נתן דעי בסינגל ביכורים: "שירת מלאכים"נתן דעי בסינגל ביכורים: "שירת מלאכים"
כ"ו באייר תשפב | 27.05.22
הזמר נתן דעי משיק את סינגל הביכורים שלו - "שירת מלאכים". מילים: מורן אלפסי. לחן, עיבוד והפקה מוסיקלית, קלידים ותכנותים: שרון אבילחק ואודי דוד (סינגלים וקליפים)
אודי דמארי ועמי מימון בביצוע חדש: "שומר החומות"אודי דמארי ועמי מימון בביצוע חדש: "שומר החומות"יאיר טוקר1
הזמר והיוצר אודי דמארי מארח את השדרן עמי מימון בביצוע חדש לכבוד יום ירושלים - "שומר החומות". מילים: דן אלמגור, לחן: בני נגרי, עיבוד והפקה מוסיקלית: אודי דמארי (סינגלים)
פנחס דולינסקי בסינגל חדש: "ספרי לי נשמה"פנחס דולינסקי בסינגל חדש: "ספרי לי נשמה"יאיר טוקר
הזמר והיוצר פנחס דולינסקי בסינגל חדש שכתב והלחין בעצמו - "ספרי לי נשמה". על העיבוד וההפקה המוזיקלית אחראי המעבד אבי טל (סינגלים וקליפים)
שלמה ליפמן בסינגל קליפ חדש: "כאן איתך"שלמה ליפמן בסינגל קליפ חדש: "כאן איתך"יאיר טוקר1
רקדן, מוזיקאי, אברך ושחקן בייסבול בנבחרת ישראל - הכירו את הזמר והיוצר שלמה ליפמן שמשיק את קליפ הביכורים שלו: "כאן איתך" שכתב והלחין בעצמו. עיבוד: שי ברק (סינגלים)
חנן אליאס בסינגל חדש: "העולם יהיה אחד"חנן אליאס בסינגל חדש: "העולם יהיה אחד"יאיר טוקר1
הזמר חנן אליאס בסינגל אחדות חדש שכתב והלחין בוב סטרק. הפקה מוזיקלית: יהודה כ"ץ. עיבודים: יהודה כ"ץ וחנן אליאס (סינגלים וקליפים)
אייל עובד בסינגל קליפ חדש: "נושם אמונה"אייל עובד בסינגל קליפ חדש: "נושם אמונה"יאיר טוקר
הזמר והיוצר אייל עובד בסינגל חדש שכתב בעצמו - "נושם אמונה" הלחן והעיבוד של דיג'יי אורן אחרק (סינגלים וקליפים)
שאול סולי בסינגל חדש: "אתה כאן"שאול סולי בסינגל חדש: "אתה כאן"יאיר טוקר3
הזמר שאול סולי ממקסיקו בסינגל חדש "אתה כאן" מילים חדשות שכתבה רחל שעיו ללחן של יונתן קלימי ותמר יהלומי (סינגלים וקליפים)
להקת 'לב טהור' במחרוזת לכבוד יום ירושליםלהקת 'לב טהור' במחרוזת לכבוד יום ירושליםיאיר טוקר
להקת החתונות 'לב טהור' עם הסולן עדי טוויטו במחרוזת ריקודים לקראת יום ירושלים בעיבודם ובביצועם של חברי הלהקה (סינגלים וקליפים)
שמחה ליינר בסינגל מהאלבום החדש: "מלמעלה"שמחה ליינר בסינגל מהאלבום החדש: "מלמעלה"יאיר טוקר
הזמר שמחה ליינר משיק אלבום חדש ביום ירושלים ובינתיים משחרר מידי יום סינגל חדש מתוכו, והפעם "למעלה", מילים: אייזיק הידרי, לחן: איצי וולדנר, שמחה ליינר, עיבוד: שוע סורשר (סינגלים)
אברהם יצחק בסינגל קליפ בכורה: "וששתי"אברהם יצחק בסינגל קליפ בכורה: "וששתי"יאיר טוקר1
הזמר והיוצר אברהם יצחק בסינגל חדש בלחנו - "וששתי", שיר שהלחין לבקשת אביו. על העיבוד וההפקה המוזיקלית אחראי ערן קליין (סינגלים וקליפים)
אבי מן ומקהלת 'שיר ושבח' בסינגל חדש: כד יתבוןאבי מן ומקהלת 'שיר ושבח' בסינגל חדש: כד יתבוןיאיר טוקר6
הזמר אבי מן ומקהלת 'שיר ושבח' בשיר לכבודה של תורה - "כד יתבון" הלחן של מנהלו האישי פנחס בן נאים ואילו העיבוד וההפקה המוזיקלית של משה לאופר (סינגלים וקליפים)
להקת 'רבותיי' במחרוזת סעודת שבת ווקאליתלהקת 'רבותיי' במחרוזת סעודת שבת ווקאליתיאיר טוקר
להקת הווקאל רבותיי בפרק רביעי במחרוזות השבת שלהם והפעם מחרוזת סעודת שבת. על העיבוד אחראי דניאל פוקס, הפקה מוזיקלית: יונתן שטרן (סינגלים וקליפים)
לייזר ברוק סופר: היום ארבעים יום בעומרלייזר ברוק סופר: היום ארבעים יום בעומרלייזר ברוק
החזן המוערך, לייזר ברוק, מגיש לכם את נוסח ספירת העומר מידי יום כשהוא מבצע אותו בליווי שירים חסידיים אהובים מכל הזמנים והתקופות. תזכורת מוזיקלית לספירת העומר (חזנות)
עקיבא נתן בסינגל קליפ חדש: "כוכבי בוקר"עקיבא נתן בסינגל קליפ חדש: "כוכבי בוקר"יאיר טוקר2
הזמר והיוצר עקיבא נתן בסינגל קליפ חדש לפיוטו המוכר של רבי שמעיה קוסון - "כוכבי בוקר". לחן: עקיבא נתן, עיבוד והפקה מוזיקלית: נאור כרמי (סינגלים וקליפים)
אלנתן מלול בסינגל חדש: "אתה בחרתנו"אלנתן מלול בסינגל חדש: "אתה בחרתנו"יאיר טוקר1
גל הטרור הרצחני שגבה קורבנות רבים, החזיר את הזמר והיוצר אלנתן מלול לאולפן ההקלטות. התוצאה היא לחן חדש למילות תפילת שלושת הרגלים 'אתה בחרתנו' שמזכירה את המכנה המשותף שלנו: עם ישראל. על העיבוד וההפקה המוסיקלית הופקד המוסיקאי לוי יצחק מאורר (סינגלים)
ישי רביבו בסינגל נוסף מהפרויקט החסידי: "ברוך השם"ישי רביבו בסינגל נוסף מהפרויקט החסידי: "ברוך השם"יאיר טוקר7
הזמר והיוצר ישי רביבו בגרסה אלקטרונית משלו ללהיט של 'זושא' "ברוך השם". הלחן הוא של הרב וינגוט מ'שלום רב' ואילו ההפקה המוזיקלית המחודשת של רביבו (סינגלים)
אלירן כהן בסינגל קליפ חדש: "אור חדש"אלירן כהן בסינגל קליפ חדש: "אור חדש"יאיר טוקר2
הזמר והיוצר אלירן כהן בסינגל קליפ חדש - "אור חדש". כהן כתב והלחין וגם אחראי על העיבוד וההפקה המוזיקלית בעצמו (סינגלים וקליפים)
רועי ידיד בסינגל לכבוד ירושלים: פתחי את שערייךרועי ידיד בסינגל לכבוד ירושלים: פתחי את שערייךיאיר טוקר2
סינגל חדש של הזמר והיוצר רועי ידיד, לקראת יום ירושלים התשפ"ב. לחן: רועי ידיד, מילים: יוסף הראל, מיכל חייט, רועי ידיד, עיבוד: אלדד רצון (סינגלים וקליפים)
אודי דמארי מארח את רועי ידיד ו'מקוואלי': "אדמתי"אודי דמארי מארח את רועי ידיד ו'מקוואלי': "אדמתי"יאיר טוקר2
הזמר והיוצר אודי דמארי מארח את הזמר והיוצר רועי ידיד ואת הראפר "מקוואלי' בסינגל קליפ המוקדש לארץ ישראל. מילים ולחן: אודי דמארי, עיבוד והפקה מוסיקלית: אודי דמארי (קליפים)
'בוצר' מחדש את להיט ירושלים שלו: "ציון"'בוצר' מחדש את להיט ירושלים שלו: "ציון"יאיר טוקר6
עשור לאחר שהוציא את שיר הבכורה שלו "ציון", הזמר והיוצר בוצר מחדש את שירו בליווי תזמורת קלאסית. מילים, לחן ושירה: אליעזר הכהן בוצר, עיבודים: אביב קורן ואורי אבני, תזמורים: אביב קורן, הפקה מוסיקלית: אורי אבני (סינגלים)
גד אלבז ובני מיכאלי בסינגל חדש: יבוא היוםגד אלבז ובני מיכאלי בסינגל חדש: יבוא היוםיאיר טוקר13
הזמר גד אלבז בדואט וקליפ עם בני מיכאלי בשיר ציפייה למשיח - "יבוא היום", מילים: בני מיכאלי, מאור ספיר, לחן: עופרי ישראלי, עיבוד: אלון פרץ (סינגלים וקליפים)
חיים אביטל בסינגל חדש: "מחשבה בלב"חיים אביטל בסינגל חדש: "מחשבה בלב"יאיר טוקר5
הזמר חיים אביטל בסינגל חדש - "מחשבה בלב". מילים ולחן: אלמוג פדאלי, עיבוד והפקה מוזיקלית: מאור חיים שעשוע (סינגלים וקליפים)
מתיבתת ווטרברי בסינגל חדש: שמעה השםמתיבתת ווטרברי בסינגל חדש: שמעה השםיאיר טוקר3
תלמידי מתיבתת ווטרברי בארה"ב בשיר לזכרם של הנספים באסון מירון. על ההפקה המוזיקלית: אלי קליין ואיצי ברי (סינגלים וקליפים)
רפאל אוזן בסינגל בכורה: "אנא בחסדך"רפאל אוזן בסינגל בכורה: "אנא בחסדך"יאיר טוקר59
הזמר רפאל אוזן בסינגל בכורה בשם 'אנא בחסדך'. המילים המיוחדות של אשר מזרחי מתכתבות עם התקופה המורכבת, הלחן של אלחנן אלחדד, העיבוד של שמואל כהן (סינגלים וקליפים)
בני פרידמן בסינגל מתוך האלבום "Miracles 3"בני פרידמן בסינגל מתוך האלבום "Miracles 3"יאיר טוקר1
הזמר החסידי המוערך בני פרידמן בסינגל חדש "אודה לקל" מתוך האלבום החדש שכתבה והלחינה היוצרת חייל'ה נויהאוז - Miracles 3. על העיבוד וההפקה אחראי: דני גרוס (סינגלים)
ניסים בלאק ולוי רובין בסינגל קליפ: "Lifted"ניסים בלאק ולוי רובין בסינגל קליפ: "Lifted"יאיר טוקר19
צמד היוצרים, הראפר ניסים בלאק והזמר והיוצר לוי רובין בסינגל קליפ חדש משותף - "Lifted". הפקה מוזיקלית: משה ווארש (סינגלים וקליפים)

סינגלים וקליפים

באו להתעדכן בשירים, סינגלים, קליפים ולהיטים מעולמות של מוזיקה חסידית או מזרחית. כל מה שחדש בתעשיית המוזיקה היהודית מגיע קודם כל לכאן. האזינו לפני כולם.

כיכר facebook