אלו זמני כניסת ויציאת השבת פרשת קרחאלו זמני כניסת ויציאת השבת פרשת קרח
כ"ה בסיון תשפב | 24.06.22
שבת פרשת קרח בפתח: להלן זמני הדלקת נרות ויציאת השבת, בערים שונות בארץ ובעולם. מערכת "כיכר השבת", מברכת את קהל הגולשים בברכת - שבת שלום ומבורך (בארץ)
חוף אולגה בחדרהתחזית: התחממות קלה, בשבת הקלה בחוםכיכר השבת
מזג האוויר היום יהיה מעונן חלקית עד בהיר. תחול עלייה קלה בטמפרטורות, וייעשה חם מהרגיל לעונה בעיקר בהרים ובפנים הארץ. בשבת תחול ירידה בטמפרטורות והן יהיו רגילות (בארץ)
שביתה בבתי ספרעיצומים יוקפאו; מחר וראשון לימודים כרגילבני סולומון
לאחר פגישה של מז"כלית הסתדרות המורים בן-דויד, עם קובי בר-נתן מ'האוצר', סוכם , כי העיצומים של המורים יופסקו, מחר וביום ראשון • בן-דויד צפויה להיפגש בראשון עם ליברמן (ארץ)
תיעוד: חילוץ צעיר שנפל לבור בעומק 8 מטרתיעוד: חילוץ צעיר שנפל לבור בעומק 8 מטרחזקי שטרן3
צעיר נפל לבור כשטייל סמוך לקיבוץ שעלבּים, לאחר פעולות חילוץ הוא חולץ מעומק הבור ופונה כשהוא במצב קל ובהכרה מלאה להמשך טיפול אצל גורמי הרפואה באיזור (חדשות, ארץ)
אילוסטרציהרעול פנים תקף מאבטח בת"ת וגנב לו הנשקדוד הכהן7
אלמוני חטף נשק ממאבטח בבית ספר 'סיני' בעיר יבנה, המאבטח נפצע קל ומקבל טיפול במקום על ידי כוחות ההצלה, ובמקביל, המשטרה פתחה בסריקות נרחבות ותחקור (חדשות)
התחזית: התחממות, בשבת - הקלה בחוםהתחזית: התחממות, בשבת - הקלה בחוםכיכר השבת
לפי תחזית מזג האוויר, היום יהיה מעונן חלקית עד בהיר. תחול עלייה בטמפרטורות בעיקר בהרים ובפנים הארץ. בשבת: הקלה בחום וייתכן טפטוף בצפון ולאורך מישור החוף (חדשות)
כיתת ילדים. אילוסטרציהבתי הספר ישארו סגורים גם מחר בכל הארץחזקי שטרן2
הסתדרות המורים הודיעה כי ההשבתה במערכת החינוך תימשך גם מחר בכל הארץ, והמזכ"לית יפה בן דויד דורשת פגישה מהירה עם שר האוצר לסיום המשבר (אקטואליה חינוך)
אילוסטרציהסערה: הגיע למסור עדות על תקיפה - ונעצרדוד הכהן4
אחד מחברי קבוצה שניצלו מהתקפה אתמול על קבוצת ילדים בסמוך לאריאל, הגיע לתחנת המשטרה בכדי להגיש תלונה ולמסור עדות, אך נעצר במקום ונאסר עליו לפגוש עו"ד (בארץ)
אילוסטרציהכוח אדם ושכר נמוך; המעונות באיום שביתהקובי אטינגר1
בעקבות טענות על שכר נמוך ומחסור בכוח אדם, איחוד המעונות הארצי מזהיר, כי בשנת הלימודים הקרובה צפויים עשרות אלפי פעוטות להישאר ללא מעון ומאיים בשביתה (ארץ)
שר האוצר ליברמןליברמן במהלך שיעקוף את שביתות המוריםבני סולומון12
שר האוצר, אביגדור ליברמן הודיע היום, כי החליט לתקצב כבר מיום ראשון הקרוב את פעילות הקיץ בבתי הספר וגני הילדים, כך למרות עיצומי הסתדרות המורים, הלימודים ימשיכו (חדשות)
מעמד תפילה נורא הוד אשר יקרע שערי שמים למאות ולאלפיםהתפילה בעמוקה שתיגזור לכם זיווג עד ר"הכיכר בשיתוף קופת העיר
במוצאי הילולת רבי יונתן בן עוזיאל יערוך הגרמ"ש אדלשטיין מעמד מיוחד בציון לישועת מעוכבי השידוך • במכתב חסר תקדים הוא גוזר כי התורמים יתארסו עד ר"ה, גם אתם? (בארץ)
הכנרתהתחזית: התחממות קלה, ייתכן גשם מקומיכיכר השבת
היום בשעות הבוקר ייתכן טפטוף עד גשם מקומי קל בעיקר בצפון הארץ ולאורך מישור החוף. תחול עלייה קלה בטמפרטורות, אך הן עדיין תהיינה נמוכות מהרגיל לעונה (ארץ)
דיווח: השב"כ תגבר את האבטחה סביב לפידדיווח: השב"כ תגבר את האבטחה סביב לפידכיכר השבת10
בעקבות פירוק הממשלה ומינויו המסתמן של יאיר לפיד לראש ממשלת המעבר, כבר היום תוגברה האבטחה סביבו, ומיד עם כניסתו לתפקיד יקבל סביבו מערך אבטחה מלא (חדשות בארץ)
מחר - לא יתקיימו לימודים בכל רחבי הארץמחר - לא יתקיימו לימודים בכל רחבי הארץכיכר השבת3
הסתדרות המורים מחריפה את העיצומים ומודיעה כי מחר, יום רביעי - לא יתקיימו לימודים בכל הארץ, בכל מוסדות החינוך - למעט בחינוך המיוחד; יפה בן דויד: "זאת שעת חירום" (בארץ)
דירה נשרפה כליל בגלל מצת חשמלי • צפודירה נשרפה כליל בגלל מצת חשמלי • צפוכיכר השבת
ברחוב הר סיני ברעננה נשרפה כליל דירת מגורים לאחר שמצת חשמלי הונח על מזרן, גרם לבעירה וכתוצאה מכך לשריפתה של הדירה - בחסדי שמים ללא נפגעים בנפש (ארץ)
שיא בכמות תלונות לנציבות תלונות הציבורשיא בכמות תלונות לנציבות תלונות הציבורכיכר השבת1
משרד התחבורה, הביטוח הלאומי ודואר ישראל מובילים במספר התלונות. מבקר המדינה: "הגופים הממשלתיים חייבים להתנהל כנותני שירות בשוק תחרותי, ולשפר את היחס" (ארץ)
הסכין שנמצאה אצל הפלסטיניפלסטיני התכוון לדקור, התחרט והסגיר עצמוקובי אטינגר13
באזור הר הבית נעצר פלסטיני בגיל 37 שהתכוון לבצע פיגוע דקירה נגד יהודים באמצעות סכין שהחביא • הוא חזר בו והתחרט - והסגיר את עצמו לידי השוטרים שהיו בשטח (בארץ)
"אני שומע הרבה על הדאגה שלכם והמסירות שלכם לעזור ולסייע לכח מבוטח״ - הגרב"מ אזרחיבית וגן - תתחדשי! 5 קומות של שירותי רפואהכיכר בשיתוף מאוחדת
מאוחדת חנכה בבית וגן את המרכז הרפואי הגדול ביותר בשכונה - 1700 מ״ר המתפרשים על פני 5 קומות של שירותי רפואה שונים (חדשות מקומיות)
זירת האירוע הקשההנכה מת - ואשתו הנכה לא הבינה לאן נעלםכיכר השבת37
גבר כבן 56, נכה, נמצא מת בביתו, במצב ריקבון קשה - מספר ימים לאחר שנפטר, בעוד אשתו הנכה, מרותקת למיטתה כשהיא תשושה ומיובשת - ולא מבינה לאן הוא נעלם (חדשות)
קורקינט חשמליפקחים עירוניים יתנו קנסות לרוכבי דו גלגליכיכר השבת
ועדת הכלכלה אישרה את הצו שירחיב את סמכויות האכיפה לפקחים העירוניים כלפי רוכבי הדו גלגלי, וזאת כהמשך להעלאת הקנסות עליהן הוחלט כבר בשבוע שעבר (חדשות)
שובה בבית החולים23 שנות מאסר למחבל שדקר נערה בעפולהכיכר השבת17
23 שנות מאסר נגזרו על המחבל שביצע פיגוע דקירה בעפולה לפני 4 שנים, וכן פיצוי של 150,000 ש"ח. עו"ד חיים בלייכר מחוננו: "ניכרת מגמה של החמרת ענישה נגד מחבלים" (ארץ)
הבניאסהתחזית: תורגש ירידה קלה בטמפרטורותכיכר השבת
מזג האוויר היום יהיה מעונן חלקית עד בהיר. בהרים ובפנים הארץ תחול ירידה קלה בטמפרטורות. מחר וביום רביעי תורגש ירידה נוספת בטמפרטורות וברביעי אף יירד גשם מקומי (ארץ)
נתניהו על קריאת ספריםנתניהו חשף: סיימתי לכתוב ספר חדש • צפויאיר טוקר48
ראש הממשלה לשעבר חשף בסרטון לרגל שבוע הספר, כי סיים לכתוב את ספרו הרביעי, שלושים שנה אחרי שהוציא לאור את ספרו האחרון • ההערכות כי הספר יופיע באנגלית (אנשים)
ארכיוןי-ם: ניסו למשוך כספי פנסיה במרמה - ונעצרומישאל לוי1
ארבעה חשדים נעצרו בחשד שזייפו מסמכים בניסיון להוציא כספי פנסיה שלא כדין, עבור עובדים בעיריית ירושלים. על פי החשד, זייפו החשודים פיטורין כדי להשיג כספי פנסיה (בארץ)
ביממה: 4,931 מאומתים חדשים; 158 קשהביממה: 4,931 מאומתים חדשים; 158 קשהקובי אטינגר1
משרד הבריאות עדכן כי ביממה האחרונה אותרו 4,931 מאומתי קורונה חדשים • מספר החולים קשה ממשיך לזנק • אחוז הבדיקות החיוביות עומד על 40.27% (חדשות, בריאות)
הרב חיים דרוקמןזקן רבני הציונות הדתית הרב דרוקמן ינותחחזקי שטרן2
הרב חיים דרוקמן, זקן רבני הציונות הדתית וראש ישיבת 'אור עציון', אושפז הלילה בבית החולים לקראת ניתוח מתוכנן שיעבור הבוקר • משפחתו מבקשת מהציבור להתפלל (בארץ)

עוד כתבות

בארץ

חדשות ואקטואליה מרחבי הארץ. מבזקים, עדכונים, ידיעות חמות וחדשות - כל מה שקורה במדינת ישראל בכיכר השבת, האתר המוביל במגזר החרדי.

כיכר facebook
הלגיטימיות של הממשלה / טופז דויטש רם
טופז דויטש רם
הלגיטימיות של הממשלה / טופז דויטש רם
י"ז בסיון תשפב
הקריסה הבלתי נמנעת // בצלאל סמוטריץ
ח"כ בצלאל סמוטריץ
הקריסה הבלתי נמנעת // בצלאל סמוטריץ
י"ח באייר תשפב114
מנוחה פוקס
מנוחה פוקס
"ואהבת לרעך כמוך": איך עושים את זה?
ט' באייר תשפב1