חזן לשבת: משה שטרן, "אב הרחמים"יוסי נכטיגל12
החזן העולמי, משה שטרן, מבצע את 'אב הרחמים' יחד עם מקהלה בת עשרות קולות. מוגש לרגל ימי הסליחות תש"ע. 10 דקות בוידאו (שירים, חזנות)
מצמרר: יצחק מאיר הלפגוט, "ה' מלך"יוסי נכטיגל25
החזן העולמי, יצחק מאיר הלפגוט, ביצע בקונצרט שנערך באוניברסיטת תל-אביב את הקטע "ה´ מלך" וצמרר את מאות המשתתפים (חזנות, צפו)
צפו: צודיק גרינוואלד, "ריבונו של עולם"אברהם הלוי26
חזן לשבת: צודיק גרינוואלד, כוכב עולה בשמי עולם החזנות, מבצע את "ריבונו של עולם" יחד עם מקהלה. 10 דקות של עונג צרוף. צפו (שירים, חזן)
(צילום: ישראל ברדוגו, שלאגר.נט)חזנים לשבת: הלפגוט ויעקב שוואקייוסי נכטיגל16
שני ענקי זמר, איש איש בתחומו, מבצעים את "אם אשכחך": יצחק מאיר הלפגוט נותן את הטון, ואילו שוואקי נותן את הרגש. מתוך "האסק" (ניגונים)
משה שולהוף מצמרר עם השיר שהלוייםצילום: יהודה פרנק7
צפו בביצוע, מתוך קונצרט בחנוכה באשקלון, עם תזמורת הסימפונית רעננה. מנצח: יעקב רוטנר. עוד מופיעים: מקהלות שירת מודיעין (שיר, חזנות)
חזן לשבת: "רחם נא", משה שולהוףצילום: יהודה פרנק17
החזן משה שולהוף מבצע את יצירתו של יוסל´ה רוזנבלט, משולבת עם יצירתו של פינקי וובר שמבצע יעקב שוואקי . מנצח: אבי ברק (שירים)
חזן לשבת: בנימין מולר מחכה למשיחכיכר השבת10
החזן בנימין מולר בהופעתו הראשונה בישראל, מבצע לחן קליל לתפילתו ומילותיו של הראי"ה קוק, מתוך קונצרט יובל בשנת תשמ"ח (חזנות)
חזן לשבת: שמעון פרקש, "אנא בכח"שמוליק קמינקר5
החזן בעל הקול המופלא, שמעון פרקש, מרגש בביצוע הפיוט "אנא בכח". פרקש הוא תלמידו של משה קוסביצקי והיה חבר במקהלה שלו (חזנות)
חזן לשבת: שטרן עם "ריבונו של עולם"אברהם הלוי4
עונג שבת: צפו בחזן בעל השם העולמי ובעל קול הזהב, משה שטרן, מבצע את "ריבונו של עולם" במהלך הימים הנוראים. מיוחד (ניגונים, חזנות)
יוסל'ה רוזנבלט, גירסת 2010שפרה כהן7
יצירות המופת של גדול החזנים, יוסל´ה רוזנבלט, חודשו דיגטלית. כעת הם יוצאים במארז מהודר תחת השם "עוד יוסף חי". טעימה: כל נדרי (חזן)
חזן לשבת: ישראל רנד שר 'בעבור דוד'צילום: יהודה פרנק13
צפו בישראל רנד מבצע את יצירתו של לייבלה וולדמן, מתוך קונצרט בשנת תשס"ו במודיעין, מקהלותיו של יעקב רוטנר (ניגונים, קטעי חזנות)
יעקב מוצן מרטיט עם "המעביר בניו"צילום: יהודה פרנק5
צפו ביעקב מוצן מבצע את "המעביר בניו", בלחנו של דוד קוסביצקי, במעמד שנערך לציון שלושים יום לפטירת יצחק אשל, מורו ורבו (שירים, חזן)
בלתי-נשכח: "מקימי" של בן ציון מילרשמוליק קמינקר13
צפו בבן-ציון מילר בביצוע מרגש ל"מקימי", מתוך שידור טלויזיה בשנות ה-90. ד"ר מרדכי סובול מנצח על הסימפונית ומקהלת "יובל" (ניגונים)
חזן לשבת: הרשטיק מרגש עם ´הבדלה´יוסי נכטיגל8
החזן נתנאל הרשטיק, בנו של החזן הראשי של בית הכנסת הגדול בירושלים לשעבר החזן נפתלי הרשטיק מבצע יצירה נפלאה. האזינו (שירים, חזן)
חזן לשבת: קוסביצקי בביצוע מרטיטיוסי נכטיגל17
בשנת 1947, במהלך מעמד הכנסת ספר-תורה ביצע החזן משה קוסביצקי את "א-ל מלא רחמים" לזכר קדושי השואה. צפו בביצוע הנדיר (ניגונים)
החזן שלמה גליק מבצע: "רצה". צפויהודה פרנק15
צפו בחזן שלמה גליק מבצע את "רצה", בלחנו של משה גנטשוף, מתוך קונצרט בתיאטרון ירושלים שנערך בחנוכה השנה. מרטיט (שירים, חזנות)
החזן דב הלר מבצע: "עזרת אבותינו"יהודה פרנק14
לרגל הולדת בנו של החזן העולמי דב הלר, צפו בקטע חזנות מיוחד בו הוא מבצע את "עזרת אבותינו", מתוך קונצרט החנוכה (שירים, חזנות)
רבי ישמעאל אומר. ביצוע: אהרן וייסמןפרנק יהודה7
עונג שבת: החזן אהרן וייסמן מבצע את "רבי ישמעאל אומר", בלחנו של גדול החזנים, יוסל´ה רוזנבלט. קטע בן שש דקות - לצפייה (ניגונים)
החזן בן ציון מילר מבצע: "אתה נגלית"פרנק יהודה10
מתן תורה: החזן בן ציון מילר מבצע בקונצרט פומבי את "אתה נגלית", מתוך קונצרטי "יובל" הראשונים. 7 וחצי דקות של בן ציון מילר (ניגונים)
החזן משה שטרן מבצע: "שים שלום"פרנק יהודה13
גדול החזנים, החזן משה שטרן מבצע שים שלום בקונצרט בפארק סינגוג בקליבלנד אוהיו בשנת תש"ן. 5 דקות של הנאה צרופה. וידאו (חזנות)
נאה לשבח: יעקב מוצן במופע נדיריוחי שוורץ10
תיאטרון ירושלים אירח השבוע מופע חזנות משובח, לרגל החג. כעת לצפיה: קטע מרגש מהופעתו של החזן הנודע יעקב מוצן (ניגונים)
מופע החנוכה של הלפגוט: וידאו מיוחדיאיר טוקר13
"כיכר השבת" מתכבד להגיש קטע וידאו ראשון מהופעתו של גדול החזנים, יצחק-מאיר הלפגוט, בתיאטרון בירושלים אמש. צפו בוידאו (חנוכה)
(צילום: מתוך המודעה)הלפגוט, מוצן, גליק והלר - יחד ביום ב´כיכר השבת7
לחובבי החזנות: קונצרט מיוחד, בהשתתפות החזנים הלפגוט, מוצן, גליק והלר, ובליווי של מקהלה והתזמורת הסימפונית ´יובל´ (ניגונים)
אב הרחמים הוא ירחםיהודה פרנק3
החזן יהודה רוטנר בתפילת אב הרחמים הוא ירחם עם עמוסים. בלחנו של אברהם ברודי ובעיבוד מאיר מכטנברג. מתוך קונצרט שהתקיים בשנת 1991 בנתניה. צפו
הלפגוט, אמש (צילום וידאו: מאיר דהן)גם אבא, גם חזן: הלפגוט בחתונת בתויאיר טוקר17
במהלך חתונת בתו אמש, גדול החזנים ר' איצ'ה-מאיר הלפגוט, ביצע קטע חזנות, במיוחד לשמחה הגדולה. "כיכר השבת" תיעד. צפו בוידאו (חזנות)
דב הלר מבצע, ד"ר מרדכי סובול מנצחיוסי נכטיגל31
שבוע החזנות בכיכר השבת נמשך, והפעם: פרק החזנות "תקע בשופר גדול" בביצוע מרטיט של החזן המבטיח דב הלר. צפו בוידאו (ניגונים)

חזנות

מכורים למוזיקה קלאסית, חזנות אשכנזית או חזנות מזרחית? כיכר השבת מביא לכם בערוץ מיוחד, יצירות, קטעי חזנות אשכנזית וקטעים נדירים של חזנות ירושלמית מזרחית.

כיכר facebook
החזן העולמי ר' בנימין מילר בטור אישי חדש
החזן בנימין מילר
החזן העולמי ר' בנימין מילר בטור אישי חדש
ה' בניסן תשפא4