איראן עודדה את ההפגנות כנגד ביבי נתניהואיראן עודדה את ההפגנות כנגד ביבי נתניהודניאל הרץ16
הרשת החברתית הגדולה בעולם, פייסבוק, דיווחה כי הסירה חשבונות מזויפים שפעלו מאיראן בצורה מאורגנת לעידוד הפגנות השמאל כנגד ראש הממשלה בנימין נתניהו (אינטרנט)
העתבקתם והטקסט אבד? זה הפתרון שלכםהעתבקתם והטקסט אבד? זה הפתרון שלכםבני סולומון1
שדרוגים חדשים במערכת ההפעלה הפופולרית של מיקרוסופט בכל הנוגע לשימוש בתכונת ההעתק הדבק. פיתוח בווינדוס 10 יאפשר לכם להשתמש בהיסטוריית ההעתקה (מחשבים)
ווטסאפ מאשרת: מכשירו של פוליטיקאי בכיר בספרד נפרץ באמצעות תוכנה של NSO הישראליתווטסאפ מאשרת: מכשירו של פוליטיקאי בכיר בספרד נפרץ באמצעות תוכנה של NSO הישראליתשירות כלכליסט
החברה, בבעלות פייסבוק, הודיעה היום כי שלחה מכתב ליו"ר בית הנבחרים של קטלוניה, רוג'ר טורנט, בו היא מודה שחשבונו האישי הותקף במטרה להשיג גישה למידע במכשירו (דיגיטל)
שעון חכם גרמין Garminדיווח: האקרים רוסים תקפו את חברת המחשוב הלביש גרמין; דורשים כופר של 10 מיליון דולררפאל קאהאן, כלכליסט
ההאקרים זוהו כשייכים לקבוצת סייבר פלילי רוסית בשם Evil Corp, שמאחוריה סדרה ארוכה של תקיפות סייבר. מלבד שעוני הכושר או שירותי אונליין, גם שירותי ניווט ומיפוי לטייסים לא פעילים. על פי הערכות הממשל האמריקאי הכנופיה אחראית לגניבת כ-100 מיליון דולר ב-40 מדינות (דיגיטל)
טוויטר: 130 חשבונות נפרצו במתקפת ההאקרים השבועטוויטר: 130 חשבונות נפרצו במתקפת ההאקרים השבועשירות כלכליסט
הרשת החברתית מסרה כי היא עדיין בודקת האם הפורצים הצליחו לשאוב מידע פרטי מחשבונות המפורסמים שנפרצו; ה-FBI בסן פרנסיסקו הודיע אמש כי הוא מוביל את חקירת האירוע (דיגיטל)
זהירות: ניסיון גניבה דרך הודעות בנק לאומיזהירות: ניסיון גניבה דרך הודעות בנק לאומיחנני ברייטקופף3
לקוחות של בנק לאומי, קיבלו הודעה מהמספר הקבוע של הבנק שנפרץ על ידי האקרים כביכול חשבונם נחסם, הלינק שנשלח הוביל לאתר פייק שנועד לגנוב פרטי חשבון (אינטרנט)
אילוסטרציההעולם של קניית קישורים – כך תבחרו את המוכר הנכון!כיכר בשיתוף BESTLINKS1
מכירת קישורים וקנייתם נשמעות כדבר פשוט ועניין של מה בכך. אבל האמת היא, שמדובר על עולם שלם וסבוך וכאן נסביר לכם איך תוכלו לבחור את מוכר הקישורים הנכון! (טכנולוגיה, מקודם)
אילוסטרציהבדרך לשוויון כלכלי? לוקחים אחריות מהביתכיכר בשיתוף אקדמיה 2100
תקופת הקורונה עוררה ספקות מסוג חדש, גם בתחומים בהם שלטון החוק אמר עד כה את דברו: מי אחראי על כוח העבודה במשק? אולי לוקחים אחריות אישית (דיגיטל, מקודם)
מחקר: אלו השינויים בגלישה באינטרנטמחקר: אלו השינויים בגלישה באינטרנטדניאל הרץ2
מחקר שנערך על ידי חברות התקשורת של בזק, מלמד על השינויים של הישראלים בימי הקורונה, המעבר לרכישה ברשת והירידה החדה, הגלישה לחדשות והשימוש בזום (אינטרנט)
אינטרנט מהיר גלישה חיבור נטוורקינג תקשורת עולם כדור הארץעלייה של 50% בשימוש באינטרנט וזינוק במחירי מצלמות הרשתרפאל קאהאן, כלכליסט
מחקר שפורסם בידי חברת המחקרים Criteo מצביע על העלייה בצריכת האינטרנט ברחבי העולם, בייחוד במדינות בהם הסגר הדוק יותר. מצלמות האינטרנט שנחשבו למוצר שכבר עבר זמנו - נחטפות מהמדפים (אינטרנט)
יריב פאר מנכ"ל רימון על רקע משפחה חרדית קלאסיתמגיפת קורונה בחוץ או מגיפת אינטרנט בבית, מה עדיף?כיכר בשיתוף אינטרנט רימון
בימים אלה של משבר וסגר, השימוש באינטרנט הולך וגדל והיקף הגלישה הכפיל את עצמו במגזר החרדי, אך אסור לשכוח- כולנו צריכים לחגור חגורת בטיחות רוחנית (אינטרנט)
חשבונות בישראל ואיראן פרצו לרשת טוויטרחשבונות בישראל ואיראן פרצו לרשת טוויטרבני סולומון
חשבתם שאתם יכולים לכתוב ב"עילום שם" מלא בטוויטר? אז חשבתם: פריצה שהתגלתה מצאה, כי בכמה מדינות, כולל ישראל ואיראן, הרשת נפרצה - ומספרי הטלפון נחשפו (דיגיטל)
אלו הסיסמאות הכי גרועות בעולם • הרשימהאלו הסיסמאות הכי גרועות בעולם • הרשימהבני סולומון
חברת אבטחה אמריקאית ניתחה את סיסמאות המשתמשים בארה"ב והגיעה למסקנה שכ-75% מתוכם משתמשים באותן סיסמאות גרועות שמקלות על האקרים הפורצים לחשבון (דיגיטל)
מומחי חברת  הדיגיטל החרדית סיכלו הונאת אשראי נרחבתמומחי חברת הדיגיטל החרדית סיכלו הונאת אשראי נרחבתכיכר השבת4
הזוי: 64,875 ניסיונות תרומה פיקטיביים בוצעו תוך יממה, במסגרת ניסיון להונאת אשראי רחבת היקף בזהות בדויה של אחת העמותות הגדולות • מנהלים עמותה? היזהרו! (דיגיטל)
MySpaceיצירות המוזיקה נמחקו ללא אפשרות שחזורכיכר השבת2
הרשת האמריקאית הפופולרית לשמירת קבצי מוזיקה - MySpace, הודתה היום כי הקבצים שנשמרו מעל גבי האתר נמחקו והם בלתי ניתנים לשחזור. החברה התנצלה (דיגיטל)
פוטין לוקח צעד קדימה בשליטה על רוסיהפוטין לוקח צעד קדימה בשליטה על רוסיהבני סולומון
בקרוב, יאושר חוק ברוסיה, שיגביל את תושבי המדינה בגלישה חופשית באינטרנט. רוסיה מצידה מבטיחה, כי המהלך נועד רק לחזק את מערך הסייבר במדינה מול ארה"ב (דיגיטל, אינטרנט)
עוד חודשיים: ה"גוגל פלוס" יתחיל להימחקעוד חודשיים: ה"גוגל פלוס" יתחיל להימחקבני סולומון3
ענקית הטכנולוגיה גוגל הודיעה ללקוחותיה כי החל מהשני לאפריל תתחיל החברה למחוק את חשבונות הגוגל פלוס של המשתמשים בדרך להורדת השירות לגמרי מהאוויר (אינטרנט)
תוכנת הקריאה של אדוביפתחתם PDF? ייתכן שהמידע שלכם נחשףבני סולומון
חוקרי אבטחת מידע של צ'ק פוינט גילו 54 פרצות אבטחה בתוכנת ה-PDF הפופולרית "אדובי רידר", וכך הצליחו להשתלט על מחשבים ולקבל גישה לקבצים עליהם (מחשבים)
פייסבוק חסמה את יאיר נתניהו ל-24 שעותפייסבוק חסמה את יאיר נתניהו ל-24 שעותבני סולומון2
בנו של ראש הממשלה הצליח להרגיז את הרשת החברתית הגדולה בעולם כאשר כתב פוסט ביקורת על התנהלותה בנוגע לתלונות שלו על קריאות לרצח יהודים וחסמה אותו (דיגיטל)
אילוסטרציהאינטרנט רימון תאפשר שליטה מלאה על הסינוןכיכר בשיתוף אינטרנט רימון
'הדור הבא' של מערכות סינון האינטרנט כבר כאן, 'אינטרנט רימון' משנה את כללי המשחק ומשיקה את מערכת RNG שתאפשר להורים לבחור איזה מכשירים לסנן ומתי (אינטרנט, שיווקי)
יוטיוב מחקה ערוצים פיקטיביים של איראןיוטיוב מחקה ערוצים פיקטיביים של איראןדניאל הרץ
ענקית הטכנולוגיה הבינלאומית גוגל הודיעה כי מחקה חשבונות של איראן במספר אתרים כולל באתר יוטיוב הפופולרי בניסיון למנוע הפצת מידע שקרי בעולם (אינטרנט ומחשבים)
מיקרוסופט חשפה ניסיון רוסי להתחזות ברשתמיקרוסופט חשפה ניסיון רוסי להתחזות ברשתבני סולומון
ענקית התוכנה הבינלאומית הודיעה, כי חשפה ניסיון של רוסים להפיל בפח משתמשים תמימים בכניסה לאתרים שמזייפים את האתרים של מוסדות ממשל בארה"ב כדי לפרוץ אליהם (דיגיטל)
מכשיר פקסזהירות: האקרים במכשיר הפקס שלכםיוחנן בלייך
מכשיר הפקס נראה לא מזיק, ובדיוק זו הסיבה לכך שהאקרים משתמשים בפקסים כדי לפרוץ לרשתות של ארגונים וחברות • מה ניתן לעשות כדי למנוע נזק לחומר רגיש? (דיגיטל, חדשות)
משרדי מיקרוסופט בגרמניה"תמחקו קריאות לרצח יהודים, או שנסגור"יוחנן בלייך1
ענקית הטכנולוגיה מיקרוסופט הבהירה לרשת החברתית Gab הנהנית משירותיה, כי אם לא תסיר תגובות של משתמש שקרא להריגת יהודים בייסורים, היא תיאלץ להיסגר (טכנולוגיה)
סימילרווב פגעה בפרטיות והוסרה מהדפדפןסימילרווב פגעה בפרטיות והוסרה מהדפדפןבני סולומון
בגלל איסוף מידע אישי שלא בצורה חוקית: גוגל ופיירפוקס הסירו תוסף דפדפן עיצובי שבבעלות SimilarWeb הישראלית בטענה ל"כלי ריגול". החברה מנהלת מגעים להחזרתו (אינטרנט)
כך תדעו את כל מה ש"גוגל" יודעת עליכםכך תדעו את כל מה ש"גוגל" יודעת עליכםדניאל הרץ5
גוגל השיקה עמוד מסודר בו תוכלו לעקוב ולשלוט אחרי כל המידע שגוגל אוספת עליכם, החל בחיפושים השונים וכלה בפקודות הקול שהקלטתם או היסטוריית המיקומים (מחשבים)

אינטרנט ומחשבים

מדריכים, וחדשות עדכניות באופן שוטף על אינטרנט מחשבים בקדמת הטכנולוגיה. כנסו עכשיו לכיכר השבת וקבלו את מיטב הכתבות והעדכונים במדור דיגיטל.

כיכר facebook
נצחון הניו מדיה
שושי הלר
נצחון הניו מדיה
י"ב בניסן תשעה1
הכי פופולריים