חונא דייטש עם ר' חיים סאפרין ז"לתיעוד מרגש: קומזיץ אצל ר' חיים סאפרין ז"ל
ט' בחשוון תשעו | 22.10.15
בחול המועד סוכות ארגן איש החסד חונא דייטש יחד עם הזמרים שרוליק קלצקין וצביקי לוקר קומזיץ אצל ר' חיים סאפרין ז"ל שסבל ממחלה קשה כשיחד הצליחו להעלות נהרה על פניו • צפו (אנשים)
השלכת בפארק סקולניקיגלריה מרהיבה: ה"שלכת" במוסקבהכיכר השבת10
פתיתי השלג כבר מכסים ערים שונות ברוסיה אך מוסקבה הבירה, עדיין מכוסה ב"שלכת" מרהיבה וססגונית. הצלם לוי נזרוב תיעד את השלכת המפעימה בפארק סקולניקי (מעניין)
ביתר: ויסברג ערך כנס בחירות ראשוןביתר: ויסברג ערך כנס בחירות ראשוןקובי רוזן8
חיים וייסברג, המתמודד לראשות עיריית ביתר עילית, ערך כנס בחירות ראשון, והתחייב כי אם ייבחר, "ישיב את העיר לתושבים". וכן: "לדאוג שהעירייה תדאג לתושבים" • צפו (כיכר העיר)
פורים שמח. דרעי וישידרעי בא לאחל 'פורים שמח' לאלי ישיחזקי שטרן5
שר הפנים אלי ישי מקבל את הקהל שבא לברכו לרגל הפורים בישיבת 'דבר ירושלים' בשכונת הר נוף. בין המברכים הוא הופתע לראות את ינקי דרעי, הבן של, שבא לאחל ולברך (ברנז'ה)
המפכ"ל והילדיםובסגל הפיקוד של המשטרה: ילדיםכיכר השבת2
קציני סגל הפיקוד הכללי של המשטרה בראשות המפכ"ל, הופתעו לגלות כי בחדר הישיבות בו הם מתכנסים, תפסו את מקומם ילדי השוטרים שהגיעו מחופשים לשוטרי. תמונות (כיכר היום)
מרהיב: פורים בא ואיתו התחפושותמרהיב: פורים בא ואיתו התחפושותכיכר השבת7
חג הפורים מתקרב בצעדי ענק, וההכנות בעיצומן. הילדים הגיעו הבוקר מחופשים לתלמודי התורה וחגגו את מסיבת הפורים. צפו בגלריה מרהיבה מירושלים וביתר (כיכר היום)
גלריה: תרגיל חילוץ והצלהגלריה: תרגיל חילוץ והצלהשאול כהנא
תרגיל חילוץ והצלה נערך ברחבי הארץ, כהיערכות לירי טילים. צפו בגלריית תמונות מהתרגיל של כיבוי והצלה בירושלים שכלל כיבוי חביות בוערות וחילוץ וגלישה מהגג (כיכר היום)
פרס עם אחד האסיריםצפו: הנשיא פרס בכלאכיכר השבת8
נשיא המדינה שמעון פרס הגיע לביקור מיוחד בכלא איילון ברמלה, נפגש עם אסירים העובדים במתפרה של הכלא, סייר באגפים השונים ואף ביקר באחד מצאי האסירים. תיעוד (חדשות)
ירושלים נערכת לפורים • גלריהירושלים נערכת לפורים • גלריהכיכר השבת1
ראש חודש אדר כבר כאן, חג הפורים מתקרב בצעדי ענק ובחנויות השונות בשכונת גאולה בירושלים מוצעים למכירה מגוון תחפושות, מסכות ואביזרים לחג. צפו בגלריה (כיכר היום)
צפו: הח"כים החרדים מחייכיםצפו: הח"כים החרדים מחייכיםכיכר השבת8
חברי-הכנסת החרדיים, מש"ס ומיהדות התורה, הושבעו השבוע במליאת הכנסת והתחייבו לשמור אמונים. לאחר הטקס, נעמדו להצטלם ופרגנו חיוך סוחף למצלמה. גלריה (כיכר היום)
צפו: היום הראשון בכנסת ה-19צפו: היום הראשון בכנסת ה-19צילומים: פלאש 9047
120 הח"כים הנבחרים הגיעו היום להשבעתם לכנסת ה-19. הנשיא התרגש ובירך, יאיר לפיד הסתובב כחתן האירוע, והח"כים החדשים למדו להכיר את המקום • צפו בגלרית ענק (גלריות)
צפו: חוששים ומצטיידים בערכות מגןצפו: חוששים ומצטיידים בערכות מגןצילומים: פלאש 901
המתח בגזרה הצפונית מתגבר, בפרט לאור הדיווחים הזרים על תקיפה ישראלית בסוריה. אזרחים רבים ממהרים להצטייד בערכות מגן בצל החשש מהנשק הכימי. תיעוד (כיכר היום)
ספירת הקולותמעטפות כפולות • כך נספרו הקולותצילומים: פלאש 902
במשכן הכנסת עמלו היום צוותים של וועדת הבחירות המרכזית לספירת הקולות האחרונים בבחירות, במעטפות הכפולות. בשעות הצהריים הספירה הסתיימה. צפו בגלריה (כיכר היום)
תאונה בתל אביב: ירקות ניזוקותאונה בתל אביב: ירקות ניזוקוכיכר השבת2
בתאונה שאירעה בתל אביב נפצעו שני בני אדם באורח בינוני. בנוסף, כתוצאה מהתאונה נגרם נזק למארזי ירקות רבים שהוצבו בסמוך לזירת האירוע. צפו בתיעוד של 'פלאש 90' (כיכר היום)
השופט אליקים רובינשטיין בתפילת מנחהיו"ר ועדת הבחירות השופט אליקים רובנשטיין בתפילת מנחהכיכר השבת
יום הבוחר: יו"ר ועדת הבחירות המרכזית השופט אליקים רובנשטיין נתפס בעדשת המצלמה של צלם 'כיכר השבת' בתפילת מנחה
גפני ומקלב נפגשו עם הגר"ש אוירבךגפני ומקלב נפגשו עם הגר"ש אוירבךקובי רוזן2
שעות לפני פתיחת הקלפיות, עלו חברי הכנסת משה גפני ואורי מקלב למעונו של הגאון רבי שמואל אויערבך להתברך בהצלחת מערכת הבחירות של 'יהדות התורה' (חרדים)
כולנו 'הפלס' בישיבת 'מעלות התורה'צפו: שלטי ג' בבית הגר"ש אויערבךיוסף פאר1
לאור האיחוד שהושג בתיווכו של כ"ק האדמו"ר מגור, הורה הגר"ש אויערבך לתלמידיו לתלות שלטי 'יהדות התורה' על בניין ביתו וישיבתו. צפו ב'מעלות התורה' מתגייסת (חרדים, מעניין)
סגן שר הבריאות יעקב ליצמן ונכדיוצפו: צמרת המדינה משחקת בשלגישי כהן10
הירושלמים יצאו בהמוניהם לחגוג וליהנות עם השלג הרב שכיסה את הבירה, אליהם הצטרפו ראש הממשלה נתניהו ומשפחתו, נשיא המדינה פרס ואף שר החוץ לשעבר. תמונות (ברנז'ה)
שלג בירושלים: התמונות שלכםשלג בירושלים: התמונות שלכםכיכר השבת1
תושבי ירושלים התעוררו לבוקר לבן. השלג שממשיך להיערם ברחובות הבירה. גולשי 'כיכר השבת' מממשיכים לתעד. צילמתם גם אתם? שלחו את התמונות למייל האדום (כיכר היום)
צפו: 'בית ישראל' מושלגתצפו: 'בית ישראל' מושלגתצילום: ישי דריסק5
השלג ממשיך לרדת בירושלים לפרקים, שכונת 'בית ישראל' כוסתה בשעות הערב בפתיתי שלג לבנבנים. לפי הערכת החזאים - בלילה יתכן גל נוסף של שלג בבירה • תיעוד (כיכר היום)
ליברמן בהדלקת הנרותליברמן עם כיפה, ולא בקמפיין ש"סכיכר השבת3
עמך בית ישראל הדליקו אמש את נר רביעי של חנוכה, ואליהם הצטרפו גם בכירי המדינה. צפו בבכירי המדינה מדליקים נרות וגם באביגדור ליברמן מדליק בכיפה שחורה. תמונות (חנוכה)
חנוכה בפתח: הסופגניות כבר מוכנותחנוכה בפתח: הסופגניות כבר מוכנותכיכר השבת2
חודש כסלו כבר כאן, וחג החנוכה כבר נמצא ממש בפתח, זה בדיוק הזמן לסופגניה טובה. צלמי 'פלאש 90' תיעדו את תהליך אפיית הסופגניות, מהלישה - ועד למכירה בשוק • צפו
עייפים ולא מחוייכים • השלישייהעייפים ולא מחוייכים • השלישייהכיכר השבת7
נתניהו, ברק וליברמן, כינסו מסיבת עיתונאים בה הצהירו על הצלחת מבצע 'עמוד ענן' והגעה להסכם הפסקת אש. כך הם נראו - עייפים ולא מחויכים ואולי אף קצת מודאגים. תמונות (בארץ)
הרב מצגר והפטריאךצפו: הרב מצגר והפטריארך נפגשוצילום: פלאש 9074
קיריל הראשון של מוסקבה, הפטריארך של מוסקבה ורוסיה כולה, נפגש היום (ראשון) עם הרב הראשי לישראל, הרב יונה מצגר, בלשכתו במשרדי הרבנות הראשית לישראל (כיכר היום)
נפתלי בנט חוגג ניצחון, אמשצפו: 'הבית היהודי' חגגו את המהפךכיכר השבת5
נפתלי בנט, איש עסקים, קצין בסיירט מטכ"ל ומפקד פלוגה במגלן, לשעבר מנכ"ל מועצת יש"ע וראש מטה נתניהו, הביס את זבולון אורלב בקרב על ראשות הבית היהודי. תיעוד (פוליטי)
רבי ניסים קרליץ בביתו, השבועתיעוד: רבי ניסים הוגה בתורהכיכר השבת2
גאב"ד בני ברק, הגאון רבי ניסים קרליץ, פרש מראשות בית הדין. "כיכר השבת" מגיש תיעוד מיוחד מתוך הבית פנימה, עת יושב הגר"נ קרליץ בביתו ושוקד על התורה (כיכר היום)

עוד כתבות

כיכר היום

הסיפור המעניין של היום בתמונות כל יום בכיכר השבת. חדשות, חרדים כנסים, אירועי תרבות, אירועי בידור ועוד.

כיכר facebook