ניסים סאאל בביצוע מרהיב: "עננו"ניסים סאאל בביצוע מרהיב: "עננו"יאיר טוקר4
החזן והזמר המפתיע ניסים סאאל, בביצוע חזנות מרהיב ליצירה הידועה של מלך החזנים משה קוסוביציקי. הלחן של מנדל קוטלוביץ כשעל הפסנתר מלווה אותו אפרים לייטנר (חזנות, מוזיקה)
לייזר ברוק בביצוע לכבוד ראש חודש: בצאת ישראללייזר ברוק בביצוע לכבוד ראש חודש: בצאת ישראליאיר טוקר
החזן לייזר ברוק בביצוע מיוחד לכבוד ראש חודש אדר "בצאת ישראל ממצרים" בלחנו של החזן משה גנטשוף (חזנות)
"העיירה שלנו": כשפתח תקווה הפכה עיירה"העיירה שלנו": כשפתח תקווה הפכה עיירהאופיר סובול
ברפרטואר התפילה החזני, נדיר למצוא יצירות המתאימות לימי הפורים. שירים רבים באידיש נכתבו, בין השאר, כדי לצחוק על כך. "א חזנד'ל אויף שבת" הוא אחד המוכרים שבהם (חזנות)
נתנאל הרשטיק והמקהלה מבצעים: "יגדל"נתנאל הרשטיק והמקהלה מבצעים: "יגדל"יאיר טוקר1
החזן נתנאל הרשטיק ומקהלת בית הכנסת שלו - המפטון, בניצוחו של יצחק חיימוב מבצעים את "יגדל" בלחנו של דוד אהרן דה סולה (חזנות)
מחיפה ועד מקסיקו: דואט חזני לראש חודשמחיפה ועד מקסיקו: דואט חזני לראש חודשיאיר טוקר3
החזנים לייזר ברוק מחיפה ויקי לאער ממקסיקו בדואט חזני מאולתר ומחויך לקראת ברכת החודש, לראש חודש אדר ב' המבוסס על מנגינת "שושנת יעקב" המודזיצאית (חזנות)
נתנאל הרשטיק והמקהלה: "וכל החיים"נתנאל הרשטיק והמקהלה: "וכל החיים"יאיר טוקר
החזן נתנאל הרשטיק ומקהלת בית הכנסת שלו המפטון מבצעים את יצירתו של החזן דוד קוסוביצקי "וכל החיים" בעיבודו של ריימונד גולדשמידט ובניצוחו של יצחק חיימוב (חזנות)
"עניין של מזל" // אופיר סובול בטורו השבועי"עניין של מזל" // אופיר סובול בטורו השבועיאופיר סובול1
השבוע אנו מציינים 37 שנים לפטירתו של החזן, המלחין והמנצח, אברהם (אייב) בן זאב נדל. המנצח והמעבד אופיר סובול בטורו השבועי על יצירתו "שים שלום" (חזנות)
לייזר ברוק מגיש: תפילת שחרית חלק ב'לייזר ברוק מגיש: תפילת שחרית חלק ב'יאיר טוקר3
החזן המוערך לייזר ברוק מוציא מידי שבוע קטעי חזנות מלווי שירה מתוך תפילות השבת. כעת הוא אסף קטעים מתפילת שחרית לסרטון אחד באורך מלא, החלק השני משחרית. צפו והתפללו (חזנות)
"בזכותו של הרמב"ם" // אופיר סובול בטורו"בזכותו של הרמב"ם" // אופיר סובול בטורואופיר סובול4
מחר, י"א באדר א', נציין 52 שנים לפטירתו של הסופר ש"י עגנון. המנצח והמעבד אופיר סובול מספר כיצד שב הסופר הנודע אל יהדותו ועל השיר האהוב עליו (חזנות)
לייזר ברוק והמקהלה בביצוע ל'שמע ישראל'לייזר ברוק והמקהלה בביצוע ל'שמע ישראל'כיכר השבת3
החזן המוערך לייזר ברוק מלווה במקהלתו "קרני לייזר" בביצוע נוסף מתוך פרויקט הקורונה שלו, קטעים מתפילות השבת המשולבים בחזנות, שירה וגם חיוך (חזנות)
"מידת הצניעות" // אופיר סובול"מידת הצניעות" // אופיר סובולאופיר סובול2
מחר, ד' באדר, נציין 16 שנים לפטירתו של החזן יצחק בן משה (פרידלנדר) אשל ז"ל. המנצח והמעבד אופיר סובול בטור לזכרו של החזן שכונה "מלך האלתורים" (חזנות)
לייזר ברוק בקטע לכבוד שבת חודש אדרלייזר ברוק בקטע לכבוד שבת חודש אדרכיכר השבת
החזן לייזר ברוק בקטע שמח ומחויך לכבוד חודש אדר כחלק מפרויקט הקורונה שלו. הלחן מקורו בחסידות צאנז כשעל פי המסורת מקורו בניגון ש"נגאל" מבית מרזח (חזנות)
החזן יקי לאער במחווה למלחין האגדי: קדישהחזן יקי לאער במחווה למלחין האגדי: קדישיאיר טוקר2
מחר, ג' אדר א', יחול יום פטירתו של הרב החזן ישראל גולדפרב ז"ל, המלחין של "שלום עליכם" הידוע. החזן יקי לאער מבצע את "קדיש" בליווי ה"מקהלה" בעיבודו של ריימונד גולדשטיין (חזנות)
לייזר ברוק בקטע מהלל לכבוד ראש חודשלייזר ברוק בקטע מהלל לכבוד ראש חודשיאיר טוקר1
החזן לייזר ברוק בקטע חזנות קליל מתוך ההלל, לכבוד ראש חודש אדר המשולב בקטע מיצירתו של החזן שמואל ויגודה (חזנות)
"3 דקות לברוח" // טורו של אופיר סובול"3 דקות לברוח" // טורו של אופיר סובולאופיר סובול2
אתמול ציין העולם תחת הסיסמה: "היסטוריה – לא סיפור!" את יום הזיכרון הבינלאומי לשואה. סובול מספר את סיפורו של החזן שלום כץ ז"ל (חזנות)
לייזר ברוק לכבוד שבת קודש: "בריך שמיה"לייזר ברוק לכבוד שבת קודש: "בריך שמיה"כיכר השבת1
החזן המוערך לייזר ברוק בפרק נוסף מפרויקט הקורונה שלו "לכבוד שבת קודש" קטעי תפילות השבת בסגנון שירתי/חזני בביצועו והפעם "בריך שמיה" של רובנר (חזנות)
נתנאל הרשטיק והמקהלה מבצעים: "כי כשמך"נתנאל הרשטיק והמקהלה מבצעים: "כי כשמך"יאיר טוקר
החזן נתנאל הרשטיק מלווה במקהלת בית הכנסת שלו המפטון בניצוחו של יצחק חיימוב מבצעים את יצירתו של משה הרשטיק "כי כשמך". העיבוד של אלכס קנאפ כשעל הקלידים מנגן ריימונד גולדשטיין. מתוך מופע חזנות מחווה ליצירות שטרם מלחמת העולם השנייה (חזנות)
החזן יעקב שטארק בקליפ מחרוזת עם מיטב הקלאסיקות מעולם החזנותהחזן יעקב שטארק בקליפ מחרוזת עם מיטב הקלאסיקות מעולם החזנותיאיר טוקר
החזן יעקב שטארק במחרוזת שבתית עם מיטב הקלאסיקות הידועות והמוכרות מעולם החזנות, אותן הלחינו והביאו לעולם משפחת מלבסקי והחזן אוסקר ג'וליוס. ניהול מוזיקלי, עיבודים, הפקה מוזיקלית וניצוח: מאיר בריסקמן (חזנות)
יוסי מולר ומקהלת החזנות של מנצ'סטר בביצוע ליום השואהיוסי מולר ומקהלת החזנות של מנצ'סטר בביצוע ליום השואהיאיר טוקר
החזן יוסי מולר ממנצ'סטר שבאנגליה עם מקהלת החזנות מנצ'סטר בשני קטעי חזנות מיוחד שהוקלטו ליום השואה הבין לאומי תשפ"ב. ניצוח: טימי דמפסי (חזנות)
"החטיפה": יום השנה לפטירת החזן החטוף"החטיפה": יום השנה לפטירת החזן החטוףאופיר סובול2
ביום שני, כ"ב בשבט, נציין 67 שנים לפטירתו של החזן יוסף זבולון בן ברוך שליסקי. החזן בעל הסיפור הייחודי שנחטף בתור ילד פלא לקנדה. אופיר סובול בטורו השבועי (חזנות, מוזיקה)
נתנאל הרשטיק והמקהלה מבצעים: אדון עולםנתנאל הרשטיק והמקהלה מבצעים: אדון עולםיאיר טוקר1
החזן נתנאל הרשטיק ומקהלת בית הכנסת המפטון בו הוא מתפלל, בניצוחו של יצחק חיימוב מבצעים את יצירתו השירתית הקסומה של שלום סקונדה - "אדון עולם" (חזנות)
ניסים סאאל מבצע רוזנבלט: אמר רבי אלעזרניסים סאאל מבצע רוזנבלט: אמר רבי אלעזריאיר טוקר11
הזמר והחזן ניסים סאאל, ממשיך את המסע המוזיקלי שלו בביצוע ליצירת החזנות הישנה והאהובה של יוסל'ה רוזנבלט "אמר רבי אלעזר". על הליווי אפרים לייטנר (חזנות)
"חזן הדולר" // אופיר סובול על החזן לייב גלנץ"חזן הדולר" // אופיר סובול על החזן לייב גלנץאופיר סובול1
מחר, י"ג בשבט, נציין 58 שנים לפטירתו של גאון החזנים - החזן ר' יהודה לייב בן ר' קלמן גלנץ. המנצח והמעבד אופיר סובול בטורו השבועי על עולם החזנות (חזנות)
נתנאל הרשטיק והמקהלה: "שים שלום"נתנאל הרשטיק והמקהלה: "שים שלום"יאיר טוקר
החזן הבינלאומי נתנאל הרשטיק מלווה במקהלת בית הכנסת שלו המפטון בניצוחו של יצחק חיימוב מבצעים את יצירתו של אברהם נדל - "שים שלום" (חזנות)
החזן לייזר ברוק בקטע לכבוד שבת שירההחזן לייזר ברוק בקטע לכבוד שבת שירהכיכר השבת1
החזן לייזר ברוק בקטע נוסף מפרויקט השבת שלו הכולל קטעי חזנות קצרים וקלילים מתוך תפילות השבת והפעם בקטע מיוחד לכבוד שבת שירה "שירה חדשה" (חזנות)
התנאי יוצא הדופן של החזן המפורסםהתנאי יוצא הדופן של החזן המפורסםאופיר סובול2
ביום שלישי, ב' בשבט, ציינו 81 שנה לפטירתו של "נסיך החזנות" - החזן מרדכי בן יעקב ישעיה הרשמן ז"ל, אופיר סובול בטורו השבועי על העולם החזנות (חזנות)

חזנות

מכורים למוזיקה קלאסית, חזנות אשכנזית או חזנות מזרחית? כיכר השבת מביא לכם בערוץ מיוחד, יצירות, קטעי חזנות אשכנזית וקטעים נדירים של חזנות ירושלמית מזרחית.

כיכר facebook
החזן העולמי ר' בנימין מילר בטור אישי חדש
החזן בנימין מילר
החזן העולמי ר' בנימין מילר בטור אישי חדש
ה' בניסן תשפא4