אילוסטרציה, למצולמים אין קשר לנאמרעובדים בחופש? זה מה שתעשו עם הילדים
א' בסיון תשפב | 31.05.22
אתם עובדים במשרה מלאה והילדים יוצאים לחופש. האם יש דרך לשמור על הבית מאוזן, או שהתסכול והעצבים ילוו אתכם לכל החופש? חמש העצות הבסיסיות שיצילו אתכם (חופש)
המכתב הכואב והמטלטל של בן ה-10 להוריוהמכתב הכואב והמטלטל של בן ה-10 להוריוישראל גינצבורג18
הוא רק בן עשר - אך המכתב שהוא כתב להוריו כואב במיוחד. אם אתם הורים לילדים, ואתם מכירים גם את הצדדים הפחות מחייכים של חווית הילדות - המכתב הזה יטלטל אתכם (הורים)
חרדי ביום העצמאות. אילוסטרציהכך 'מרפי' מתכוון להציק לכם ביום העצמאותישראל גינצבורג2
ימי חופשה כמו יום העצמאות, הם זמן המועד לפורענות. אם לא תתכוננו נכון ליום הזה, כנראה שתשלמו על כך ביוקר. 'כיכר השבת' מציע - כך תנצחו את 'מרפי' ביום העצמאות (משפחה)
"לילד מתמודד צריך לתת - אהבה"; מסע אל החזרה הביתה"לילד מתמודד צריך לתת - אהבה"; מסע אל החזרה הביתהכיכר השבת17
הרב ישי וליס בתוכנית מרתקת על הורים ומערכת היחסים עם ילדיהם • הרב טוביה רוטנברג ובנו יוני על ההתמודדות עם הבן שבחר בדרך אחרת • העזיבה, הסיבות, הנסיעה להודו וסגירת המעגל (TV)
זה לא מגיע ליאלו לא באמת החיים שאני הייתי אמור לקבלחנה דיין3
לא מספיק שאני מתמודד עם העבודה שאני תקוע בה כבר עשרים שנה, לא מספיק שאני צריך להתמודד עם בית ספר הגרוע של הילדים, בנוסף גם היא על הראש שלי?! (משפחה)
איך לדבר עם מתבגרים שלא רוצים לדבראיך לדבר עם מתבגרים שלא רוצים לדברתהילה אלטמן2
למרות שבן העשרה שלכם עובר הרבה שינויים בחייו, עדיין, בכל פעם שהנכם מנסים לשוחח איתו, אתם נתקלים בחומה אטומה? זה בסדר, יש לנו דרך לעקוף אותה ולהגיע ללב שלו (משפחה)
מטריד: האם לילד שלי יש מספיק חברים?מטריד: האם לילד שלי יש מספיק חברים?תהילה אלטמן
מדי פעם הוא מדבר על חלק מהילדים בכיתתו, אבל אני לא חושבת שיש לו חברים קרובים כמו שלי היו כשהייתי בגילו. האם עלי לדאוג? הנוירופסיכולוג, ד"ר סם גולדשטיין, עונה (משפחה)
"התמונה האחרונה של אמא"  • תיעוד עצוב"התמונה האחרונה של אמא" • תיעוד עצובארי טננבוים6
הצלם דוד כהן מקפיד להיכנס מדי פעם למחלקות הקורונה ולתעד עבורנו תמונות שמזכירות לנו שגם היום יש מי שנלחמים על החיים • זיכרון אחרון ממחלקת הקורונה (תמונות)
אילוסטרציהוידויה של אמא מרביצה: "לא מצליחה להתגבר"אמא13
"רק מלראות את הכותרת והתמונה נהיה לי רע. הלב שלי כואב על כל עונש פיזי שאני נותנת - אבל אני פשוט לא מצליחה להתגבר על הכעס" • אמא מרביצה במכתב תגובה זועק (חינוך ילדים)
תפסיקו כבר להגיד שהילד שלכם "ביישן"תפסיקו כבר להגיד שהילד שלכם "ביישן"תהילה אלטמן1
אתם נמצאים בגינה וילדכם לא מתחבר לקבוצת הילדים שנמצאת שם באופן מיידי, או לא עונה כשפונים אליו. שימו לב: להגיד, 'אוי, הוא ביישן', כדי לעזור לו, יכול רק להרוס (משפחה)
משוכנעים שסטירה לילד תעזור? בואו נדבר על זהמשוכנעים שסטירה לילד תעזור? בואו נדבר על זהישראל גינצבורג3
האם הכאת ילדים מחנכת אותם או שצריך לפנק בממתקים? למה הילד שומע בקול אחד מההורים ו'מצפצף' על ההורה השני? ומה כוחה של הדוגמה האישית? • נקודת מבט פסיכולוגית (משפחה)
האם אנחנו מקשיבים לילדים שלנו?! • צפוהאם אנחנו מקשיבים לילדים שלנו?! • צפוכיכר השבת3
הרב מוטי זולברג בפינה עם כל העצות והכלים עבורכם ההורים - כדי שתוכלו לתת מקסימם 'מוגנות' לילדכם • בפרק השלישי: האם אנחנו מקשיבים לילדים שלנו?! • צפו (חרדים, מוגנים)
כך תעשו לילדיכם סדר בראש לגבי הקורונהכך תעשו לילדיכם סדר בראש לגבי הקורונהתהילה אלטמן
האומיקרון מטריד אפילו יותר מהווריאנטים הקודמים והוא יצר רכבת הרים של שינויים שגרתיים שקשה שלא לשים לב אליהם ואם לנו קשה, אז לילדים שלנו לא פחות. כך כדאי לדבר איתם (משפחה)
למה ילדים שנפגעו לא מספרים לנו על כך? • צפולמה ילדים שנפגעו לא מספרים לנו על כך? • צפוכיכר השבת7
הרב מוטי זולברג בפינה עם כל העצות והכלים עבורכם ההורים - כדי שתוכלו לתת מקסימם 'מוגנות' לילדכם • בפרק השלישי: למה הילדים שנפגעו - לא מספרים לנו? • צפו (חרדים, מוגנים)
ה"שפה המשפחתית", התקשורת והאווירה הביתית, מתחילה מגיל אפסהיחסים במשפחה כמקור להתמודדות חינוכיתכיכר בשיתוף מטיבת"א
מנחת הורים במרכז מטיבת"א להנחיית הורים וטיפול בילדים ונוער משתפת אותנו בשאלת המסכים המטרידה בזמננו לא מעט משפחות (ייעוץ)
בפרויקטים אלו אנו מנסים ליצור מצב מניעתי. מצב בו מטפלים בשורשי הבעיות, כדי למנוע את היווצרותןמוקד מטיבת"א מסכם פעילות וקוצר הצלחותכיכר בשיתוף מטיבת"א
שיחות רבות ומגוונות מתנקזות אל המוקד הטלפוני במוקד מטיבת"א, אלו פניות מאנשים וממשפחות רבות המתמודדים עם מגוון בעיות - ליקטנו כמה דוגמאות ושובר מתנה (ייעוץ)
בין עבודה למשפחהבין לידה לעבודה: האתגר של האישה בעבודהכיכר השבת בשיתוף מכון פועה1
בראיון לקראת הוועידה של 'כיכר' לקידום נשים חרדיות בשוק התעסוקה סיפרה רותי רביץ ממכון פוע"ה איך ארגון פועה נותן תמיכה ומענה רגשי בשלל סוגיות (משפחה)
איך לגרום לילדים נודניקים להיות פחות כאלואיך לגרום לילדים נודניקים להיות פחות כאלותהילה אלטמן
"אני יכול להתמודד עם הכל, כל עוד את לא מייללת", כך אבא היה אומר לי. והיום, כאמא לפעוט, כמה שאני מבינה אותו. אז מהי הדרך לגרום לצאצאים שלנו להפסיק להתבכיין ו'לנג'ס'? (משפחה)
מי נפגע יותר? על 'מוגנות' ומיתוסים • פרק 2מי נפגע יותר? על 'מוגנות' ומיתוסים • פרק 2כיכר השבת15
הרב מוטי זולברג, יועץ חינוכי .m.a. שמעביר קורסים מעשיים במוגנות, בפינת "מוגנים" ב'כיכר השבת'; ובפרק השני: מי נפגע יותר - בנים או בנות? וכל המיתוסים על 'מוגנות' (מוגנים)
מיוחד להורים: ה'מוגנות' על הילדים • פרק 1מיוחד להורים: ה'מוגנות' על הילדים • פרק 1כיכר השבת29
הרב מוטי זולברג, יועץ חינוכי .m.a. אשר מעביר קורסים מעשיים במוגנות, בפינה חדשה ב'כיכר השבת' - "מוגנים"; ובפרק הראשון: האם היום ישנם יותר פגיעות מבעבר? (מוגנים)
"הדבר הקשה ביותר עבור מרים היה נושא ההזנה של התינוק"ייחודי: הפרויקט ששם סוף לתינוקות רעביםכיכר בשיתוף יד אליעזר
לאחר שסייעה לאלפי תינוקות עד גיל שנה ממשפחות נזקקות לקבל הספקת מטרנה קבועה, בעמותת יד אליעזר ממשיכים וכעת אוספים תרומות עבור מטרנה עד גיל שנתיים (משפחה)
הפסיקו להגיד לילדים שלכם לחבק אנשיםהפסיקו להגיד לילדים שלכם לחבק אנשיםתהילה אלטמן6
החותנים שלכם מגיעים להתארח אצלכם בשבת ואז, כמובן, כשהם נכנסים בדלת, אתם קוראים לצאצאים לבוא לחבק אותם. למרות שאקט זה אינו מצטייר כמזיק, הוא בעצם מאד בעייתי וזו הסיבה (ילדים)
הרב יונתן שוורץהמשפיע: "עליי אמרו, כי לא יצא ממני כלום"שימי שפר84
המשפיע הידוע מארה"ב, פורש במונולוג מצמרר את מסכת חייו; מהילדות הקשה שעבר, ועד המשבר בישיבה, המכות שחטף, ההשפלות והנישואין שהסתיימו. ויש מסר עוצמתי (TV)
בדרך כלל ישנה נפיחות קטנה סביב האזור של השן הבוקעת ובליטה לבנהלתינוק יוצאות שיניים? כך תטפלו בצורה נכונהארי טננבוים1
לגדול זה כואב, ועם שיניים שבוקעות לראשונה זה כואב יותר • כך נזהה שלתינוק יוצאות שיניים ונטפל בו בצורה הטובה ביותר • 7 טיפים שייקלו עליכם ועל התינוק לאורך התקופה (בריאות)
אל תוסיפו ייסורי מצפון לאמהות חדשותאל תוסיפו ייסורי מצפון לאמהות חדשותתהילה אלטמן5
"תהני מכל רגע", הן לא מפסיקות להגיד לך (אחרי "תישני כשהוא ישן") ובכנות, הביטוי הזה משאיר אותנו תמיד עם נקיפות מצפון. אז מה כדאי להגיד במקום? (הריון ולידה)
"הלחיצה": השיטה שתעשה את ילדכם סבלן"הלחיצה": השיטה שתעשה את ילדכם סבלןתהילה אלטמן1
אספתם אותו מתלמוד התורה והתחלתם לשוחח עם הגננת שלו על התקדמותו בלימוד האותיות, אך אינכם יכולים לשמוע את דבריה, כי הוא לא חדל מלהפריע. מה עושים במקרה כזה? (משפחה)

עוד כתבות

הורים

הנחיית הורים באתר כיכר השבת - ערוץ הורים מביא לכם את כל מה שמעניין וחשוב לדעת בכל תחום בחיי ההורות במשפחה היהודית או החרדית. ידיעות ומחקרים הנחיות והדרכות הורים שיקלו עליכם בחינוך ובזוגיות

כיכר facebook