שטרן לראש השנה "אתה נגלית" מתוך הביצוע הראשוני בעקבות הבטחתו לחזן שימצא את התיעוד (חזנות)
קולין שוחט ושי אברמסון מרגשים: "ונתנה תוקף"קולין שוחט ושי אברמסון מרגשים: "ונתנה תוקף"יאיר טוקר
החזנים קולין שוחט ושי אברמסון מבצעים את "ונתנה תוקף" בלחנו הנודע של יאיר רוזנבלום. העיבוד של מרדכי סובול ז"ל ובהפקתו של בנו המנצח והמעבד אופיר סובול (חזנות)
ערב ר"ה: משה חבושה בריאיון אישי ומיוחדערב ר"ה: משה חבושה בריאיון אישי ומיוחדישי כהן24
איך התחיל עם הפייוטים; הקשר למרן הגר"ע יוסף זצ"ל והרבנית ע"ה; הפיוטים בימינו ועולם היוטיוב; היחס האשכנזי; הימים הנוראים והמגורים ב'בית ישראל' • צפו בריאיון עם הפייטן משה חבושה (חרדי)
אילובציקיכשאילוביצקי ביצע את רצה עתירתם • צפוחנני ברייטקופף9
החזן הצעיר והמצליח נתנאל אילובציקי, ניגש לפני העמוד לאמירת הסליחות הראשונות בבית הכנסת "שונה הלכות", בפתח תקווה, וביצע את 'רצה עתירתם' • צפו בווידיאו (חזנות)
"בזכות תפילת סליחות" / אופיר סובול בטורו"בזכות תפילת סליחות" / אופיר סובול בטורואופיר סובול1
סול זים מבצע את "שמע קולנו" היצירה המלאה של החזן מרדכי הרשמן. לקראת אמירת הסליחות, אופיר סובול, עם סיפורה של היצירה שחולקה לשניים והתאחדה שוב (חזנות)
לייזר ברוק בקטע חדש לקראת ר"ה: ובשופרלייזר ברוק בקטע חדש לקראת ר"ה: ובשופרכיכר השבת4
חזן הבית של כיכר השבת, לייזר ברוק, בקטע חדש לקראת פרויקט הימים הנוראים בו הוא מבצע את נוסח התפילה בצורה קלה ללמידה והפעם "ובשופר" מתוך תפילת מוסף (חזנות)
לקראת סליחות: חיים גרינשטיין מבצע "הנשמה לך"לקראת סליחות: חיים גרינשטיין מבצע "הנשמה לך"יאיר טוקר6
החזן חיים גרינשטיין מבצע לקראת תחילת אמירת הסליחות לבני אשכנז את "הנשמה לך" של החזן זבולון קוורטין בשילוב מנגינה מבית היוצר של מלבסקי. עיבוד והפקה מוזיקלית: תמיר ולירון אלקובי (חזנות)
אליעזר דורפמן בנוסח לימים נוראים: ונתנה תוקףאליעזר דורפמן בנוסח לימים נוראים: ונתנה תוקףכיכר השבת
בעל התפילה, אליעזר דורפמן, הקליט את הנוסח שלו לתפילת "ונתנה תוקף" מתוך תפילת הימים הנוראים. הפקה: הלל קפניק (חזנות)
החזן אברהם פרידמן בקטע בכורה: 'עקביא'החזן אברהם פרידמן בקטע בכורה: 'עקביא'יאיר טוקר3
החזן הצעיר אברהם פרידמן בקטע בכורה מרגש ומרשים של משה קוסוביצקי. הלחן של ישראל אלתר ומשה קוסוביצקי, עיבוד: ד"ר מרדכי סובול ז"ל. הפקה מוזיקלית: אופיר סובול (חזנות)
"יידיש לחיילים" // לזכרו של לייבל'ה ולדמן"יידיש לחיילים" // לזכרו של לייבל'ה ולדמןאופיר סובול5
ביום ראשון, י"ד באלול – נציין 52 שנים לפטירתו של החזן לייבל'ה ולדמן. המנצח והמעבד אופיר סובול מספר בטורו על ולדמן ומצרף ביצוע של החזן שלמה גליק ל"בעבור" (חזנות)

חזנות

מכורים למוזיקה קלאסית, חזנות אשכנזית או חזנות מזרחית? כיכר השבת מביא לכם בערוץ מיוחד, יצירות, קטעי חזנות אשכנזית וקטעים נדירים של חזנות ירושלמית מזרחית.

כיכר facebook
החזן העולמי ר' בנימין מילר בטור אישי חדש
החזן בנימין מילר
החזן העולמי ר' בנימין מילר בטור אישי חדש
ה' בניסן תשפא4