כדאי לטעום מכל מה שהולך להיות מוגש בשמחהבחרתם אולם לחתונה? כדאי שתשימו לב ל...
י' בסיון תשפב | 09.06.22
בחירת אולם בו תתקיים השמחה שלכם איננה משימה קלה, ריכזנו עבורכם מספר דברים שחשוב לשים לב אליהם כאשר אתם באים להתרשם מהאולם אירועים (מתחתנים ב'כיכר')
העבודות בהר מירוןיועץ הבטיחות לפרויקטור מירון התפטר: "הצפיפות גבוהה"חזקי שטרן17
לאחר שהזהיר כי התשתיות במתחם ציון הרשב"י במירון רעועות ואף טען כי קבלת ההחלטות לקראת ההילולה מושפעת משיקולים פוליטיים, יועץ הבטיחות למנהלת מירון התפטר מתפקידו (אקטואליה)
זירת האסוןפולמוס מעמיק: שנה לאסון מירון - האם למדנו לקח?ארי טננבוים7
שנה לאסון הנורא במירון ניסינו לענות על השאלה - האם הציבור החרדי למד לקח ונשמר יותר? • ישראל גינצבורג: "זה מעורר בנו פלאשבקים וגורם לזהירות" • משה מנס: "לא למדנו כלום" • דיון לעומק (אקטואליה)
הלקוחות הם אלו שמרוויחים. סורגים ברמהבטיחות מדור לדור: סורגדור - לא מתפשריםכיכר בשיתוף סורגדור
זה עובר במסורת, מסבא לאבא, ומאבא לדור הצעיר: על מצוות 'ונשמרתם' לא מתפשרים, זו הסיבה שכל משפחה חרדית בוחרת במוצרי 'סורגדור' – להגנה ובטיחות מלאה (בטיחות)
מחממי נרות הם טרנדיים - אבל רגע, מה זה?מחממי נרות הם טרנדיים - אבל רגע, מה זה?יעל קלצקין
אנו אוהבים להדליק נרות ריחניים בביתנו, אבל לאחרונה הפסקנו עם המנהג הלא בטוח הזה, כי חששנו ואז גילינו את "מחממי הנרות" שפתרו לנו את הבעיה ושינו לנו את החיים (עיצוב הבית)
גולןמזג אוויר סוער ברחבי הארץ; שלג ירד במירוןכיכר השבת2
מזג אוויר הסוער ממשיך היום, ובצפון מתכוננים לקראת השלג שצפוי לרדת בשעות הצהריים, במירון ובגוש עציון ירד שלג • חברת החשמל התריעה כי צפויה שבירת שיא הצריכה (בארץ)
מפתיע: כך תחממו את הבית ביעילות • צפומפתיע: כך תחממו את הבית ביעילות • צפושלומי מלוביצקי17
החורף כבר כאן ובסוף השבוע שעבר הכתה סופת 'כרמל' בעוז • שלומי מלוביצקי יצא לבדוק איך אתם מחממים את הבית, וגם מחברת החשמל סיפקו את התשובה לשאלה העונתית (VOD)
סמוך לחוף דור: הפרדה מפלסית לרכבת; צפוסמוך לחוף דור: הפרדה מפלסית לרכבת; צפוכיכר השבת1
רכבת ישראל חנכה פרויקט הפרדה מפלסית במסילת קו החוף המבטל את מפגש הכביש-מסילה הסמוך לחוף דור כחלק מהתוכנית האסטרטגית לביטול מפגשי כביש מסילה (בארץ)
ראש הממשלה על רקע המעון בבלפוראחרי עיכוב: זו התכנית לשיפוץ הבית בבלפורדוד הכהן21
בעקבות דרישת השב"כ, מעון ראש הממשלה הרשמי ברחוב בלפור בירושלים יעבור בקרוב שיפוץ נרחב • האבטחה תוגבר וכן יעבור הבית עבודות תשתית נרחבות, שימשכו כשנה (בארץ)
אילוסטרציהספטמבר קטלני בכבישים: עלייה בנפגעיםבני סולומון
הלשכה המרכזית לסטטיסטיקה, מפרסמת היום את נתוני תאונות הדרכים לחודש האחרון. עלייה נוספת בכמות ההרוגים והנפגעים בתאונות - ביחס לתקופה המקבילה אשתקד (רכב)
כך תוודאו שהחורף שלכם יהיה באמת בריאכך תוודאו שהחורף שלכם יהיה באמת בריאיעל קלצקין
מודעות היא המפתח. בידינו הכוח למנוע אסונות מיותרים העלולים להתרחש בעונה הקרה, באמצעות פעולות פשוטות לביצוע. הנה כמה נקודות שיש לשים אליהן לב בימות הגשמים (עיצוב הבית)
ונשמרתם מאד: המדריך המלא לבית בטוחונשמרתם מאד: המדריך המלא לבית בטוחיעל קלצקין
בין אם אתם עוברים דירה ובין אם לא, חשוב שתערכו כמה בדיקות בביתכם ותוודאו שאין בו סכנות נסתרות, חלילה. אז הנה כל הדברים שיש לשים אליהם לב (עיצוב הבית)
כאן נשכח תינוק ונפטרנדחתה חובת התקנת מערכות בטיחות ילדיםרפאל כהן
שרת התחבורה מיכאלי הפכה את החלטת השרה לשעבר רגב, לאחר שעלו טענות על ההוצאה הבלתי צפויה למשפחות • רגב תקפה: "כל פעוט שימות ברכב יהיה על שם מיכאלי" (תחבורה)
770אלו הלקחים של חב"ד מהאסונות האחרוניםשימי שפר18
איסור על הנחת דברים באזורים שיועדו למעבר המונים ופינוי קורקינטים וחפצים שכבר ישנם שם; ב-770 מודיעים על דגש בנושאי הבטיחות - בעקבות האסונות במירון וב'קרלין' (חרדים)
הצפיפות במירון, טרם האסוןהאסון מזכיר לכולנו: אשמה - לא. אחריות, כן!אלי דן11
בהלכות כשרות, לדוגמה, אף אחד אינו מחפש קיצורי דרך. כולנו מבקשים 'מהדרין'. אבל בענייני סכנה, שכידוע חמורה מאיסור, לא פעם נחטא בזלזול. אז די • הלקח מאסון מירון (טור)
הרכב האוטונומי התנגש בעץ; שניים נשרפוהרכב האוטונומי התנגש בעץ; שניים נשרפוכיכר השבת1
רכב אוטונומי של טסלה התנגש בעץ בטקסס שבארה"ב ושני הנוסעים ברכב נהרגו כשהרכב עלה כולו בלהבות. מושב הנהג היה ריק וככל הנראה נעשה שימוש בנהג האוטונומי (בטיחות)
למרות הסגרים: 302 הרוגים בתאונות דרכיםלמרות הסגרים: 302 הרוגים בתאונות דרכיםרפאל כהן1
מגיפת הקורונה והסגרים הרבים במהלך השנה הלועזית החולפת, הביאו לירידה מתונה בלבד במספר ההרוגים כתוצאה מתאונות הדרכים, וזאת בניגוד לשאר מדינות אירופה (חדשות)
אילוסטרציההגשמים יגיעו לרוב הארץ; כך תישמרוקובי רוזן6
בעוד מספר שעות תיכנס מדינת ישראל למערכת חורפית ראשונה - שכבר החלה בדרום ותמשיך לרוב הארץ. על הנוסעים לשמור על כללי הבטיחות, ולהיזהר משיטפונות (ארץ)
5 דרכים לשמירה על מטבח בטוח לילדים5 דרכים לשמירה על מטבח בטוח לילדיםיעל קלצקין
המטבח הוא לב הבית (ובמיוחד בימים אלו). זהו אזור מעולה ליצירת קשרים משפחתיים, אבל גם מקום מפתה שהקטנטנים שלכם ירצו לשהות בו. הנה חמישה טיפים להפוך אותו לבטוח (בבית)
5 דרכים להפוך את הבית לבטוח יותר בימים אלו5 דרכים להפוך את הבית לבטוח יותר בימים אלויעל קלצקין
רובנו עדיין מעבירים את רוב הזמן בבית וההסגר גורם לנו לא רק לעצב אותו מחדש, אלא גם לבדוק כמה בטוח הוא. יש כמה דרכים קלות להגביר את בטיחותו וכדי ליישם אותן נדרשות גג שלושים דקות (נקיון וארגון)
רבנים: בטיחות הילדים, תמורת אי לימודי חולרבנים: בטיחות הילדים, תמורת אי לימודי חולאריאל ליבא4
מנהיגי הקהילה החרדית בלונדון, הסכימו לשלב את תוכניות הבטיחות לתמלמידים, אחרי שעשרות מהם כמעט טבעו - אך רק בכפוף לכך שהישיבות לא ייאלצו ללמד לימודי חול (חרדים)
הטריק שימנע תאונות בעת חציית כבישהטריק שימנע תאונות בעת חציית כבישאביטל לוי8
מה אתם עושים לפני חציית כביש? מביטים לשני הכיוונים ואולי גם לכיוון המכונית, כדי לוודא שהיא לא מתקרבת אליכם. אך מחקר מוכיח שיש עוד דרך להפחית את הסיכוי להיפגע ממכונית מתקרבת (רכב)
הפתרון לפקקים: לא להיצמד למכונית שלפניכםהפתרון לפקקים: לא להיצמד למכונית שלפניכםיעל קלצקין1
מחקר מהמכון הטכנולוגי של מסצ'וסטס מראה כי שמירה נאותה על מרחק בין מכוניות, מלפנים ומאחור, תוכל לגרום לפקקים להיעלם כמעט לחלוטין. אוקיי, להפחית אותם. זה גם משהו, לא? (רכב)
אילוסטרציהת"א: רכבה ללא קסדה ונפצעה באורח קשהדניאל הרץ1
תיירת שרכבה על קורקינט - ברחובות תל אביב, ללא קסדה, התהפכה ככל הנראה בשל המדרכות החלקות מימי הגשמים ונפצעה. היא פונתה במצב קשה לבית החולים (חדשות, בארץ)
כך נראו רגעי החרדהשוטרים דחפו את ילדי הקהילה ל'מיגון' • צפודוד הכהן2
מטח טילים שנורה לעבר העיר נתיבות, מצא כמה מילדי הקהילה החרדית כשהם ברחוב; כוחות משטרה שהיו במקום, דחפו אותם במהירות לתוך אחת ה'מיגוניות' • תיעוד (חרדים)
בושה: העירייה הורתה לפקחים לפרק סוכותבושה: העירייה הורתה לפקחים לפרק סוכותאיציק אוחנה40
עיריית רמת גן הורתה לפקחיה לפרק סוכות ב"פארק הלאומי" בטענה כי הן לא בטיחותיות. בני ישראלוביץ, שהקים את הסוכה, מתאר ל'כיכר השבת' את השתלשלות המקרה (בארץ)

עוד כתבות

בטיחות

בטיחות בדרכים היא נושא חשוב מאין כמהו. נסיעה נכונה ובטוחה תציל את חייכם בשעת מבחן. מדור רכב מביא לכם את המילה האחרונה בבטיחות, מבחני ריסוק והוראות בטיחות.

כיכר facebook
עו"ד רוני פאלוך
עו"ד רוני פאלוך
לא רק הגשר צר מאוד...
כ"ג באדר א' תשעו5