אהרון פרנקלהמיליארדר השלים את עסקת הענק ב'גב ים' | כל הפרטים
ז' בסיון תשפב | 06.06.22
קובי אטינגר
אהרון פרנקל, בוגר ישיבת פוניבז', השלים היום את עסקת הענק ב'גב ים'; מדובר באחת מהעסקאות הגדולות בתולדות שוק ההון הישראלי, והגדולה בהיסטוריית ענף הנדל"ן (כלכלה)
'טריא': מתחם בנאמנות הרב סילמןפרויקט פתרון לדיור בנאמנותו של הרב סילמן יוצא לדרךכיכר בשיתוף טריא
149 דירות יבנו בפרוייקט חדש בבית שמש • חברת 'טריא' הוכנסה לעובי הקורה לאחר הצלחות רבות בפרוייקטים אחרים • נציג הרוכשים מציין כי "הכל נעשה בהדרכתו ופיקוחו של הגאון הרב סילמן שהוא הנאמן של הקרקע" (נדלן)
הגוף המימוני שנבחר ללוות מבחינה פיננסית את הפרויקט הוא 'טריא'הליך הבניה בפרויקט "המשולש" באחיסמך מתקדם בקצב מהירכיכר בשיתוף טריא
לפני מס' חודשים עם כניסתה של חברת 'טריא' לליווי הפרויקט, התקדם הפרויקט בצורה משמעותית ונחתם הסכם השיתוף שהתניע את ההליכים הלאה • בפרויקט ייבנו 250 דירות כשהגוף המימוני שנבחר ללוות מבחינה פיננסית את הפרויקט הוא 'טריא' – עם ניסיון עתיר שנים בתחום המימוני בשוק הנדל"ן (נדל"ן)
דירות חדשות בישראלמדוע אנו מוכנים לשלם יקר על דירות? • צפומישאל לוי5
בפעם הראשונה בהיסטוריה הישראלית, משכנתה של זוג ממוצע עומד על מעל מיליון שקלים, איך זה ייתכן? מדוע זה קרה? מי האחראי על העליות ועוד • צפו במשחקי הכיס (ארץ)
"גם שוק ההון יודע לייצר תשואה" - מומחה טראסט פיננסים, שלומי כהן, באולפןכדאי להשקיע בנדל"ן במקום בקרן הפנסיה?משה מנס1
משקיעים? עצמאים? זו הפינה שאתם חייבים לראות • במסגרת התוכנית הכלכלית, השבוע נושא אקוטי עם המומחה הכלכלי שלומי כהן • איפה כדאי להשקיע את הכסף (כלכלה נבונה)
מותג העיצוב הבריטי 'ארא' עיצב את טרקליני הפנים בג'רוזלם אסטייטסמותג העיצוב הבריטי 'ארא' עיצב את טרקליני הפנים בג'רוזלם אסטייטסכיכר בשיתוף ג'רוזלם אסטייטס
השלב האחרון; עשרות מיליוני שקלים יושקעו בשדרוג חוויות מגורי היוקרה • "לקחנו את גולת כותרת מגורי היוקרה בירושלים, לרמה בינלאומית" • ירושלים במלא הדרה (עיצוב)
סערה אך מבט שונה בצידהתכנית כסיף: אסור לחזור על טעות חרישכיכר בשיתוף יקי רייסנר29
הכעס החרדי על ביטול תכנית שפיר במערב קריית גת מובן, אך היזם החרדי יקי רייסנר מציע להסתכל בחיוב על ההזדמנות של תכנית כסיף • ויש לו גם סיבה טובה מדוע • לטור (נדל"ן)
אברהמי  תשיק את החשיפה הראשונה של הבית בערב יוקרתי בסטנדרט גבוהטלי אברהמי מאתגרת את עולם הנדל"ןכיכר בשיתוף טלי אברהמי
טלי אברהמי, האשה שאחראית על עולם עשיר ורחב של תרבות נשית, הפנימה כבר מזמן שעולם הנדל"ן הנשי זה עולם שהיא רוצה לעסוק בו ובענק, השאלה היא איך? (דיגיטל)
מה יש לשמאי מס' 1 בישראל לומר על מחירי הנדל"ןמה יש לשמאי מס' 1 בישראל לומר על מחירי הנדל"ןכיכר בשיתוף ג'רוזלם אסטייטס
'ירון ספקטור שמאים' בביקור בפרויקט ג'רוזלם אסטייטס היוקרתי בירושלים: כשחזיתי שהמחירים ב2021 יעלו ב10% חשבו שאני מגזים, בסוף הם עלו ב12% (נדל"ן)
מנכ"ל השיכון: "מי שהבטיח 'ירידה' - שקרן"מנכ"ל השיכון: "מי שהבטיח 'ירידה' - שקרן"רפאל כהן5
האינפלציה בישראל ממשיכה לטפס, ומחיר הדירה זינק ב-13% בשנה. אם חשבתם שבקרוב האור יגיע, עם התחלות הבנייה, איש המקצוע של אלקין מודה שהוא עוד רחוק (כלכלה)
בנייה בבאר יעקבתוצאות המלחמה: הדירה שלכם תעלה יותרקובי אטינגר3
מדד 'תשומות הבנייה' צפוי לעלות ביותר מ-1% בחודש הקרוב בשל עיכובים בשרשרת האספקה, ועתידים לעלות לכל רוכש דירה בבנייה כמה עשרות אלפי ש"ח - בחודש (כלכלה, חדשות)
זוגות רבים רואים במקום פוטנציאל רווח עצום לעתיד ילדיהםבוא להשקיע בקרקע משלך ב-149,000 ₪כיכר בשיתוף מלכה השקעות
באזור שהולך ומתפתח עשרות זוגות כבר יודעים: העסק המשתלם לחיסכון עתידי הוא להשקיע בקרקע פרטית שרשומה על שמם בטאבו • בואו להשקיע באחת משלך (נדל"ן)
האם לרכוש עכשיו דירה או לחכות? • צפוהאם לרכוש עכשיו דירה או לחכות? • צפומשה מנס6
האם מחירי הדיור הם בועה ומה מזין את המחירים? • הכלכלן ויועץ המשכנתאות שחר וולף התארח ב'תוכנית הכלכלית' והשיב תשובה ברורה לשאלה שמטרידה את כולנו (הכלכלית)
הדמיית המגדלים היוקרתייםמחיר משרד בת"א מגיע ל-200 שקל למ"רכיכר בשיתוף רייסדור
שוק המשרדים התאושש במהירות לאחר הקורונה ורושם שיאים של ביקושים מחברות הייטק ואחרות • היזם יקי רייסנר מסביר מדוע מתחילים לראות זליגה לכיוון צפון ב"ב (נדל"ן)
כל הפרויקטים והנכסים אותם רכשה הקבוצה הוכיחו את עצמם כמניבים.קבוצת תצפית נדל"ן מתרחבת לבניה בפריפריהכיכר בשיתוף תצפית
קבוצת תצפית נדל"ן עוסקת ביזמות ואחזקת נדל"ן למגורים, מסחר, תעשייה ולוגיסטיקה נחשבת ל"סוס עולה" בקרב קבוצות הנדל"ן בישראל • מה הסוד ולאן יש להתרחב? (נדל"ן)
פתרונות בטיחות באתרי נדל"ן ע"י אמצעים אלקטרונייםעמרי שורק & עופר סימון יזמי טראסטור (Trusstor) פתרו את הבעיה הגדולה של ענף הבנייהכיכר בשיתוף טראסטור
מעקב אחרי פרוייקט בניה הינו קשה במיוחד, החל מלדעת איפה נמצא כל הציוד ועד לבטיחות האתר • היום, באמצעות טכנולוגיה חכמה מתאפשרת גישה מהירה להכל (בטיחות)
תצפית נדל"ן בוחנת באופן מקצועי ודקדקני את הפרויקטים בכל היבט.השקעות בנדל"ן כחול לבן - חשבת על זה??כיכר בשיתוף תצפית נדל"ן
שלושה מגדלי ענק בנשר, רצועת חוף מסקרנת להשקעה על חופה של הכנרת, 52 יחידות במבוא מודיעים קניון בשלומי, בנייני מגורים בהרצליה, פתח תקווה, חולון ועוד ועוד (ועוד): לאן שלא נפנה, קשה יהיה לפספס את הנסיקה הגדולה והעקבית של קבוצת "תצפית נדל"ן" (נדל"ן, מקודם)
פינת הצרחנותלמה הספרדים מתפללים בחניון? • צפומשה מנס44
פניה המגיעה ל'תוכנית הכלכלית' מספרת על עשרות דיירים ספרדים שנאלצים להתפלל בחניון - למרות שהם הרוב; הם מאשימים את היזם האשכנזי שטוען: זו החלטת העירייה (בארץ)
הדמיית הבניינים החדשיםפתרון למצוקת הדיור: 800 יח"ד בירושליםכיכר השבת בשיתוף בלומנטל חדד1
הועדה לתכנון ובניה הכריזה על אישור 800 יח"ד בירושלים, במיזם של החברה להתחדשות ירושלים מבית ISA Group והחברה להתחדשות עירונית בישראל • כל הפרטים (נדל"ן)
הביקוש לדירות יוקרה בג'רוזלם אסטייטס זינק פי שלושההביקוש לדירות יוקרה בג'רוזלם אסטייטס זינק פי שלושהכיכר בשיתוף ג'רוזלם אסטייטס
בג'רוזלם אסטייטס מסכמים שנה אזרחית עם התקדמות בניית שלב ב' לצד משפחות רבות שהתאכלסו בשלב א' • שדרת המסחר היוקרתית 'הקארדו' לקראת השקה • סוויטות היוקרה 'ברונז' במתחם ג'רוזלם אסטייטס מרחיבות פעילות (נדל"ן)
הממשלה הקצתה תקציב משמעותי של כחצי מיליארד שקל לטובת חתימת הסכמי מסגרת"השנה הקרובה תהיה שנת שיא במיזמי התחדשות עירונית"כיכר בשיתוף רייסדור
במנהל הרשות הממשלתית להתחדשות עירונית משוכנעים כי תמריצי הממשלה לרשויות המקומיות והורדת החסמים תביא את תכניות פינוי בינוי בשנת תשפ"ב לשיא חדש (נדל"ן)
בית הספר גאה במאות תלמידים ותלמידות שנכנסו בשעריו ויצאו תוך חודשים ספורים עם ידע מקצועי מקיף ונרחבנדל"ן, יזמות ועסקים – לאנשים שחושבים בגדולכיכר בשיתוף סקולג'וב
כל הפרטים על בית הספר עבור המגזר החרדי שיודעים לחשוב לטווח הרחוק ורוצים להגדיל את ההון האישי, לצד רכישת כישורים וכלים שיזניקו אתכם אל עבר קריירה בנדל"ן (לימודים)
יזמי נדל"ן רואים התחזקות הולכת וגדלה של בפדיונות של מרכזים שכונתיים וקניונים שכונתיים - פרוייקט שיר בחרישכך הפכו מרכזי המסחר השכונתיים לשוק צומחכיכר בשיתוף רייסדור
בעוד מרכזי הקניות הגדולים סובלים מדעיכה, הפכו מרכזי הקניות השכונתיים לאטרקטיביים במיוחד • יקי רייסנר, בעלים רייסדור הבונה עשרות מרכזי קניות שכונתיים אומר: "המרכזים מספקים לתושבים את השירותים הנחוצים ביותר כמו סופרמרקט, דואר, קופת חולים ובנק והכל ליד הבית בלי לעמוד בפקקים, לכן הם בפוטנציאל צמיחה גבוה" (נדל"ן)
הופסקו העבודות בגן האמפורה בג'רוזלם אסטייטסהופסקו העבודות בגן האמפורה בג'רוזלם אסטייטסכיכר בשיתוף ג'רוזלם אסטייטס
קורת רוח מרובה בקרב רוכשי ודיירי פרוייקט היוקרה ג'רוזלם אסטייסט לרגל זכותם המיוחדת בקיום מצוות שמיטה בהידור לראשונה בעיר הקודש ירושלים (נדל"ן)
קצב בניה מסחרר - השדרה תיפתח בחודשים הקרוביםרשימת העסקים שכבר שמרו מקום בשדרהכיכר בשיתוף השדרה2
השדרה - מרכז הקניות החדש שמשנה את כללי המדחק בבית שמש • מיקום אסטרטגי בנקודה המרכזית בעיר • הרבה יותר גדול • אלו החנויות והעסקים שכבר תפסו להם מקום (מסחר)
'השדרה' – המרכז המסחרי הגדול בישראל לציבור החרדיהחנות הכי רווחית שלכם מחכה לכם בשדרהכיכר בשיתוף השדרה3
רחוב רבי עקיבא. מלכי ישראל. קניון רב שפע. מכירים? תכירו את הכוכב הבא בעולם השופינג החרדי: 'השדרה'. מרכז הקניות הענק והיוקרתי בלב רמת בית שמש, עומד לאכלס הרבה יותר קונים ובהרבה יותר נוחות וסטייל. אם יש לכם עסק או חנות, זה הזמן להצטרף לעשרות המותגים המובילים במגזר שהבטיחו את מקומם. לא תפסת? פספסת!(נדל"ן)

עוד כתבות

נדל"ן

מחירי הדירות יעלו או ירדו? משבר הדיור, האם לרכוש דירה או להמתין? פרשניות וחדשות - הכל על נדל"ן בערוץ חדשות הכלכלה של כיכר השבת. כנסו והתעדכנו

כיכר facebook
מיכאל מלכיאלי
מיכאל מלכיאלי
מלכיאלי עושה סדר: הנעת תמ"א 38 • פרק 5
ל' בניסן תשעו11
עו"ד מנחם מושקוביץ
עו"ד מנחם מושקוביץ
האמת שרובנו לא יודעים על "קבוצות רכישה"
ה' בניסן תשעו5