ראש ישיבת חברון, בשבוע שעבר בכינוס של ליקוודראש ישיבת חברון הגאון רבי דוד כהן, חש בליבו ופונה לבית החולים
כ' בסיון תשפב | 19.06.22
ראש ישיבת חברון, הגאון רבי דוד כהן, חזר בשבוע שעבר מהמעמד ההיסטורי של ישיבת ליקווד בארה"ב, ובערב שבת חש בליבו ופונה ל'שערי צדק' • הרבו בתפילות להחלמתו (עולם הישיבות)
צפרדע במדבר | תמונת ארכיוןהבעש"ט שאל: מדוע ת"ח התגלגל בצפרדעהרב אהרון ראובן7
הבעל שם טוב טעה בדרכו והגיע למדבר שומם, לפתע הגיע לפניו צפרדע מאוד גדולה, עד שהבעש"ט לא הכיר באיזו בריה מדובר, והוא שאל אותו - מי אתה? // סיפור למוצ"ש (חסידים)
הרבנים הראשיים לישראל, הבוקרמחלת רעייתו: הראש"ל הפתיע את הרב לאוישי כהן28
הראשון לציון הגאון רבי יצחק יוסף הפתיע הבוקר (שלישי) את עמיתו הרב הראשי הגאון רבי דוד לאו כדי לשאול בשלומה של רעייתו הרבנית ציפורה פייגא • צפו בתיעוד (חדשות, חרדים)
הרבי מתולדות אברהם יצחקדאגה בחסידות: אין הטבה במצב האדמו"רשימי שפר4
הרבי מתולדות אברהם יצחק, הסובל מקשיי נשימה וחולשה מתמשכת, אושפז שוב בבית החולים, ובחסידות יתכנסו היום לעצרת תפילה בה יקראו את כל התהילים • התפללו (חסידים)
כוחות הביטחון באלעד, אחרי הפיגועבבתי הכנסת, בשבת: עשרות נושאי נשקחיים גולדברג1
בעשרות בתי כנסת, בערים החרדיות, מתפללים נשאו נשק במהלך תפילות השבת בעקבות החשש מפיגועים נוספים; "בתי הכנסת זו מטרה ובגלל זה התפללתי עם הנשק" (חרדים)
חבר הכנסת עופר כסיף"הכותל? שטח כבוש, לא נכון להתפלל שם"קובי אטינגר39
עוד אמירה מקוממת נוספת לארסנל ההתבטאויות הנוראיות של חבר כנסת עופר כסיף מהרשימה המשותפת, לדבריו, הכותל הוא שטח כבוש ולא לגיטימי להתפלל שם נקודה (ארץ)
הגרב"ש דויטש בביתו, לפני מספר חודשים - מונשםהיה תלוי בין שמיים לארץ: שיפור במצב רה"יחנני ברייטקופף14
בשורה משמחת מבית החולים: ראש הישיבה הגרב"ש דויטש, שהתאשפז כשהוא במצב קריטי, ב"ה עם כניסת החג המדדים החלו להראות סימנים חיוביים וניכר שיפור במצבו (ישיבות)
הגרב"ש דויטשהדרדרות במצבו של רה"י הגרב"ש דויטשחנני ברייטקופף71
ראש הישיבה הגאון רבי ברוך שמואל דויטש, שבחצי השנה האחרונה מצבו קשה מאוד, פונה הערב בניידת טיפול נמרץ לבית החולים הדסה בירושלים במצב קשה • התפללו (חרדים)
טיפול נמרץ. אילוסטרציהנפלה בבית: בת הבבא סאלי נלחמת על חייהאיציק אוחנה10
הרבנית עליזה הראל, בתו של הבבא סאלי, זקוקה לתפילות ולרחמי שמים לאחר שמעדה בביתה בשבת האחרונה והרופאים נלחמים על חייה • בפנים: שמה לתפילה (אקטואלי)
הרב יהודה אריה דינרהפוסק הבני ברקי: כך נתחזק למען היהודיםחנני ברייטקופף
בשיחתו היומית לאלפי מאזינים, סיפר הפוסק, על המצב של היהודים באוקראינה, וציטט: "אין פורענות באה לאומות העולם אלא בשביל ישראל" • ובמה צריך להתחזק? • האזינו (חרדים)
האדמו"ר מתולדות אהרןהתדרדרות מדאיגה במצבה של אשת הרבישימי שפר1
מצבה של רעיית האדמו"ר מתולדות אהרון - ממשיך להחמיר, ובשעות האחרונות חלה התדרדרות נוספת במצבה, ובעלה האדמו"ר הוזעק לחדרה בבית החולים • הרבו בתפילה (חסידי)
תפילות על ציונו של רבי אלימלך זי"עסגולה לפרנסה בשפע; סיפורים מר"א מליז'ענסקרויטל ישראל
ישנם שלושה סיפורים בשם הרבי מקוזניץ זיע"א, שסיפר בשם רבי אלימלך מליז'ענסק, והמליץ לספר אותם ביום היארצייט של רבי אלימלך, כי הם מסוגלים להוריד שפע פרנסה (חסידים)
אילוסטרציהילדה בת 10 במצב קשה מאוד • התפללוכיכר השבת6
ילדה כבת 10, תושבת פתח תקווה, במצב קשה מאוד. לאחר ניתוח חירום בבית החולים היא אושפזה בטיפול נמרץ כשהיא מורדמת ומונשמת; התפללו לרפואת נועה בת שרית (חרדים)
האדמו"ר מתולדות אהרןתפילות לרפואת הרבנית ואשת האדמו"רשימי שפר1
דאגה רבה בחצר חסידות תולדות אהרן בשל מצבה הרפואי של הרבנית ואשת האדמו"ר, אשר נאבקת בחודשים האחרונים במחלה הקשה רח"ל. התפללו לרפואתה (חסידים ואנ"ש)
יניב מעודד. משמאל: שני ילדיו ז"ל ורעייתו תבדל לחייםנס מהלך: "בזכותכם אני כאן, תתפללו עליה"משה מנס18
הוא איבד עם רעייתו שני ילדים ועוד אחד שהיה בדרך, מצבו הוגדר אנוש ובהלוויה לא נכח. כעת, יניב מעודד, מודה על התפילות, ובקול חלוש מעדכן ומבקש להתפלל על רעייתו (TV)
היכל ישית 'קרית מלך'הבחור שנדבק ב'ווירוס המסתורי' - מתאוששחנני ברייטקופף3
בחור ישיבה מ"קרית מלך" הסובל מבעיות רפואיות נדבק בווירוס המסתורי הפוקד את עולם הישיבות - והיה במצב קריטי. חבריו מספרים, כי בזכות התפילות מצבו השתפר (הישיבות)
יובל המבולבלעם טלית ותפילין: כוכב הילדים הגיע לאומןאיציק אוחנה10
כוכב הילדים הישראלי המפורסם, הגיע היום להתפלל בציונו של רבי נחמן מברסלב זי"ע. לאחר התפילות, התיישב הכוכב בציון עם גיטרה והחל בנגינת שירי רגש • צפו בתיעוד (ברנז'ה)
האדמו"ר רבי אברהם מסעוד יהודיוף, בחג סוכות האחרוןהאדמו"ר לא חוסן מסיבה בריאותית ונדבק בנגיף הקורונהאיציק אוחנה37
האדמו"ר רבי אברהם מסעוד יהודיוף, נכדו של הבבא סאלי, לא חוסן כלל ונדבק בנגיף הקורונה. בני משפחתו מתחננים לציבור להרבות בתפילה עבורו (חדשות חרדים)
בחג: רבבות ישראלים ב-500 מניינים פתוחיםבחג: רבבות ישראלים ב-500 מניינים פתוחיםמענדי קורטס7
בישראל הופעלו במהלך כיפור למעלה מ-500 בתי כנסת 'פתוחים' ייעודיים לקהל הרחב. התפילות נערכו בידי שלוחי חב"ד במאהלים גדולים וממוזגים, בכפוף להנחיות • צפו (ארץ)
מרגש: המונים בתל אביב בתפילת יום כיפורמרגש: המונים בתל אביב בתפילת יום כיפוראיציק אוחנה13
תיעוד משלושה מוקדים בעיר ללא הפסקה, מרגעי צאת הצום; המונים בבית הכנסת הגדול, בכיכר דיזינגוף ובצפון העיר מאזינים לתקיעת שופר ומסיימים את תפילות היום; צפו (בארץ)
מניין איילת השחר בקיבוץ גבעהקורונה וה'קירוב'; יום כיפור של המושביםמשה מנס2
אחרי שביום כיפור בשנה שעברה לא התקיימו מנייני תפילה במושבים רבים, בדקנו מה קורה השנה • הרב שלמה רענן מפתיע עם נתונים מרתקים ומסביר את הגורמים לכך (יהדות)
תפילות טישים ותשליך; ר"ה בחצרות הקודשתפילות טישים ותשליך; ר"ה בחצרות הקודששימי שפר12
התפילות הארוכות, ה'טיש' ההיסטורי בחסידות גור, ההתלהבות של האדמו"ר מתו"א, המחזה החריג בבאיאן, והשיחה של הרבי מסאדיגורה לחזנים. 'כיכר' מסכם את ר"ה בחסידויות (חסידים)
ציון רבי אלימלך מליז'ענסקליז'ענסק: מאות הגיעו לתפילות ראש השנהכיכר השבת1
מאות מתפללים, יתכנסו בליל התקדש החג, לתפילות בציונו של רבי אלימלך מליז'ענסק בפולין • צפו בתיעוד קהילת דינוב של הרב פאמפ, בשירי רגש היום - על הציון הקדוש (חסידים)
אילוסטרציה"בלי שום פשרות": ההודעה הדרמטית בגורשימי שפר44
גבאי בית המדרש הגדול של חסידות גור בירושלים שיגר הערב מסר נוקב לחסידים, רגע לפני תפילות הימים הנוראים • במשך שעות המקום יהיה סגור למי שלא קיבל אישור ייעודי (חסידים)
אנוש: החמרה במצב הלוחם בראל שמואליאנוש: החמרה במצב הלוחם בראל שמואליקובי אטינגר39
שבוע שהמונים מעתירים בתפילות לרפואתו; מעמדי 'סליחות' ותפילות התקיימו מחוץ לחדרו. מצבו של לוחם מג"ב בראל חדריה שמואלי שנפצע אנושות בגבול עזה החמיר (אקטואליה)
צפו: קבלת שבת של בנט, בביה"כ המאולתרצפו: קבלת שבת של בנט, בביה"כ המאולתראיציק אוחנה89
בית כנסת הוקם לראשונה במלון שבו מתארח ראש הממשלה. במקום התקיימה תפילת קבלת שבת, לפני השקיעה; ספרי תורה ובמה הובאו מבית חב"ד • 'כיכר' עם תיעוד מיוחד (עולם)

עוד כתבות

תפילות

תפילות ובקשות, תפילות לסגולה ועוד בערוץ תפילות של כיכר השבת. תפילות לכל עת - תפילה למציאת בת זוג, תפילה לפרנסה, להצלחה ולכל אירוע חשוב בחיים.

כיכר facebook