שקד ועבאסרע"מ נגד שקד: "תוקעת מקלות בגלגלים"
י' בחשוון תשפב | 16.10.21
ח"כים ממפלגת רע"מ טוענים כי השרה שקד תוקעת מקלות בגלגלים ל"תוכנית הכלכלית למגזר הערבי" וקראו גם להסדר ארוך טווח מול עזה, והסדרת הסטטוס קוו בהר הבית (פוליטי)
איימסחבר פרלמנט שלחם באנטישמיות נרצחציקי ברנדוין
בסמוך לכניסת השבת נרצח באירוע טרור דיוויד איימס, חבר מפלגתו של ראש הממשלה הבריטי בוריס ג'ונסון. איימס לחם רבות כנגד האנטישמיות. ג'ונסון: "אנחנו בהלם" (בעולם)
אילוסטרציהישראל חיסלה אסיר סורי שהיה אחראי לפעולות נגד ישראלציקי ברנדוין
על פי דיווח בערוץ אל-מיאדין הלבנוני, ישראל חיסלה סורי שהיה במאסר בישראל במשך יותר מעשור ואחרי שחרורו לפני יותר מ-20 שנים היה אחראי על נושא רמת הגולן בממשלת סוריה (העולם הערבי)
ימין, שמאל וחרדים; השרה זנדברג באולפןימין, שמאל וחרדים; השרה זנדברג באולפןישי כהן
ההחלטה שלא לעסוק בנושא המדיני; תחושת הנרדפות של החרדים; גזירות הממשלה; המס על חד פעמי ומדוע אינה מסכימה להפרדה באקדמיה? השרה תמר זנדברג בריאיון (ארץ)
ביל קלינטון מאושפז במחלקה לטיפול נמרץביל קלינטון מאושפז במחלקה לטיפול נמרץכיכר השבת1
נשיא ארה"ב לשעבר, ביל קלינטון בן ה-75 מאושפז כבר יומיים במחלקה לטיפול נמרץ בשל זיהום שהתפתח בדמו. בבית החולים הבהירו כי אין קשר לנגיף הקורונה (חדשות בעולם)
יו"ר ש"ס, אריה דרעי - מחזרתו ב-2012 ועד שנת 2021 באופוזיציה
"דירת ארעי" • פרויקט מיוחדמהשפעה למלחמה בבנט; השינוי של ש"סרפאל כהן22

המפלגה הספרדית יצאה למדבר האופוזיציה, אחרי שב-13 מ-15 השנים שחלפו הייתה בקואליציה • מה עושה השלישייה הראשית שעזבה, ואיזה תפקיד קיבל יוסי טייב? (סיקור מיוחד)

משחקי כסאות, סיכום שנת התשפ"א
משחקי כסאות, סיכום שנהרפאל כהן מגיש: זו היתה תשפ"א בפוליטיקהרפאל כהן5

השנה התחילה עם ממשלה לא מתפקדת ומסתיימת עם ממשלה (כמעט) לא מתפקדת - אבל זו הייתה שנה פוליטית דרמטית, עם מערכת בחירות יצרית ומנצח מפתיע (התשפ"א)

אלו זמני כניסת ויציאת השבת פרשת 'לך לך'
"זכור ושמור"אלו זמני כניסת ויציאת השבת פרשת 'לך לך'כיכר השבת1

שבת פרשת לך לך בפתח: להלן זמני הדלקת נרות ויציאת השבת, בערים שונות בארץ ובעולם. מערכת "כיכר השבת", מברכת את קהל הגולשים בברכת - שבת שלום ומבורך (בארץ)

בת עין
מזג האווירהתחזית: עלייה בטמפרטורות, חם מהרגילכיכר השבת

היום יהיה מעונן חלקית עד בהיר. תחול עלייה קלה בטמפרטורות והן יהיו גבוהות מהרגיל לעונה. משעות הצהריים ייתכן טפטוף עד גשם מקומי קל. בשבת מעט התקררות (בארץ)

יברקן במליאת הכנסת, אתמול
בעקבות לחץ ציבוריאחרי שאיים שלא יתחסן: ח"כ יברקן מתנצליוני גבאי11

חבר הכנסת גדי יברקן מתנצל אחרי שאיים אתמול בכנסת כי לא יתחסן בעקבות היחס למתנגדי החיסונים ואמר "אם המצב יימשך כך, גם אני לא אלך להתחסן בחיסון שני ושלישי" (פוליטי)

ראשי המפלגות החרדיות, דרעי וגפני. ארכיון
הפסד שיהפוך לניצחון?החרדים מרוצים באופוזיציה? "לא טעינו שנשארנו בחוץ"רפאל כהן7

התקציב שלא כולל גזירות משמעותיות ומבחן הנאמנות: ש"ס ויהדות התורה כבר 120 ימים באופוזיציה, ומבחינתם כך ישאר המצב עד תום כהונת הממשלה • סיקור נרחב (מגזין, פוליטי)

ח"כ פרוש
אחרי שהותקףשני מאבטחים הוצמדו לח"כ מאיר פרושחיים גולדברג3

בהוראת קצין הכנסת, יוצמדו לח"כ מאיר פרוש מאבטחים, זאת אחרי שהבוקר פורסם לראשונה ב'כיכר' כי חבר הכנסת מאיר פרוש הותקף בידי שני אלמונים שניסו לגזוז את זקנו (כנסת)

נתניהו נאום מיציע המבודדים
"התקשורת מועלת בתפקידה"נתניהו: "הזנב, עם 6 מנדטים - הפך לראש"שלומי מלוביצקי57

אחרי העברת התקציב במליאה בקריאה ראשונה, יו"ר האופוזיציה בנימין נתניהו תקף ומנה את מה שלטענתו מהווה "שלושת מחדלי הענק" של הממשלה החדשה. צפו (חדשות)

אחרי שטבח עם חיצים: זה הרוצח מנורבגיה
דני שהתאסלםאחרי שטבח עם חיצים: זה הרוצח מנורבגיהציקי ברנדוין2

אחרי מסע ההרג אתמול בעיר קונגסברג שבנורבגיה, בה טבח אדם בעוברי אורח באמצעות חיצים וקשת, התקשורת המקומית בנורבגיה מפרסמת את זהותו של הרוצח (בעולם)

תיעוד מהשריפה בטייוואן שגבתה חיים של לפחות 46 בני אדם
עשרות פצועיםקרוב ל-50 הרוגים בשריפה בבניין בטייוואןציקי ברנדוין2

בעיר קאוהסיונג שבטייוואן נהרגו קרוב ל-50 בני אדם בשריפה שפרצה במבנה בן 13 קומות ועוד עשרות בני אדם נפצעו ברמות פציעה שונות. נבדקת אפשרות להצתה מכוונת (עולם)

ביירות לבנון, היום בצהריים
ירי וטנקים בלב העיראחרי הירי לאנשי חיזבאללה: בארגון מגיביםציקי ברנדוין

אנשי ארגון הטרור חיזבאללה עולים לביירות כשהם חמושים, זאת אחרי שהבוקר נורו למוות שלשה אנשי חיזבאללה שמחו נגד השופט שחוקר את הפיצוץ בבירות לפני כשנה (בעולם)

תיעוד הירי בזמן ההפגנה
בהפגנה נגד חקירת הפיצוץלבנון: לפחות שלשה אנשי חיזבאללה נהרגוציקי ברנדוין1

שלשה נהרגו ולפחות תשעה נםצעו במחאה כנגד השופט האחראי לחקור את אסון הפיצוץ הנמל בירות בשנה שעברה. המוחים הם אנשי חיזבאללה הטוענים כי השופט מוטה (עולם)

התפתחות משמעותית בפרשת רצח ישנה?
אוספים ראיותהתפתחות משמעותית בפרשת רצח ישנה?חיים גולדברג3

ממידע פנימי שהגיע ל'כיכר השבת' עולה, כי חוקרי משטרה בלבוש אזרחי וחוקרי זיהוי פלילי נצפו לאחרונה באתרים שונים בירושלים וסביבתה, כשהם אוספים ראיות (חדשות משטרה)

אחד האחים שהוכה
התנהלות מרגיזהאחים חרדים הותקפו בידי ערבים, אך נחקרוחיים גולדברג10

שני אחים חרדים הותקפו ע"י בני מיעוטים בירושלים ונדהמו כאשר המשטרה בחרה לחקור אותם באזהרה. אחד האחים אף נאלץ לחתום על ערבות בכדי להשתחרר מהמעצר (משטרה)

מחבל יידה בקבוק תבערה ונורה למוות מיד
בכביש המנהרותמחבל יידה בקבוק תבערה ונורה למוות מידכיכר השבת1

שני מחבלים השליכו אמש בקבוק תבערה לעבר כביש המנהרות, בסמוך לבית ג׳אלא. כוח צה"ל שהיה במקום במארב, ירה לעברם אחד המחבלים נפגע ומת במקום (ביטחון)

תיעוד הירי שהופץ ברשתות החברתיות
חודש וחצי אחרי התקריתהמחבל שהרג את לוחם מג"ב שוחרר בעזהב. ניסני3

איש הג'יהאד שירה מטווח אפס בבראל חדריה שמואלי שוחרר ממעצר חמאס, אך שומר על פרופיל נמוך מחשש שיחוסל • הערכה בחמאס: "נכנס לרשימה השחורה של צה"ל" (ביטחוני)

מאיים עם סכין
ויכוח על תשלוםאישום: איים על המתדלק עם סכין קומנדו • צפוקובי רוזן2

כתב אישום הוגש נגד תושב נתניה, לאחר שאיים על מתדלק בתחנת עם סכין קומנדו, כי המתדלק דרש מממנו שישלם עבור תדלוק קודם שביצע את התדלוק • צפו בתיעוד מהתחנה (TVׂ)

ארכיון. חנות סלולר בירושלים
סערת חנויות הסלולרסירב לקנות 'כשרות'; ביה"מ הוציא הרחקהחיים גולדברג9

בית משפט קיבל את טענת בעל חנות סלולר, שסיפר במפורט איך שלושה חרדים הטרידו את חייו - רק כי לא הסכים לקנות "תעודת כשרות" לחנותו: "קשה לי למכור; אני מפחד" (משפט)

חדשות

אתר החדשות החרדי הגדול בעולם והמרכזי בישראל. עדכוני חדשות ומבזקים 24 שעות ביממה. עדכונים ישירים בווידאו ובטקסט מכל האירועים בארץ ובעולם החרדי.

כיכר facebook
מה זה העסק שלי? // הרב בן ציון נורדמן
הרב בן ציון נורדמן
מה זה העסק שלי? // הרב בן ציון נורדמן
ח' בחשוון תשפב3
סער ונתניהו. ארכיון
ציקי ברנדוין
השנאה של סער לביבי תעלה לנו ביוקר / טור
ל' בתשרי תשפב47