מחאת נהגי אוטובוס בתל אביבביום ראשון שביתת ענק בתחבורה הציבורית
כ"ג בסיון תשפב | 22.06.22
נהגי האוטובוסים המאוגדים בהסתדרות הלאומית הודיעו כי לאחר שבית המשפט ביטל את צו המניעה לשביתתם, הם ישבתו ביום ראשון בין 09:00 ל-12:00. כל הפרטים (תחבורה)
לחודשיים: מסלול הרכבת הקלה - משתנהלחודשיים: מסלול הרכבת הקלה - משתנהחזקי שטרן
החל ממחר, במסגרת מבצע עבודות חיבור התוואי האדום של הרכבת הקלה עם התוואי הירוק החדש, קו הרכבת בירושלים יופסק מהתחנה המרכזית להר הרצל, למשך חודשיים (חדשות)
מה *באמת* מצב התחבורה הציבורית? צפומה *באמת* מצב התחבורה הציבורית? צפושלומי מלוביצקי19
שלומי מלוביצקי ומשה מנס יצאו ונעזרו בעוברים והשבים על מנת לפתור את הוויכוח המתמשך: פעילות התחבורה הציבורית בישראל, טובה או גרועה? • עובר ושב - פרק מיוחד (הכלכלית)
אילוסטרציההתחבורה הציבורית שובתת בכמה מהעריםכיכר השבת
השביתות בתחבורה הציבורית ממשיכות: ארגון 'כוח לעובדים' משבית את התחבורה בשורה של ערים, בין השעות 5:00-8:30, במחאה על שכרם ותנאיהם של הנהגים (תחבורה, ארץ)
התוכנית הכלכליתהמצב בתחבורה הציבורית; ומדוע שובתים?משה מנס ורפאל כהן12
מה קרה שכולם שובתים, מנהגי אוטובוס ועד מורים, וכמה הם מרוויחים? • היכן לחסוך, בפנסיה או בביטוח מנהלים? • ג'וק בתוך קמח מנופה? • ומי ניצח בוויכוח על התחבורה? (כלכלית)
נהגי האוטובוסים בכל הארץ ישבתו שעתייםנהגי האוטובוסים בכל הארץ ישבתו שעתייםכיכר השבת1
אלפי נהגי האוטובוסים ישבתו היום, יום שישי, בין השעות 10:00- 12:00 - שעות השיא בזמן שאוספים את הילדים ממסגרות החינוך. רשימת השביתות המלאה (תחבורה ציבורית)
בשישי: נהגי האוטובוסים ישבתו בכל הארץבשישי: נהגי האוטובוסים ישבתו בכל הארץכיכר השבת6
ענף התחבורה הציבורית בכל רחבי הארץ יושבת במלואו ביום שישי - למשך שעתיים; "שרת התחבורה מטפלת בטמפרטורת המזגן ושכחה שיש נהגים שצריכים לחיות" (תחבורה ציבורית)
דרישה לביטול הרפורמה במחירי התחבורהדרישה לביטול הרפורמה במחירי התחבורהכיכר השבת5
פניה לשרי האוצר והתחבורה, מצביעה על ליקויים חמורים בהתנהלות הרפורמה המתוכננת במחירי התח"צ ודורשת להקפיא את הרפורמה לאלתר, בטרם פניה לבג"ץ (תחבורה)
אילוסטרציהמאות נהגי אוטובוסים שובתים שוב במחאהכיכר השבת2
מאות נהגים שמשתייכים ל"איגוד ועדי התחבורה בכוח לעובדים" שובתים היום בשעות הבוקר המוקדמות וגורמים לשיבושים קשים בתחבורה הציבורית ברחבי הארץ (תחבורה)
שרת התחבורה מיכאלימיכאלי דרשה: 100 מיליון לרשויות הערביותבני סולומון24
שרת התחבורה מרב מיכאלי דרשה ממשרד האוצר, להעביר כספים עצומים לראשי רשויות מהמגזר הערבי - ולא כפי הדרך המקובלת - דרך 'נתיבי ישראל' • במשרד האוצר התנגדו (ארץ)
שביתה חלקית של נהגי התחבורה הציבוריתשביתה חלקית של נהגי התחבורה הציבוריתכיכר השבת1
נוסעי התחבורה הציבורית צפויים לקשיים הבוקר בשל שביתה חלקית של מאות נהגי "איגוד ועדי התחבורה בכוח לעובדים", לאחר שבית הדין לעבודה התיר להם לשבות (תחבורה ציבורית)
רכבת קלה בירושליםשכחתם לתקף? תשלמו 20 ש"ח ולא 180רפאל כהן6
הצעת אורי מקלב, הקוראת להפחית את הקנס המוטל על בעל כרטיס 'חופשי חודשי' ששכח לתקפו, עברה בקריאה טרומית. השרה מיכאלי: "שמחה על שיתוף הפעולה" (תחבורה, בארץ)
מכשיר תיקוף באוטובוסהקנס על אי תיקוף באוטובוס יופחת דרמטיתדוד הכהן8
ועדת השרים לחקיקה אישרה הבוקר הצעת חוק המפחיתה את סכום הקנס לנסיעה באוטובוס ללא תיקוף, מקנס של מאה ושמונים שקלים לקנס של עשרים שקלים בלבד (חדשות בארץ)
גפני במליאה, היוםגפני הציג את המפה: "כולנו מיכאל ביטון!"רפאל כהן8
יו"ר יהדות התורה התייחס להחלטתו של ח"כ מיכאל ביטון מכחול לבן לא לשתף פעולה עם הקואליציה עד שתתוקן הרפורמה בתחבורה הציבורית - שעתידה לפגוע בכיס החרדי: "פוגעים בחלשים" (פוליטי)
דברי ח"כ מיכאל ביטון בוועדהח"כ מיכאל ביטון: 'לא אצביע עם הקואליציה'כיכר השבת24
משבר חדש בקואליציה עם הודעת יו"ר ועדת הכלכלה, מיכאל ביטון, כי יפסיק להצביע עם הקואליציה; "כואב לי זה על העניים", אמר בהתייחסו לרפורמה בתחבורה הציבורית (בארץ)
מליאת הכנסת. אילוסטרציהחבר הכנסת מאיים: "אעשה כרצוני במליאה"רפאל כהן6
מנצל את שבריריות הקואליציה: יו"ר ועדת הכלכלה, חבר כחול לבן, הודיע כי אם לא יקבל הסברים על רפורמת התחבורה הציבורית, יתנהל כרצונו במליאה ובוועדה שבראשותו (חדשות)
זירת התאונהאדם נכנס לשטח מסילות רכבת - נפגע ונהרגבני סולומון5
טרגדיה הבוקר בנתניה: אדם שנכנס לשטח מסילות הרכבת, נפגע מרכבת חולפת ומותו נקבע במקום • נסגר לתנועה קטע המסילה בין תחנות נתניה מצפון והרצליה מדרום (תחבורה)
מחזיק תיק התחבורה מר דוד זוהר ושמאי המקרקעים  מר שלום שטיינברג באולפןלמה חופרים את כל ירושלים בבת אחת?משה מנס18
פאנל בהשתתפות חבר העירייה ומחזיק תיק התחבורה על ההשפעות הכלכליות • האם יכלו אחרת? וגם, תכלס מה עושים? ומדוע? • השאלות שמטרידות את הירושלמים (חדשות)
צביקי טסלר175 אלף איש ייכנסו בל"ג בעומר למירוןשימי שפר11
כמה כרטיסים חולקו לקהילות? האם ניתן יהיה להיכנס ברגל וכיצד יתמודדו עם הקיצוניים? פרויקטור מירון צביקי טסלר ויועץ התחבורה שלמה רוזנשטיין עונים על כל השאלות (חדשות)
כך תעבוד התחבורה הציבורית בל"ג בעומרכך תעבוד התחבורה הציבורית בל"ג בעומרכיכר השבת7
משרד התחבורה נערך להסעת החוגגים להילולת הרשב"י במירון בל"ג בעומר • לאור מסקנות הביניים של ועדת החקירה, יושמו מספר שינויים במתווה ההילולא • כל הפרטים (חדשות)
העלייה במחירי הדלקבתחילת החודש הקרוב: הדלק שוב יתייקרבני סולומון2
כפי שהורגלנו כבר בחודשים האחרונים, בלילה שבין מוצ"ש ליום ראשון, מחיר הדלק יעלה שוב - ויחצה את רף השבעה שקלים לליטר דלק • לפני שבועיים הופחת מס הבלו (חדשות)
בשל גניבת כבלי תקשורת, הרכבת תושבתבשל גניבת כבלי תקשורת, הרכבת תושבתכיכר השבת4
מרכבת ישראל נמסר, כי בשל נזק למערכת התקשורת והאיתות הרכבתית באיזור להבים, אשר מבדיקות ראשוניות עולה כי מקורו בגניבת כבלי תקשורת, שיבושים בתנועת הרכבות (רכב)
תחבורה ציבורית. ארכיוןמחיר הנסיעות יוזל? 'אפליה, יתייקר לחרדים'חנני ברייטקופף25
מי שכיהן עד לפני מספר חודשים כסגן שר התחבורה, תוקף בחריפות את הרפורמה החדשה בתחבורה הציבורית ומסביר, איך הרפורמה תפגע במאות אחוזים בציבור החרדי (תחבורה)
בשל תקלה: עשר תחנות רכבת לא פועלותבשל תקלה: עשר תחנות רכבת לא פועלותכיכר השבת
צוותי רכבת ישראל המשיכו במהלך הלילה בעבודה המאומצת לתיקון תקלת האיתות שנגרמה אתמול בשל פגיעת טרקטור בתעלת תקשורת • הצפי לתיקון התקלה: הצהריים (תחבורה)
כך תחזרו לבתיכם בצורה בטוחה • מתעדכןכך תחזרו לבתיכם בצורה בטוחה • מתעדכןרפאל כהן1
משרד התחבורה מעדכן כי עם הגעת ארון קודשו אל בית החיים, התחבורה הציבורית, ברכבות ובאוטובוסים, תיפתח משמעותית עבור ההמונים שרוצים לשוב לביתם (בארץ)
זהר גליל באולפן 'כיכר'זה הפתרון לפקקים שלא נגמרים • ריאיוןרפאל כהן11
בבירה לוקח שעות להגיע משכונה לשכונה ובאיילון בשעות העומס עדיף ללכת • זהר גליל, מארגנת הקהילות בארגון "15 דקות", מסבירה ב'כלכלית' מה המהלך היחיד שיסייע (תחבורה)

עוד כתבות

תחבורה ציבורית

חרדים נוסעים בתחבורה ציבורית, זו עובדה קיימת. כיכר השבת מציג לראשונה מדור מיוחד שמטפל בכל בעיות התחבורה הציבורית בסיקור שוטף מזווית חדשותית.

כיכר facebook