אילוסטרציהתוכנת כופר נעלה לכם את המחשב? כך תפתחו אותובני סולומון
CryptXXX היא אחת ממשפחות הכופר הנפוצות והמסוכנות ביותר שפועלות כיום ופגעה עד כה באלפי מחשבים. כעת פותח כלי שיכול לשחרר את הקבצים שהיא חוטפת (חדשות)
אילוסטרציהענקיות האינטרנט הקימו קואליציה להסרת תכני טרורבני סולומון2
גוגל, פייסבוק וטוויטר הקימו קואליציה למלחמה בתכני טרור והסתה ברשת. החברות הקימו איגוד שיסמן תכני טרור שיוסרו לאלתר מכל האתרים (טכנולוגיה)
אילוסטרציהשלב אחר שלב: הקריסה של פירמידת קיירוסחיים אבני69
מדינות שונות הזהירו כי מדובר בהונאת פירמידה, ניסאן פרסמה הכחשה חריפה להודעת מפיצי קיירוס כי היא עושה שימוש בשירותי החברה והבנקים הקפיאו חשבונות (כלכלה)
זהירות: וירוס כופר חדש ברשתות החברתיותזהירות: וירוס כופר חדש ברשתות החברתיותבני סולומון4
וירוס חדש משתולל ברשתות החברתיות ומנסה לגנוב לכם את המידע, לנעול אותו ולהכריח אתכם לשלם כופר. אל תשלמו! • כיצד תזהו את הוירוס וכיצד עליכם להתמודד איתו? (דיגיטל)
מארק צוקרברגטעות איומה: פייסבוק "הרגה" את מארק צוקרברגעומר כביר, כלכליסט7
תקלה ברשת החברתית גרמה להפעלת תכונה השומרת פרופיל משתמש קיים לאחר שהוא כבר אינו בין החיים; הסיבה לתקלה אינה ברורה בשלב זה, ופייסבוק התנצלה
מדד הרשתות החברתיות הוכיח את יעילותומדד הרשתות החברתיות הוכיח את יעילותונתנאל לייפר
בסקרים בתקשורת ניצחה קלינטון בקלות את טראמפ שקיבל פחות מ-30% סיכויים לנצח את הבחירות ולהיכנס לבית הלבן, אך מתברר שהעם ניתן לחיזוי באמצעות הרשת (דיגיטל)
אילוסטרציהכך הפיל 'צבא הזומבים' את אתרי האינטרנטבני סולומון1
בליל שבת, בזמן ששרתם בסוכה, הופלו על ידי האקרים אתרי האינטרנט הגדולים בעולם. טוויטר שותקה, ושירות התשלומים חדל מלעבוד. כך עבדו ההאקרים שמאחורי המתקפה (דיגיטל)
המכשירים של נתיב, המסלול הישן לא יזכה לכשרות של בית הדיןהרבנים הכריעו: אין כשרות לשירות "נתיב"ישראל כהן28
רבני בית דין בני ברק הכריעו על הסרת ההכשר משירות 'נתיב' בגלל מכשולות שנכללו בו. לפי הצפוי, יינתן אישור למסלול מחמיר יותר ובעל מגבלות על אופציות שונות (חדשות הדיגיטל)
פייסבוק תאפשר בקרוב לדווח על מצב בטוחפייסבוק תאפשר בקרוב לדווח על מצב בטוחבני סלומון
הפיצ'ר של פייסבוק שהופעל עד עתה באופן יזום על ידי החברה באזורי אסון כדי לאפשר למשתמשים להודיע כי הם בריאים ושלמים יופעל בקרוב לכלל המשתמשים (דיגיטל)
למה אנשים מתעלמים מהודעות אזהרה?למה אנשים מתעלמים מהודעות אזהרה?בני סולומון1
מחקר שנערך על ידי חוקרים מאוניברסיטת בריגהאם יאנג מצא כי אזהרות האבטחה נתפסות כהפרעה ולכן אינן יעילות וגורמות לנו להתעלם מהם (אינטרנט ומחשבים)
גוגל נגד חברות הפצת התוכנה הישראליותגוגל נגד חברות הפצת התוכנה הישראליותבני סולומון
מחקר שנוי במחלוקת של ענקית הטכנולוגיה קובע כי חברות הפצת התוכנות אחראיות על הפצת תוכנות לא רצויות למחשב האישי. בין החברות המובילות כמה ישראליות (חדשות הדיגיטל)
גוגל קוראת את הודעות המייל שלכם בניגוד לחוק?גוגל קוראת את הודעות המייל שלכם בניגוד לחוק?כיכר השבת
גוגל סורקת את הודעות המייל של משתמשי ג'ימייל בכדי להתאים להם פרסומות, זה כבר ידוע. תביעה ייצוגית חדשה קובלת על העובדה שגם מיילים שאינם בשירות ג'ימייל נסרקים על ידי החברה (דיגיטל)
אין אמון: המידע שלכם זולג ממשרדי הממשלהאין אמון: המידע שלכם זולג ממשרדי הממשלהדניאל הרץ1
בית הדין למשמעת הרשיע 15 עובדים ברשות המיסים שהשתמשו במידע המערכתי הרגיש לצרכים אישיים כדי לעקוב אחרי חברים משפחה או ידוענים (דיגיטל)
הכירו: אתר האינטרנט הראשון שעלה לרשת העולמיתהכירו: אתר האינטרנט הראשון שעלה לרשת העולמיתבני סולומון1
היסטוריה - 25 שנה לעליית האתר הראשון לרשת העולמית: ברחבי העולם מציינים היום 25 שנה לעלייתה לאוויר של רשת ה-WWW - הרשת הכלל עולמית שביצעה את מהפכת המידע ושינתה את העולם לצמיתות - לטוב ולרע (דיגיטל)
פייסבוק מפתיעה ומציגה רווחים נאים במיוחדפייסבוק מפתיעה ומציגה רווחים נאים במיוחדבני סולומון
הרשת החברתית הפופולרית בעולם, פייסבוק, מציגה דוחות נאים במיוחד שמלמדים על עלייה משמעותית ברווחי החברה מפרסומות בעיקר בגרסת המובייל של הרשת (דיגיטל)
גוגל לא מגיעה? התושבים רתמו את הכבשיםגוגל לא מגיעה? התושבים רתמו את הכבשיםבני סולומון1
תושבי איי פארו החליטו ליזום לחץ על חברת גוגל להגיע כדי לצלם את האיים הקסומים לשם כך הם רתמו מצלמות 360 מעלות לכבשים שמסתובבים באיים באופן חופשי • צפו בתיעוד המרהיב (דיגיטל)
הביטוח הלאומי מרחיב את השירותים באינטרנט. אילוסטרציההביטוח הלאומי משדרג את השימוש באינטרנטkikar.co.il בשיתוף ביטוח לאומי2
הביטוח הלאומי מרחיב את השירותים באינטרנט ונותן מענה מחודש במגוון שירותים במהירות ובפשטות. אם בעבר היינו צריכים ללכת עד לסניף הקרוב ולחכות בתור, מהיום אפשר להשתמש באפשרויות הבאות שהאתר מציע בלי לצאת מהבית (אינטרנט, שיווקי)
ווינדוס 10: המאמץ האחרון של מיקרוסופטווינדוס 10: המאמץ האחרון של מיקרוסופטדניאל הרץ
ענקית התוכנה עושה הכל כדי לקדם את התקנת מערכת ההפעלה החדשה שלה במחשבים רבים ככל הניתן. בסוף החודש הזה יופסק השדרוג בחינם והמערכת תעלה כסף. בינתיים, הלקוחות מוטרדים (דיגיטל)
"חוק הפייסבוק" החדש של איילת שקד"חוק הפייסבוק" החדש של איילת שקדדניאל הרץ
החוק מעורר המחלוקת, המקודם על ידי שרת המשפטים איילת שקד, נועד כדי למנוע מגורמי טרור לעשות שימוש ברשת החברתית כדי לקדם את מטרותיהם ולעודד טרור ופגיעה בחפים מפשע (דיגיטל)
בקשה לייצוגית: מיקרוסופט מציקה ומטרידהבקשה לייצוגית: מיקרוסופט מציקה ומטרידהדניאל הרץ
בבית המשפט בפתח תקווה הוגשה בקשה לתביעה יצוגית נגד ענקית הטכנולוגיה מיקרוסופט שמנסה לשווק את מערכת ההפעלה החדשה שלה ווינדוס 10 כמעט בכל דרך אפשרית (דיגיטל)
מלחיץ: כל מה שגוגל יודעת עליכם באתר  חדשמלחיץ: כל מה שגוגל יודעת עליכם באתר חדשדניאל הרץ1
גוגל אוספת כל פיסת מידע אישי עלינו ועכשיו גם מאפשרת לנו לראות ולמחוק את המידע שאנו מעוניינים להסיר. כיצד ניתן לצפות במידע וכיצד ניתן למנוע מגוגל לעקוב אחרינו (דיגיטל, טכנולוגיה)
בוט דיגיטלי יעזור לכם לבטל את דו"ח החניהבוט דיגיטלי יעזור לכם לבטל את דו"ח החניהדניאל הרץ1
המצאה מוצלחת של מתכנת אמריקאי צעיר במיוחד מסייעת למאות אלפים להיפטר מדוחות החניה שלהם. בינתיים זה פועל בניו יורק ובלונדון אך השירות צפוי להתרחב בקרוב (אינטרנט ומחשבים)
תוכנת כופר מאיימת על הקבצים במחשב שלכםתוכנת כופר מאיימת על הקבצים במחשב שלכםדניאל הרץ1
22.39% מכלל התקפות הנוזקות על ישראל ביממה האחרונה הן מסוג כופר. כיצד תתמודדו עם האיום שיכול למחוק לכם את כל המחשב או לרוקן לכם את חשבון הבנק • מדריך מיוחד (דיגיטל)
עשרת אלפים דולר פיצוי על התקנת ווינדוס 10עשרת אלפים דולר פיצוי על התקנת ווינדוס 10דניאל הרץ2
מייקרוסופט תשלם לאישה מקליפורניה עשרת אלפים דולר כפיצוי על כך שמחשבה התקין ללא אישורה את מערכת ההפעלה החדשה של החברה "ווינדוס 10" מה שהפך את המחשב ללא יציב (דיגיטל)
פירצה חמורה: וירוס מסוכן מועבר בפייסבוקפירצה חמורה: וירוס מסוכן מועבר בפייסבוקבני סלומון3
וירוס כופר מסוכן מועבר למאות אלפי ישראלים דרך רשת הפייסבוק, מדובר בהתראה "תמימה" שנראית כהתראה רגילה של הרשת. הווירוס יכול להשתלט על דפי הפייסבוק ואף לנעול קבצים (דיגיטל)
האיש שחזה דרך הפייסבוק את תוצאות הבחירותהאיש שחזה דרך הפייסבוק את תוצאות הבחירותנתנאל לייפר2
רוצים לדעת את תוצאות הבחירות לפני כולם? מדד הפייסבוק מוכיח את עצמו אף טוב יותר מכל סקר אחר. עקיבא לם הצליח לחזות את תוצאות משאל העם בבריטניה על סמך הרשת החברתית (דיגיטל)

אינטרנט ומחשבים

מדריכים, וחדשות עדכניות באופן שוטף על אינטרנט מחשבים בקדמת הטכנולוגיה. כנסו עכשיו לכיכר השבת וקבלו את מיטב הכתבות והעדכונים במדור דיגיטל.

כיכר facebook
נצחון הניו מדיה
שושי הלר
נצחון הניו מדיה
י"ב בניסן תשעה1