כביש 90, סמוך לים המלחאחרי יותר מ-80 הרוגים: כביש 90 ישופץ ב-410 מיליון שקל
כ"ד בסיון תשפב | 23.06.22
שר האוצר ליברמן ושרת התחבורה מיכאלי סיכמו על הוספת 110 מיליון שקלים ל-300 מיליון שכבר אושרו • בין הדברים שישונו: נתיבי עקיפה, מפרצי מנוחה ותאורה (תחבורה, בארץ)
תאונת דרכים | ארכיוןנורא: בכל יום נהרגים פה אדם ורבע בכבישיםרפאל כהן1
37 בני אדם נהרגו ו-202 נפצעו קשה בתאונות דרכים בישראל רק בחודש שעבר, כך לפי נתוני הלמ"ס • מתחילת השנה ישנה עלייה של 8% במספר ההרוגים בכבישים (אקטואליה, בארץ)
לחודשיים: מסלול הרכבת הקלה - משתנהלחודשיים: מסלול הרכבת הקלה - משתנהחזקי שטרן
החל ממחר, במסגרת מבצע עבודות חיבור התוואי האדום של הרכבת הקלה עם התוואי הירוק החדש, קו הרכבת בירושלים יופסק מהתחנה המרכזית להר הרצל, למשך חודשיים (חדשות)
הלילה: כביש איילון וכביש 4 ייחסמו; הפרטיםהלילה: כביש איילון וכביש 4 ייחסמו; הפרטיםכיכר השבת2
בשל הובלת מטען חורג ועבודות תשתית, משטרת התנועה וחברת נתיבי אלון הודיעו כי הלילה כביש 4 ונתיבי איילון צפון באזור ראשל"צ יהיו חסומים לשני הכיוונים • כל הפרטים (ארץ)
נסיעה באופניים חשמלייםהקנס על נסיעה ללא קסדה - אלף ש"חבני סולומון3
וועדת הכלכלה אישרה את תיקון הצו, והחל מעוד כחודש, נסיעה על כלים חשמליים מתחת לגיל 16 או ללא קסדה, תגרור קנס של 1,000 ש"ח • זה מה שאושר בוועדה (בארץ)
רכבים בנמללחסוך: המדינה תייבא רכבים באופן אישי?בני סולומון
מינהל הרכב הממשלתי בוחן את האפשרות כי ייבא את הרכבים של מדינת ישראל בעצמו, ולא יסתמך על יבואני הרכב בישראל; "מדובר בפרקטיקה מקובלת במינהלי רכב מקבילים" (חדשות)
אלו הכבישים שעמוסים לקראת ההילולהאלו הכבישים שעמוסים לקראת ההילולהכיכר השבת
לקראת הילולת הרשב"י תשפ"ב, המשטרה עדכנה כי נכון לשעה 10:30 בבוקר ישנם כבר עומסי תנועה בכבישי הצפון. הציבור מתבקש שלא להגיע לאזור החסימות (חדשות תחבורה)
אלו  הסדרי התנועה לקראת העלייה למירוןאלו הסדרי התנועה לקראת העלייה למירוןכיכר השבת1
אגף התנועה של משטרת ישראל נפרס כבר בצירים המרכזים והחל את היערכותו לקראת אירועי ל"ג בעומר במתחם הר מירון. אלו הסדרי התנועה סביב העלייה לציון הרשב"י (כבישים)
פקקים בישראל. ארכיוןמה היום הכי פקוק במהלך השבוע? • סקירהבני סולומון2
הפקקים בישראל הם סיוט יומיומי לאלפי אזרחים ישראליים, חברת הניווט הפופולארית WAZE סוקרת את נתוני הפקקים בישראל • מה היום הפקוק? ומה היום הלא צפוי? (תחבורה)
תאונה עם מעורבות אופנוע. תמונת ארכיוןלאחר התאונה: שני צעירים דקרו ודרשו כסףקובי רוזן1
אדם שפגע בשני צעירים שרכבו על אופנוע, הובהל לבית החולים, לאחר שהצעירים הגיעו לביתו, דקרו אותו עם חפץ חד ודרשו ממנו כסף • לאחר פעולות חקירה, הם נעצרו (חדשות)
נתיב תח"צ, אילוסטרציהמצלמות אכיפה חדשות הופעלו בירושליםכיכר השבת5
החל מיום ראשון, מצלמות אכיפה הופעלו בנתיבי התחבורה הציבורית גם ברחובות שמגר אוהל יהושע ושפע חיים. רכב לא מורשה שייסע בנתיב התח"צ, ייקנס ב-500 שקלים (תחבורה)
מסתמן: למרות המשבר - מחיר הדלק כן יוזלמסתמן: למרות המשבר - מחיר הדלק כן יוזלבני סולומון1
שר האוצר ליברמן הודיע השבוע על הוזלת מס הבלו על הדלק - שבעקבות כך, מחיר הדלק שהאמיר - יופחת במעט. ההחלטה תגיע בשבוע הבא לדיון בוועדת הכספים (חדשות)
החל מחמישי: קו רכבת מירושלים למודיעיןהחל מחמישי: קו רכבת מירושלים למודיעיןכיכר השבת7
מהפכה בשירות הרכבתי בירושלים ומודיעין - יחנך קו רכבת חדש חשמלי ומתקדם שיגיע ממודיעין לירושלים בתוך פחות מחצי שעה, בנוסף, ישופרו זמני ההגעה של קווים קיימים (רכב)
אילוסטרציההחניה העמוסה, הופכת לגן משודרגחזקי פריימער
עוד פרויקט משמח במסגרת עבודות השדרוג באזור בר אילן: גן משחקים ומתקני שעשועים לילדים עומד להיבנות ברחוב אלקנה (חדשות מקומי)
פקקים בישראלחוזרים לשגרה? מפת הפקקים בכל הארץבני סולומון
החזרה לשגרה אחר הקורונה היא מבורכת, אך יחד עם זאת, היא מחזירה לחיינו תופעות מטרידות, ישנות ומוכרות, אחת מהן - הפקקים, איפה הייתה העלייה הגדולה ביותר? הנתונים (רכב)
חברת 'טויוטה' השביתה את קו ייצור הרכביםחברת 'טויוטה' השביתה את קו ייצור הרכביםבני סולומון2
ענקית הרכב היפנית, טויוטה, נאלצה להשבית אמש 14 מפעלים ו-28 פסי ייצור של חברות משנה יפניות, עקב מתקפת סייבר. היקף הנזק עומד על כ-5 אחוזים מהייצור החודשי (רכב)
אילוסטרציהיש לכם רכב? תקבלו כסף ממשרד התחבורהכיכר השבת3
משרד התחבורה גבה עשרות מיליוני שקלים בעקבות תקלה בחישוב • כעת על משרד התחבורה להחזיר את הכסף לאזרחים • אגרת הרכב הבאה תוזל ב- 8-9 שקלים (רכב)
אלו כל הכבשים שחסומים בשל מזג האוויראלו כל הכבשים שחסומים בשל מזג האווירכיכר השבת
מזג האוויר הסוער שעדיין נמשך גורם עדיין לחסימתם של כמה כבישים. המשטרה מפרסמת את עדכון חסימות, נכון להבוקר בתוספת כללי הזהירות לנהיגה במזג אוויר שכזה (חדשות, רכב)
מכונית טסלהצעיר איתר פרצה ב'טסלה' והתניע את הרכב מרחוקבני סולומון1
דוד קולמבו, חוקר אבטחה צעיר בן 19 מגרמניה הצליח לפרוץ מרחוק ולשלוט במגוון תכונות בלמעלה מ-25 רכבי טסלה ב-13 מדינות שונות ופרסם זאת בשרשור טוויטר ארוך (טכנולוגיה)
מחאת הטסטרים לפני מספר שניםנחשף: טסטרים מבטלים מבחן ברגע האחרוןכיכר השבת3
הרפורמה במבחני הרישוי הצליחה? לפי מקלב, אחוז הנכשלים עלה באופן דרמטי, מחירי הוצאת הרישיון בישראל הגיעו לסכומי עתק • וגם: מדוע בודקים מבטלים ברגע האחרון? (ארץ)
רוכבי אופניים חשמליים יחויבו בלוחית רישוי?רוכבי אופניים חשמליים יחויבו בלוחית רישוי?רפאל כהן8
ח"כ יעקב אשר יזם הצעת חוק, בעקבות פטירת הרב אברהם אדרת זצ"ל, שיכולה לשנות את יחס המדינה לרוכבי אופניים חשמליים. ההצעה תעלה לוועדת השרים לחקיקה (תחבורה)
חובה להדליק אורות בכל נסיעה בין-עירוניתחובה להדליק אורות בכל נסיעה בין-עירוניתרפאל כהן
החורף נכנס ללוח השנה, ולכן עד 1.4 בכל נסיעה מחוץ לעיר תצטרכו להדליק אורות גם ביום. מספר ההרוגים בכבישים בתחילת השנה: 305, ממוצע של אחד ביום (בטיחות בדרכים)
מרתון ירושלים: זו רשימת הרחובות שנחסמומרתון ירושלים: זו רשימת הרחובות שנחסמוכיכר השבת1
החל מהבוקר, נסגרו לתנועת כלי רכב מספר רחובות וצמתים בעיר ירושלים לקראת מרתון ירושלים שנערך הבוקר בהשתתפות אלפי רצים. להלן רשימת הרחובות המלאה (רכב)
תאונה קטלנית ליד גבעת זאב, בחודשים האחרוניםמספר ההרוגים בתאונות דרכים עלה ב-16%רפאל כהן3
14,915 ישראלים נפגעו בתאונות בתשעת חודשי שנת 2021, לעומת 13,489 בשנה שחלפה, כך לפי דו"ח הלמ"ס. במספר ההרוגים הזינוק אף גבוה יותר: 274 לעומת 235 (תחבורה)
אילוסטרציהשימו לב: כביש 6 ייחסם בשל תרגיל חירוםכיכר השבת
הלילה בין השעות 23:00 עד 03:00 לערך, יתקיים תרגיל חירום של חומרים מסוכנים בכביש 6. במהלך התרגיל יחסם כביש 6 ממחלף אייל למחלף ניצני עוז בשני הכיוונים (תחבורה)
זירת אחת התאונותשני הרוגים תוך מספר שעות בכבישי הארץרפאל כהן2
רוכב אופנוע כבן 40 ונהג רכב פרטי כבן 60 נהרגו בשתי תאונות דרכים משעות הבוקר המוקדמות • לפי הרלב"ד, מתחילת השנה נהרגו 290 בני אדם בכבישי ישראל (תחבורה)

עוד כתבות

חדשות תחבורה

תחבורה היא תנועה של אנשים או סחורות ממקום אחד למקום אחר על ידי אמצעי תחבורה. מדור רכב מביא לכם חדשות מעולם התחבורה, כבישים חדשים, דרכים ועוד.

כיכר facebook
עו"ד רוני פאלוך
עו"ד רוני פאלוך
איך נכנסים לצומת? / עו"ד רוני פאלוך
י"ח באייר תשעו8