שיעורו של הרב יעקב עדס: עצות לעלות לדרגות רוחנית גבוהותשיעורו של הרב יעקב עדס: עצות לעלות לדרגות רוחנית גבוהותכיכר השבת18
"כיכר השבת" מגיש את שיעורו השבועי של המקובל הגאון רבי יעקב עדס • השבוע בשיעור: עצות לעלות לדרגות רוחנית גבוהות • צפו בשיעור המלא (יהדות)
שיעורו של המקובל רבי יעקב עדס: עצות מהקבלהשיעורו של המקובל רבי יעקב עדס: עצות מהקבלהכיכר השבת16
"כיכר השבת" מגיש את שיעורו השבועי של המקובל הגאון רבי יעקב עדס • השבוע בשיעור: עצות מהקבלה להביא שפע לנשמה • צפו בשיעור המלא (יהדות)
שיעורו של המקובל רבי יעקב עדס: כוח האדם לעשות שינוי מעל הטבעשיעורו של המקובל רבי יעקב עדס: כוח האדם לעשות שינוי מעל הטבעכיכר השבת7
"כיכר השבת" מגיש את שיעורו השבועי של המקובל הגאון רבי יעקב עדס • השבוע בשיעור: קריעת ים סוף וכוח האדם לעשות שינוי מעל הטבע • צפו בשיעור המלא
שיעורו של המקובל רבי יעקב עדס: בגדי הכהן הגדולשיעורו של המקובל רבי יעקב עדס: בגדי הכהן הגדולכיכר השבת21
"כיכר השבת" מגיש את שיעורו השבועי של המקובל הגאון רבי יעקב עדס • השבוע בשיעור: בגדי הכהן הגדול • צפו בשיעור המלא
שיעורו של המקובל רבי יעקב עדס: התקרבות לה'שיעורו של המקובל רבי יעקב עדס: התקרבות לה'כיכר השבת38
"כיכר השבת" מגיש את שיעורו השבועי של המקובל הגאון רבי יעקב עדס • השבוע בשיעור: התקרבות לה' וחלק מהאפשריות להתקרב • צפו בשיעור המלא
המקובל מסביר: פתרון החלומות על פי התורה והקבלההמקובל מסביר: פתרון החלומות על פי התורה והקבלהכיכר השבת20
"כיכר השבת" מגיש את שיעורו השבועי של המקובל הגאון רבי יעקב עדס • השבוע בשיעור: פתרון החלומות על פי התורה והקבלה. צפו בשיעור המלא
צפו: שיעור מיוחד מהגר"י עדס: יעקב אבינו והמלאךצפו: שיעור מיוחד מהגר"י עדס: יעקב אבינו והמלאךכיכר השבת20
"כיכר השבת" מגיש את שיעורו השבועי של המקובל הגאון רבי יעקב עדס • השבוע בשיעור: יעקב אבינו והמלאך . צפו בשיעור המלא (יהדות)
צפו: שיעור מיוחד מהגר"י עדס: מתן תורה על פי הקבלהצפו: שיעור מיוחד מהגר"י עדס: מתן תורה על פי הקבלהכיכר השבת3
"כיכר השבת" מגיש את שיעורו השבועי של המקובל הגאון רבי יעקב עדס • השבוע בשיעור: מעמד מתן תורה וקבלת התורה על פי הקבלה. צפו בשיעור המלא (יהדות)
צפו: שיעור מיוחד מהגר"י עדס: הדרך לגילוי השכינהצפו: שיעור מיוחד מהגר"י עדס: הדרך לגילוי השכינהכיכר השבת3
לקראת חג השבועות, חג מתן תורה, "כיכר השבת" מעביר שיעור מיוחד של המקובל הגאון ריב יעקב עדס. נושא השיעור: מעלתו של משה רבנו ובדרך לגילוי שכינה • צפו בישעור המלא (יהדות)
אזהרות ממכשול בתספורתאזהרות ממכשול בתספורתהרב יעקב עדס40
לפני התספורות לילדי החאלקה, הגאון רבי יעקב עדס, מפרסם כמה אזהרות הלכתיות חשובות, בכדי שלא להיכשל חלילה באיסור הקפת הראש וגילוח הפיאה. כך תסתפרו לפי ההלכה (יהדות)
שיעורו של הרב עדס על דרך האמונהשיעורו של הרב עדס על דרך האמונהכיכר השבת3
שיעור שבועי: "כיכר השבת" מגיש את שיעורו השבועי של המקובל רבי יעקב עדס, שיעור העוסק בדרך האמונה בהקב"ה, צפו בשיעור המלא לפרשת נח (יהדות, הרב יעקב עדס)
שיעורו של הרב עדס על חודש אלולשיעורו של הרב עדס על חודש אלולכיכר השבת
שיעור שבועי: "כיכר השבת" מגיש את שיעורו השבוע של המקובל רבי יעקב עדס, שיעור העוסק בחודש אלול, חודש הרחמים והסליחות, צפו בשיעור המלא (יהדות, הרב יעקב עדס)
שיעורו של המקובל הרב יעקב עדסשיעורו של המקובל הרב יעקב עדסכיכר השבת7
פרשת שבוע: כמידי שבוע, "כיכר השבת" מגיש את השיעור השבועי בוידאו של המקובל הגאון רבי יעקב עדס. והשבוע: דברי חיזוק מפרשת השבוע "ואתחנן", צפו בשיעור המלא (יהדות)
צפו: שיעורו של הרב יעקב עדסצפו: שיעורו של הרב יעקב עדסכיכר השבת4
מיוחד: שיעורו השבועי של המקובל הגאון רבי יעקב עדס על פרשת השבוע מטות • "לחבר את הנשמה לה' יתברך, על ידי תפילה או לימוד תורה ואמירת תהילים" • צפו בשיעור (יהדות)
צפו: הגר"י עדס לאחר לווית הנעריםצפו: הגר"י עדס לאחר לווית הנעריםכיכר השבת4
השיעור המלא של המקובל רבי יעקב עדס שנמסר ברחבת הכותל המערבי לאחר הלווית שלושת החטופים שנרצחו - אייל יפרח, גיל-עד שאער ונפתלי פרנקל הי"ד • צפו בוידאו (יהדות)
רבי יעקב עדסהרב עדס על חוק טל: עושים מהעיקר טפלכיכר השבת7
בשיעורו השבועי התייחס הרב יעקב עדס לביטול חוק טל: "לא לזלזל בערך של השמירה הרוחנית - העיקר, היא השורש שעליו עומד כל הבניין" (יהדות, שיעורים)
רבי יעקב עדס (צילום מסך)להורדה: כל ספרי הרב עדס בלחיצת כפתורכיכר השבת12
ספריו של המקובל רבי יעקב עדס רוכזו לכדי תקליטור אחד, ובימים אלה מחולקים חינם אין כסף בכל חלקי ישראל - לזיכוי הרבים. מיוחד בכיכר: להורדה (יהדות)
רבי יעקב עדס (צילום: דובי קורן)"להרחיק בין הגברים לנשים 100 מטר"שאול כהנא82
המקובל רבי יעקב עדס: "אמרתי למישהו שצריך בכלל אוטובוס לגברים בנפרד ואוטובוס נפרד לנשים. ומרחק תחנה לתחנה - 100 מטר. החילונים מקנאים" (יהדות)
רבי יעקב עדס (צילום מסך)הרב עדס מגלה: העמוד הכי קשה בש"סכיכר השבת1
בשיעורו השבועי, מגלה המקובל רבי יעקב עדס מהו דף הגמרא שהכי קשה ללמוד אותו בעל-פה ולשנן אותו. הצטרפו לשיעור המיוחד עם הרב יעקב עדס (שיעורים)
הרב יעקב עדס (צילום דובי קורן)הרב עדס חושף את שקר הנצרות והאיסלםהרב יעקב עדס13
"מי שיודע פרטי הסיפורים של שאר הדתות יודע שההגיון הנורמלי אינו נותן בשום אופן לקבל גירסתם", כותב הרב יעקס עדס בספרו החדש. מיוחד ב'כיכר': פרקים נבחרים
הרב יעקב עדס (צילום: פלאש 90)הרב יעקב עדס מגלה: סודות תורת הקבלההרב יעקב עדס8
"כיכר השבת" מגיש פרק נוסף מספרו של המקובל רבי יעקב עדס. והפעם: על התיקונים בעולמות העליונים שנעשים על ידי לימוד התורה וקיום המצוות (ביהדות)
'קבלה מעשית' בידיו של הגר"ח קנייבסקייוסי וייס10
הגר"ח קנייבסקי, קיבל באחרונה לידיו את סדרת ספרי ה'קבלה המעשית' של הגר"י עדס. בין הסגולות בספר: איך מגלים את זהותו של הגנב שביקר בביתכם (יהדות)
הרב יעקב עדס (צילום: פלאש 90)הסוד: הדרך הבטוחה בעבודת השםהרב יעקב עדס7
"כיכר השבת" מגיש פרק נוסף מספרו של המקובל רבי יעקב עדס. והפעם: הקב"ה מהווה בכל רגע את הבריאה כולה, איך מיישמים זאת בעבודת השם? (יהדות, הדין)
הרב יעקב עדס (צילום: פלאש 90)הרב יעקב עדס מגלה: סודות הנשמההרב יעקב עדס5
"כיכר השבת" מגיש פרק נוסף מספרו של המקובל רבי יעקב עדס. והפעם: ביאור המאמר שהקב"ה והתורה ועם ישראל הם דבר אחד, ומהי מהות נשמת היהודי? (ארץ)
הרב יעקב עדס (צילום: דובי קורן)מיוחד: פרקים מספרו של הרב יעקב עדסהרב יעקב עדס5
החל מהשבוע, יפרסם "כיכר השבת" פרקים מספרו של המקובל רבי יעקב עדס, העוסק ב"התקרבות להשם". והפעם: איך מתרוממים ממצב רוחני נחות? (באיצטלה)

קבלה לשבת עם הרב יעקב עדס

שיעורי הרב יעקב עדס בכיכר השבת - מדור מיוחד המוקדש לשיעורי התורה של המקובל הרב יעקב עדס. מידי שבוע מתפרסם השיעור באמונה, הלכה ומנהג.

כיכר facebook