הצמד שכובש את כולם // ביקורת סינגליםהצמד שכובש את כולם // ביקורת סינגליםנתנאל לייפר8
אלו שלושת השירים המבוקשים ביותר השבוע וכיצד כולם קשורים באופן מפתיע או שלא. מבקר המוזיקה של כיכר השבת, נתנאל לייפר על החדש של יוני גנוט ועל דואט מפתיע (מגזין)
כוכב הגיטרה האקוסטית הצעיר מפתיע שובכוכב הגיטרה האקוסטית הצעיר מפתיע שובנתנאל לייפר49
נער הפלא בן ה-16, ארי אטינגר, נכדו של המעבד האגדי ישראל לאם, בשלושה קטעי גיטרה חדשים מפתיעים במיוחד בסגנון הפינגר סטייל בו הוא מתמחה צפו ותופתעו (מוזיקה)
אבי ברק מלמד אתכם לנגן 'אשא עיניי'  • צפואבי ברק מלמד אתכם לנגן 'אשא עיניי' • צפוכיכר השבת3
המוזיקאי הוותיק והמנוסה, אבי ברק, בשיעור רביעי מסדרת שיעורים ללימוד גיטרה במיוחד לגולשי 'כיכר השבת'. החל מהבסיס הראשוני ועד לשירים ממש, והיום כבר קרליבך (מגזין)
בואו ללמוד לנגן את "לך אלי" בשני הלחניםבואו ללמוד לנגן את "לך אלי" בשני הלחניםאברימי גורארי1
איש התווים המוביל במוזיקה היהודית, אברימי גורארי מפנק אתכם השבוע עם התווים לשני הלחנים המוכרים של הפיוט "לך אלי" בביצועם של ישי ריבו וחיים ישראל (מגזין מוזיקה)
לא חייבים לשיר בעברית // ביקורת סינגליםלא חייבים לשיר בעברית // ביקורת סינגליםנתנאל לייפר17
מבקר המוזיקה של כיכר השבת, נתנאל לייפר, מתייחס בטור הביקורת השבועי לשירים ב"עברית" שכותבים אמריקאים, ולאלה המבינים את ההבדל... • וגם: החדש של עדי רן (מגזין)
אבי ברק מלמד אתכם לנגן "קלי אתה" • צפואבי ברק מלמד אתכם לנגן "קלי אתה" • צפוכיכר השבת4
המוזיקאי הוותיק והמנוסה, אבי ברק, בשיעור שלישי מסדרת שיעורים ללימוד גיטרה במיוחד לגולשי 'כיכר השבת'. החל מהבסיס הראשוני ועד לשירים ממש, והיום 'קלי אתה' (מוזיקה)
ישי ריבו עושה את זה שוב? / ביקורת מוזיקהישי ריבו עושה את זה שוב? / ביקורת מוזיקהנתנאל לייפר54
מבקר המוזיקה של 'כיכר השבת', נתנאל לייפר, בטור הביקורת השבועית, מספר מה הוא חושב על הלהיט החדש של ישי ריבו, ומיהו הזמר החסידי שכדאי לכם להעריך יותר (מגזין מוזיקה)
אבי ברק מלמד אתכם גיטרה עם שיר לפוריםאבי ברק מלמד אתכם גיטרה עם שיר לפוריםכיכר השבת4
המוזיקאי הוותיק והמנוסה, אבי ברק, בשיעור שני מסדרת שיעורים ללימוד גיטרה במיוחד לגולשי 'כיכר השבת'. החל מהבסיס הראשוני ועד לשירים ממש, והיום שיר פורים (מוזיקה)
מזל טוב: יום הולדת שמח לזמר אברהם פרידמזל טוב: יום הולדת שמח לזמר אברהם פרידנתנאל לייפר19
היום יב' אדר יום הולדתו ה-62 של גדול הזמר החסידי אברהם פריד, האיש שמביא שמחה לעולם היהודי כבר במשך יותר מ-40 שנה. 'המבקר' בסקירת מחווה לאלבומו הראשון (מגזין)
חסות או פרסומת מגעילה? / ביקורת סינגליםחסות או פרסומת מגעילה? / ביקורת סינגליםנתנאל לייפר27
מבקר המוזיקה של 'כיכר השבת', נתנאל לייפר, בטורו השבועי והפעם הוא יוצא ל"מלחמה" בתופעת החסויות המוגזמות בקליפי המוזיקה וגם הקאמבק של היוצר הוותיק (מגזין מוזיקה)
עילוי הגיטרה "מכה שנית" בקטע מרהיבעילוי הגיטרה "מכה שנית" בקטע מרהיבנתנאל לייפר23
נגן הגיטרה בן ה-16, שכבש את הרשת בנגינתו המופלאה והמפתיעה, ארי אטינגר, נכדו של המעבד של ישראל לאם, בביצוע נוסף בו הוא מפליא לנגן על הגיטרה האקוסטית (מגזין)
אבי ברק מלמד אתכם לנגן בגיטרה • צפואבי ברק מלמד אתכם לנגן בגיטרה • צפוכיכר השבת13
המוזיקאי הוותיק והמנוסה, אבי ברק, בסדרת שיעורים ללימוד גיטרה במיוחד לגולשי 'כיכר השבת'. החל מהבסיס הראשוני כך שבמהירות, אם תתאמנו כמובן, תוכלו לנגן שירים (מגזין מוזיקה)
ל'שבת זכור': בואו ללמוד לנגן את "תמחה"ל'שבת זכור': בואו ללמוד לנגן את "תמחה"אברימי גורארי1
איש התווים המוביל במוזיקה היהודית, אברימי גורארי הכין לכם את התווים ללהיט הענק של מרדכי בן דוד - "תמחה" כולל הפתיח המופלא והמורכב של מונה רוזנבלום (מגזין מוזיקה)
מפלצת להיטים...?מספיק עם הסופרלטיבים! // ביקורת סינגליםנתנאל לייפר16
מבקר המוזיקה של 'כיכר השבת' בטור מעורר הסערות השבועי שלו והפעם על הגזמות של יח"צנים ועל שירי פורים בסגנון שאנו פחות מכירים אך כדאי לנו לאמץ וגם פינה חדשה (מגזין)
לכבוד ר"ח אדר: למדו לנגן "משנכנס" 2Xלכבוד ר"ח אדר: למדו לנגן "משנכנס" 2Xאברימי גורארי5
איש התווים המוביל במוזיקה היהודית, אברימי גורארי הכין לכם את התווים לשני הלחנים המוכרים של שיר הפורים האהוב "משנכס אדר", כדי שתתחילו כבר להתכונן לחג הפורים (מגזין)
כשהטקסט פשוט מביך // ביקורת סינגליםכשהטקסט פשוט מביך // ביקורת סינגליםנתנאל לייפר76
מבקר המוזיקה של 'כיכר השבת', נתנאל לייפר, כותב מה הוא חושב על "הידד לשוטר" של פרחי ירושלים, על נער פלא מבטיח ועל ר' נח פלאי שיצא השבוע בסינגל שלישי (מגזין)
כוכב הזמר החסידי המצליח שנפטר לפתעכוכב הזמר החסידי המצליח שנפטר לפתענתנאל לייפר26
לייבל'ה השל, היה אחד מהזמרים המוכרים ביותר במוזיקה החסידי, שיריו היו ללהיטי ענק ביניהם "מה אשיב" שהפך לנכס צאן ברזל המושר עד היום, עד שנפטר לפתע בגיל 37 (מגזין)
הגיטריסט הצעיר שמשגע את הרשת  • צפוהגיטריסט הצעיר שמשגע את הרשת • צפונתנאל לייפר73
הוא בסך הכל בן 16, אבל נגינת ה"פינגר פיקינג" שלו כבר מעוררת השתאות. צפו בסרטונים של ארי אטינגר מפליא לנגן על הגיטרה האקוסטית וגם מה ההסבר לכישרון (מגזין מוזיקה)
האם זה אכן דואט מיותר? // ביקורת סינגליםהאם זה אכן דואט מיותר? // ביקורת סינגליםנתנאל לייפר4
למה בכלל צריך דואטים? מהו דואט מיותר? והמלחינה ש"לא עוצרת באדום" יוצאת בסינגל חדש פרי עטה. מבקר המוזיקה של 'כיכר השבת', נתנאל לייפר בטורו השבועי (מגזין מוזיקה)
למדו לנגן את ה"המבדיל" של "מלך החזנים"למדו לנגן את ה"המבדיל" של "מלך החזנים"אברימי גורארי
היצירה "המבדיל" של החזן הדגול יוסל'ה רוזנבלט, אחד מקטעי החזנות האהובים, נבחרה השבוע למענכם לפינתו של איש התווים המוביל במוזיקה היהודית אברימי גורארי (מגזין)
'אעופה אשכונה': פיוט אחד, ארבעה ביצועים'אעופה אשכונה': פיוט אחד, ארבעה ביצועיםיאיר טוקר
לכבוד יום ההילולה של רבי יצחק הגדול - האדמו"ר רבי יצחק אבוחצירא זיע"א, שחל היום - י"ד בשבט, 'כיכר השבת' מגיש ארבעה ביצועים שונים לפיוט שחיבר - "אעופה אשכונה" (TV)
למה מזלזלים במאזינים?  // ביקורת סינגליםלמה מזלזלים במאזינים? // ביקורת סינגליםנתנאל לייפר8
אם במצרים היו סינגלים, סביר להניח שמכת הקאברים הייתה אחת מעשרת המכות. מבקר המוזיקה של 'כיכר השבת', נתנאל לייפר, מסביר בטורו השבועי אלו שירים אל תוציאו בכלל (מגזין)
גורארי: זה השיר האחרון ששמעתי עם בתיגורארי: זה השיר האחרון ששמעתי עם בתינתנאל לייפר4
לאחר חודש של ההיעדרות בשל פטירת בתו בטרם עת, איש התווים המוביל במוזיקה היהודית, אברימי גורארי, חוזר עם פינתו עם תווים ל"קטונתי" השיר האחרון ששמעו יחד (מגזין)
מה צריך להיות בקליפ טוב / ביקורת סינגליםמה צריך להיות בקליפ טוב / ביקורת סינגליםנתנאל לייפר10
האם כל קליפ חייב להיות יקר כדי ליצור אווירה נכונה? האם חייבים תמיד 25 מצלמות באיכות סופר דופר HD? מבקר המוזיקה של כיכר השבת, נתנאל לייפר בטורו השבועי (מגזין)
היוצר שמרגש רבים גם עשור לאחר פטירתוהיוצר שמרגש רבים גם עשור לאחר פטירתונתנאל לייפר3
היום חל יום השנה העשירי לפטירתו של הזמר והיוצר משה יס ז"ל, האיש שיצר את הלהיט הגדול "זיידי" שמספר בצלילים את סיפורה העצוב והמורכב של יהדות ארה"ב (מגזין מוזיקה)
קליפ או סרט קולנועי? // ביקורת סינגליםקליפ או סרט קולנועי? // ביקורת סינגליםנתנאל לייפר13
מבקר המוזיקה של 'כיכר השבת', נתנאל לייפר, מתייחס בטור ביקורת המוזיקה השבועי שלו, לקליפ-סרט החדש של מענדל ראטה 'כלו עיני' - ולחדשים של משה קליין ואיציק דדיה (מגזין)

מגזין

כתבות עומק מרתקות ולא שגרתיות על מוזיקה חסידית, מוזיקה מזרחית והכי חשוב מוזיקה יהודית מקורית. חשיפות, קטעי מוזיקה נדירים, וראיונות עם זמרים חסידיים.

כיכר facebook