יצחק מאיר מבצע את הניגון העתיק: מזמור שיריצחק מאיר מבצע את הניגון העתיק: מזמור שיר
כ"ה בסיון תשפב | 24.06.22
הזמר והיוצר יצחק מאיר, בסינגל חדש, ביצוע משלו ללחן סלבודקאי עתיק - "מזמור שיר". עיבוד: בני לאופר (סינגלים וקליפים)
מרדכי אזולאי בסינגל חדש: "כנפיים"מרדכי אזולאי בסינגל חדש: "כנפיים"יאיר טוקר3
הזמר והיוצר הצעיר מרדכי אזולאי, בסינגל חדש - "כנפיים". מילים ולחן: מרדכי אזולאי, עיבוד והפקה מוסיקלית: יצחק אזולאי (סינגלים וקליפים)
נפתלי בלומנטל בסינגל חדש: "מתכוננים לגאולה"נפתלי בלומנטל בסינגל חדש: "מתכוננים לגאולה"יאיר טוקר1
הזמר והיוצר נפתלי בלומנטל בסינגל חדש - "מתכוננים לגאולה", אותו כתב, הלחין וגם עיבד והפיק מוזיקלית בעצמו (סינגלים וקליפים)
ג'רמי גימפל בסינגל קליפ חדש: נפשי ישובבג'רמי גימפל בסינגל קליפ חדש: נפשי ישובביאיר טוקר4
הזמר והיוצר ג'רמי גימפל בסינגל קליפ חדש שצילם בביתו בחאן ערוגות. הלחן של גימפל כשעל העיבוד וההפקה המוזיקלית אחראי דוד ליפשיץ (סינגלים וקליפים)
אברהם משה ברדוגו במחרוזת 'שלום עליכם'אברהם משה ברדוגו במחרוזת 'שלום עליכם'יאיר טוקר3
הזמר אברהם משה ברדוגו במחרוזת 'שלום עליכם' משיריהם של אברהם פריד, בני פרידמן, בערי וועבער. עיבוד מוזיקלי: נתי עקשטיין (סינגלים וקליפים)
סהר חלוצי בסינגל קליפ חופה חדש: "חתונה בלבן"סהר חלוצי בסינגל קליפ חופה חדש: "חתונה בלבן"יאיר טוקר19
הזמר והיוצר סהר חלוצי בסינגל קליפ חופה חדש שכתב והלחין בעצמו - "חתונה בלבן". הפקה מוזיקלית ועיבודים: ראובן חיון (סינגלים וקליפים)
יוחאי בן אב"י ותלמידי ישיבת הזורעים: "אתה הוא"יוחאי בן אב"י ותלמידי ישיבת הזורעים: "אתה הוא"יאיר טוקר3
הזמר והיוצר יוחאי בן אב"י נפרד מתלמידיו בישיבת הזורעים בשיר חסידי חדש בלחנו - "אתה הוא", כשהם מצטרפים אליו בשירה. עיבוד: יוחאי בן אב"י ויונתן ליפניק (סינגלים וקליפים)
יאיר משענייהיאיר ויוסי משענייה בסינגל חדש: "איה"יאיר טוקר19
האחים יאיר ויוסי משענייה מברזיל בדואט משותף בלחנו של האח יוסי - "איה". על העיבוד וההפקה המוזיקלית אחראי ריקו אזבדו (סינגלים וקליפים)
מקהלת הילדים ''תורת החיים'' מבצעת: ניצוץ יהודימקהלת הילדים ''תורת החיים'' מבצעת: ניצוץ יהודייאיר טוקר7
מקהלת הילדים "תורת החיים" בניצוחו של הזמר שמעון בר יוחאי מבצעת את הלהיט של משה קליין "ניצוץ יהודי". מילים ולחן: אלחנן אלחדד (סינגלים וקליפים)
להקת Y-studs בסינגל חדש: "אני מאמין"להקת Y-studs בסינגל חדש: "אני מאמין"יאיר טוקר
להקת הווקאל Y-studs מארה"ב במאשאפ חדש "אני מאמין- Lean on me", על העיבודים הווקאלים אחראים סין אלטמן ואבי שרייבר (סינגלים וקליפים)
חביב חיים בן אריה בסינגל חדש: 'במסע החיים'חביב חיים בן אריה בסינגל חדש: 'במסע החיים'יאיר טוקר4
הזמר והיוצר חביב חיים בן אריה בסינגל חדש - 'במסע החיים'. מילים ולחן: חביב חיים בן אריה. עיבוד והפקה מוזיקלית: נאור כרמי (סינגלים וקליפים)
ארהל׳ה סאמעט, חיים פולק ו'נשמה': "מחרוזת ליפא"ארהל׳ה סאמעט, חיים פולק ו'נשמה': "מחרוזת ליפא"יאיר טוקר5
מחרוזת משירי "ליפא", בביצועם של אהרל'ה סאמעט וחיים פולק כשמנצח ומייסד המקהלה איציק פילמר, מנצח על ההרכב המורחב של חברי המקהלה שהגיעו לשמוח בשמחת בר המצווה לבנו של המנצח שמוליק קאליש. קלידים ועיבוד: צביקי רובין (סינגלים)
יוני שלמה בסינגל מרקיד חדש: "והתענג"יוני שלמה בסינגל מרקיד חדש: "והתענג"יאיר טוקר2
הזמר החסידי יוני שלמה בסינגל חסידי מקפיץ אותו הלחין הרב מאיר טייכטל רב קהילת חב"ד אויבריוועלע בצרפת, הידוע בלחניו. על העיבוד הופקד עמי כהן (סינגלים וקליפים)
מקהלת הילדים 'מזמור לתודה' בסינגל חדש: ישישמקהלת הילדים 'מזמור לתודה' בסינגל חדש: ישישיאיר טוקר7
מקהלת הילדים "מזמור לתודה" בניצוחו של טוביה פרידמן בסינגל חדש בלחנו של פרידמן - "ישיש". על העיבוד וההפקה המוזיקלית הופקד המעבד שרולי ברונכר (סינגלים וקליפים)
דודו דרעי בסינגל חדש: "יום החתונה"דודו דרעי בסינגל חדש: "יום החתונה"יאיר טוקר12
הרב המזמר דודו דרעי בסינגל חתונה חדש אותו כתב והלחין אופיר כהן - "יום החתונה". עיבוד והפקה מוזיקלית: אופיר כהן ומשיח משיח (סינגלים וקליפים)
רפאל מלול בסינגל חדש: "שלום"רפאל מלול בסינגל חדש: "שלום"יאיר טוקר11
הזמר רפאל מלול בסינגל חדש וקצבי - "שלום", הלחן של המלחין אלחנן אלחדד ואילו העיבוד וההפקה המוזיקלית של שמואל כהן (סינגלים וקליפים)
"יש לי טאטע": הלהיט החדש של רולי דיקמן"יש לי טאטע": הלהיט החדש של רולי דיקמןכיכר השבת101
הזמר רולי דיקמן יוצא עם סינגל-קליפ חדש – 'יש לי טאטע'. על המילים והלחן חתום אלי קליין לעיבוד והפקה מוזיקלית שלו יחד עם שותפו איצי ברי | צפו בסינגל בהשמעת בכורה (מוזיקה)
גד שלום בסינגל בכורה: "שפע"גד שלום בסינגל בכורה: "שפע"יאיר טוקר16
הזמר החסידי גד שלום, משיק את סינגל הבכורה שלו - "שפע". שיר פריילעך חסידי אנרגטי. הלחן של אלי לאופר כשעל העיבוד וההפקה המוזיקלית אחראי יואלי דיקמן (סינגלים וקליפים)
דואט חדש מפתיע ומסקרן: אלי הרצליך וציון גולן "ישמח חתני"דואט חדש מפתיע ומסקרן: אלי הרצליך וציון גולן "ישמח חתני"יאיר טוקר11
האחד גדול הזמר התימני, השני - אחד מכוכבי הזמר של הדור הצעיר במוזיקה היהודית-חסידית. ציון גולן ואלי הרצליך בדואט בלחנו של מוטי רוטלר, שבוצע במקור על ידי שאול חיון. עיבוד: עמי כהן (סינגלים וקליפים)
אריה ברגר בסינגל חדש: "יום קדוש"אריה ברגר בסינגל חדש: "יום קדוש"יאיר טוקר
הזמר אריה ברגר חוזר עם סינגל באווירה שבתית ישיבתית למילים 'יום קדוש' מתוך זמירות ליל שבת, את השיר הלחין חברו לישיבה איציק בנדר. עיבוד מוזיקלי: אהרן נחום (מוזיקה)
להקת 'שירת הלב' במחרוזת שירי שבתלהקת 'שירת הלב' במחרוזת שירי שבתיאיר טוקר2
להקת החתונות 'שירת הלב' עם הסולן נאור כהן במחרוזת קליפ שירי שבת מלאת אנרגיות ושמחה. עיבוד הפקה מוזיקלית - אורי כהן (סינגלים וקליפים)
עקיבא גרומן ואהרלע סאמעט: "וואס וועט זיין"עקיבא גרומן ואהרלע סאמעט: "וואס וועט זיין"יאיר טוקר2
הזמרים עקיבא גרומן ואהרל'ה סאמעט מלווים במקהלת נשמה בסינגל חדש ללחן ישן - "וואס וועט זיין". עיבוד: חיים גרומן (סינגלים וקליפים)
יוחאי בן אב"י בקליפ אנימציה: "שמיטוס"יוחאי בן אב"י בקליפ אנימציה: "שמיטוס"יאיר טוקר3
הזמר והיוצר יוחאי בן אב"י בקליפ אנימציה בשיתוף ערוץ מאיר לילדים, לשיר השמיטה שלו - "שמיטוס". מילים ולחן: יוחאי בן אב"י, הפקה מוסיקלית: איציק וייס
אביתר בנאי וברי סחרוף מרגשים: ואפילו בהסתרהאביתר בנאי וברי סחרוף מרגשים: ואפילו בהסתרהיאיר טוקר9
הזמרים אביתר בנאי וברי סחרוף בדואט מרגש מתוך פס הקול של הסדרה "ריקוד האש". המילים של רבי נחמן מברסלב, הלחן כמו גם העיבוד והפקה מוזיקלית: דניאל זמיר (סינגלים וקליפים)
אבי קראוס בסינגל חדש: "ועמך"אבי קראוס בסינגל חדש: "ועמך"יאיר טוקר2
הזמר אבי קראוס בסינגל חדש - "ועמך" בלחנו של אפי סמט. על העיבוד וההפקה המוזיקלית אחראי הפסנתר מנדי פורטנוי (סינגלים וקליפים)
שמחה ליינר בסינגל קליפ חדש: "שובי"שמחה ליינר בסינגל קליפ חדש: "שובי"יאיר טוקר7
הזמר שמחה ליינר בסינגל קליפ חדש - "שובי", מתוך האלבום החדש שלו שיצא בימים אלו - "HOME". המילים של יצחק הידרי, הלחן, העיבוד וההפקה המוזיקלית של שוע סורצ'ר (סינגלים)

עוד כתבות

סינגלים וקליפים

באו להתעדכן בשירים, סינגלים, קליפים ולהיטים מעולמות של מוזיקה חסידית או מזרחית. כל מה שחדש בתעשיית המוזיקה היהודית מגיע קודם כל לכאן. האזינו לפני כולם.

כיכר facebook